Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Blbne blu-ray


pigi96

Otázka

Mám ps3 60Gb fat a když do romky dám film nebo PS2 hru tak to normálně načte, ale když tam dám PS3 hru tak mi nic nenačte jak to?

EDIT: někdy najede někdy ne (myslím ta PS3 hra) třeba 10× to vytáhnu a dám zpátky a jde to :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

JJ jseš hold smolař v dlouhýýýýý řadě .Bohužel je v prde*i blue-ray laser.Měl jsem to samé co ty.Ale měl jsem ho v záruce , takže mi dali novej kus.Jestli ho máš,jakožto že předpokládám že už nemáš , v záruce , tak ti daj novej kus.Jinak hold pešek a musíš si to nechat opravit v servisu....do asi 3000.- , nebo opravit sám za 1500.- tak že si koupíš blueray mechaniku do PS3 a sám si to tam dáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná se ti nějak pokazil laser, ve smyslu, že má problémy s tou vlnovou délkou, která je potřebná pro čtení blu-ray disků;). Pro čtení DVD a CD se zase používá jiná vlnová délka, takže podle mě by toto mohlo být vysvětlení.

Každopádně to nevypadá moc dobře, možná budeš muset brzo kupovat novou mechaniku do PS3 (popř. pouze čočku, ale nevím, jestli se i ta prodává samostatně) ...

Každopádně hodně štěstí, budeš ho potřebovat, protože PS3 už asi v záruce nemáš, co?:) No, snad ti to dopadne relativně dobře, ale myslím, že jen tak samo se to nespraví ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Njn, tak těch 7 000 Kč, to je paušální poplatek vlastně. Je to udělané tak, že se vyplatí si už raději koupit novou PS3, když něco.

No teď se ti to náhodou pětkrát povedlo, ale neboj, je to jenom otázka času:)

Kup tu čočku, když Pluhín říká, že se taky prodává a najdi nějaký slušný servis, kde ti to opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu