Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

POKAZENE psp pls pls pomooc


tiranix

Otázka

tak pokazil som si psp vlastnou chybou ked som kamaratovi pozical psp tak nieco postukal a nabehlo format memory stick mam 8 giga ...no a potom som sa zlakol a tak som vytiahol baterku asi pri 13%nacitavania a tteraz sa mi nece zapnut zelene svetielko svieti ale iba 15 sekund potom sa vypne...vyskusal som rozne triky napojit psp na nabijacku bez baterky drzat R..prosim keby ze mi niekto pomoze lebo som hrac psp a nemozem bez neho preziiit ... a reklamovat sa mi neda lebo byvam v rk a je kupovane v ziline tak pls pomoc ..inac som tu novy..tak ahojte8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejspíš máš z baterky Pandoru, to je všechno... naformátováním karty si mohl maximálně smazat soubory MMS z karty.

Takže vytáhni baterku z PSP, dej PSP na nabíječku a zapni ho. Pak si znovu udělej MMS (teda pokud si tu Pandoru měl.. jinak nevím, kde by mohl být problém)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosrě zajdi za nějakým flasherem, ať se ti na to podívá... Jinak 100% nezjistíš co s tim je ;)

EDIT: podle mě to je na 80% brick. Na 80 proto, protože fakt vůbec nemám páru jak se to mohlo stát... S největší pravděpodobností asi neformátoval kartu, ale (jak je napsáno podemnou) asi to bylo updatování FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jo asi mam dojebane fw zajdem za takym typkom co mi delal net ja si myslim ze by mi to vedel urobit ...kolko to moze stat 10 E??? inac taqk dikes ----inac baterku som vitiahol a dal som to do nabijackys a zapol tak NEJDE no tak zatial dik ..inbac som tu novy tak cawtw:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu