Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zatím každý z dílů série Assassin’s Creed měl nějakou limitovanou edici, která obsahovala několik bonusů. Jinak tomu není ani u Assassins Creed Brotherhood. Název limitky je jak už nadpis napovídá AC Brotherhood Codex Edition. K dostání bude v přepočtu za zhruba 2100 kč. Cena sice není malá, ale zato edice obsahuje, jak už to u AC sběratelských edic bývá, slušnou porci bonusového obsahu. Tato edice bude samozřejmě k dostání pro všechny tři herní platformy (PC, PS3 a Xbox 360). Níže je výpis všeho, co bude obsahovat.

- Originální hra Assassins Creed Brotherhood

- Renesanční sběratelská truhla

- Exkluzivní kopie Kodexu (zřejmě knížka s artworky)

- Krásná rozkládací papírová mapa Říma

- Kartičky s jednotlivými multiplayerovými charaktery

- Bonusové DVD a herní soundtrack

- Lineage DVD film zabalený do pěkný krabičky

- 2 exkluzivní singleplayrové sólo mapy Aqua Gear a Trajan Market

- Dvě postavy do multiplayru - Harlequin (kašpárek) a Officer (důstojník)

- Další bonusový obsah, který bude teprve odhalen (figurka?)

Samozřejmě nesmí chybět obrázek - AC Brotherhood Codex Edition.

[ATTACH=CONFIG]9106[/ATTACH]

Zdroj: Assassin.herniweb.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

AC 1 je dobrá hra ale dvojka je podle mě 1000x lepší. V 1 to bylo zjisti koho zabít a zabij několikrát dokola, ale ve dvojce je silnej příběh a lepší města :) Možnost kupování zbraní a vylepšování brnění,vylepšování města pro víc peněz, Assassin's Tomby mi připomínaly Tomb raidera někde v ruinách skákat a hádanky prostě super a pak odemknout Altairovo armor. Vývojáři se poučili z dlouhých nudných hovorů a cestování s koněm. Další plus je Leonardo Da Vinci, který vyrábí vynálezy pro Ezia a taky mise na Flying machine je super. Grafika je lepší a taky ty střechy se mi zdají lepší pro běhání. Nejlepší město asi Benátky, ježdění na gondolách,plavání ve vodě. Taky je dobrý že se trošku víc zaměřili na Desmonda jak se ze začátku utíká z toho Absterga nebo co to je a pak ke konci jak běží titulky už sem to chtěl vypnout a najednou zase hraju za Desmonda a ještě bojuju s těma kolíkama :D Až bude AC 3 tak tam už snad budeme lézt někde po mrakodrapech s Desmondem atd :D:D No AC dvojka je velký skok dopředu a AC Brotherhood bude ještě lepší co jsem viděl ty videa. Teď se to snad bude jen zlepšovat ale aby z toho nakonec nebyl další propadák jako NFS trilogie která se teď zase začíná zlepšovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Tak zatím hraju cc 15 minut, jednu mapu jsem odehrál... no zatím se rozkoukávám icon_biggrin.gif Byl jsem hoooodněkrát zabit než jsem sál zabil.. grafika moc pěkná, animace udělané dobře.. zatím víc ale říct nemůžu icon_smile.gif

A to máš stažený z účtu na českým psn store? Protože původně se s betou pro Českou republiku nepočítalo. Nerad bych si zaplatil ps+ a pak by mi to nejelo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu