Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HERNÍ pc!!!__sestava


Ryder3.0

Otázka

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Na to jsi přišel jak? Má D-Sub, DVI, HDMI ......

Jo ty jsi asi reagoval na Lenochodovu sestavu. No já bych si monitor bez digitálních vstupů asi už nekoupil. Ale zase se to prodraží.

Jsem blbč, nekoukal jsem že už má to téma 6str, náhodou jsem sem zabrousil, sorráč. Tyva jak to jde vše dopředu, když jsem stavěl před dvěma roky PC, tak to byla pecka, pak po roce dal novej procák a grafiku - viz. podpis a zas to byla pecka...Dneska? Jako zahraju si nejnovější hry, ne naplno, ale stačí...Zase odost lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=V0L01JS401H0L01UB801RV501N2101TUD01GRU01RR801

takže toto bude asi finální :-) ale budu rád když mi řeknete co mám kdyžtak změnit ...ale lol ,aby nešla cena nahoru :-! :-X :-/

edit:ale tu grafiku vemu od gigabytu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=V0L01JS401H0L01UB801RV501N2101TUD01GRU01RR801

takže toto bude asi finální :-) ale budu rád když mi řeknete co mám kdyžtak změnit ...ale lol ,aby nešla cena nahoru :-! :-X :-/

edit:ale tu grafiku vemu od gigabytu :-)

Já myslím že jsme to vybrali dobře, ne ? :)

BTW: od Gigabytu je nedostupná. Takže buď Asus nebo Sapphire.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ta stránka mi posloužila jen na výběr komponentů :-) ty samé komponenty si objednám v jednom kamenném krámku tam mi to ají složí :-) ..a myslím že tam tu grafiku od gigabytu budou mít...btw sapphire vůbec neznám :D lol ta značka není na trhu dýl jak půl roku že?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lol ta značka není na trhu dýl jak půl roku že?:D

Doufám že nemyslíš Sapphire.... protože ta je výrobcem ATI karet už snad od začátku. Nováčkem je podle mě asi Gigabyte, ale taky nějaký ten rok tu už je u grafik.

BTW : já jsem si objednal v alfy Asus 5850 za 6750Kč. Ty budeš mít za kolik tu Gigabyte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Coolermaster Elite (interní"3.5" 6X)

Intel Quad Q 9650

Gigabyte Intel X38/P35/P45

2 GB RAM DDR 3

Nvidia 9800 1 GB RAM

Creative X-Fi Titanium

ACE 600 W

HDD-WDC 1T (nebo 2x500GB)

DVD-RW mechaniku

(a internetoví hardware)

Monitor s Tv tunerem..

a to má být co pane setina?:-) ...btw skoro totožnou sestavu mám nyní doma ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

eště menší dotaz..nečekám že bude mít velkej ohlas ale co:dozey:....win7 je známo že sou rychlejší(rychlejších bugů :D ) takže kdybych měl nový pc mám chtít XP nebo 7????????____ třeba jakože na xp budu mít dejme 150fps a na win7 250 je to tak?je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu