Jump to content

Notebook - parametry


Bios

Recommended Posts

Bios: a co se ti na těch parametrech nezdá? Je to prostě stará šunka, kdysi stála hodně peněz, mělo to 128mb ram a dodali tam ještě 64mb modul, grafika je tam naprosto, ale úplně naprosto na hovno, navíc displej jen 800x600, baterka už bude dávno v pánu, usb to bude mít 1x a navíc ve standardu 1.1, za ty prachy to je teda dost drahé.. pryč od toho!

Link to comment
Share on other sites

Hele, tyhle staré mašiny, pokud nejsou rozmlácené, když je trochu upgraduješ, dobře na ně nahodíš systém bez zbytečných pXčovin a najdeš si ty správné programy, tak můžou dobře sloužit k různým věcem ještě teď. Já sám jsem měl donedávna do terénu staré ibm z řady X, takový subnotebook, upravoval jsem na tom fotky, pouštěl MP3 z BPMplayer :D, semtam zahrál nějakou stařičkou hru a to to mělo prosím P2 233mhz... Ale taky to mělo grafárnu ati a to byla výhra proti tomu z inzerátu. Na to, že jsem za něho dal 500kč, mi udělal dost radosti.

Tady u toho prodávaného je fakt průser ta cena a grafická karta. Na těch různých grafických hybridech ala Mediavision atd. neběhal ani photoshop, a to už je co říct.

A jinak - nesmějte se starým strojům. Jednou se budou mladí strašně smát xboxu 360, lcd televizím i osmijádrovým procesorům :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy