Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oč jde v Moster Hunterovi?


Eridan

Recommended Posts

Nuže, chtěl jsem si na svém PSP zahrát nějaké tuze dobré RPG, pročež jsem vyzkoušel Stříbropád (,,Silverfall"). Dospěvše k zjištění, že tato hra dokonalosti věru nedosahuje jsem vyzkoušel Nevyřčené pověsti (,,Untold Legends"), leč ani tato hra nanaplnila má přání. Jistě, že jsem slyšel o Lovci stvůr (,,Monster Hunterovi") a vskutku jsem tuto hru vyzkoušel, ovšem po zdolání výcviku jsem shledal tuto pařbu poněkud složitou, leč přes to nezáživnou a tudíž mrzkou. Inu, táži se vás, kdož onu hru se zálibou a urputností paříte, jaká jiná RPG bych mohl, jsouce řádně hotovy a zábavny, stáhnout a hrát, či kterak mám pařit Lovce stvůr, aby však toto činění nebylo zábavě navzdory?

EDIT: Dungeon Siege jsem hrál rovněž, ježto jsem se však zasekl a hra se mi už bez tak jevila jako stejnorodá, nezlíbila se mi.

P.S.: Vidíte, že se i na Konsolovém foru může objevit vzhledná čeština! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tvoje ceske preklady su fakt zajimave ale trosku divnejsi!! no ale kveci!! MH je hra ktera zabere neuveritelne casu! jak v multiplayrtu tak v singlu!! zbrane su nerealne ale prave to vtakovychto hrach kde su prisery atd jde snad ne?? hra vas nezacne bavit dokud nepochopite zacatek, principy ruznych cinnosti a podle mna jednoducheho ovladani!! takze nez zacnete takovu hru odsuzovat prvni to zkuste hlavu aspon trosku zahrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sem zacal...a vubec nechapu ten MH nevim vubec o cem to je kam mam jit atd...ani nwm jak delat te kvesty,ti neco napise co mas udelat nebo koho mas zabit...kdyby se to aspon ukazovalo na mape...ale nejlepsi by bylo kdyby tam byl ceskej preklad!:D

no chlapce ale to ze neumis anglicky neni chyba hry!! ale tvoja!! takze neodsuzuj hru kdyz neumis anglicky!! questy sa beru u babky u ohna! a na mape by jako co melo byt ukazane?? kde mas tu priseru?? ty a nechtel bys aby ti ju aj sami zabili oni??:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MHF je nejlepší hra na světě... Pravda, začátek je trochu složitý, nezábavný atd... Ale čim dýl to hraješ, tim víc to chápeš a baví tě to... Jde jen o to, abys u toho vydržel trochu dýl, aby si měl trpělivost a aby si to nepřestal hnedka hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chlapce ale to ze neumis anglicky neni chyba hry!! ale tvoja!! takze neodsuzuj hru kdyz neumis anglicky!! questy sa beru u babky u ohna! a na mape by jako co melo byt ukazane?? kde mas tu priseru?? ty a nechtel bys aby ti ju aj sami zabili oni??:cheesygrin:

No ale ja sem nic nerekl ze ta hra je naka spatna.....Akorat ji nechapu!

MHF je nejlepší hra na světě... Pravda, začátek je trochu složitý, nezábavný atd... Ale čim dýl to hraješ, tim víc to chápeš a baví tě to... Jde jen o to, abys u toho vydržel trochu dýl, aby si měl trpělivost a aby si to nepřestal hnedka hrát...

Dekuju za radu..skusim to:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim souhlasit s Bunnym. MHF jsem rozehral 7x (slovy sedmkrat) a pokazde sem skoncil jako vsichni co ste sem psali ze nevite. Ale stacilo procist par topicu (vlastne 2 tady na CF) zabivajici se problematikou. Potom mrknout na nakych par videji na YT a popovidat si s nekym zkusenejsim tady na CF. Mno a ted uz to hraju mesic mam dost celkem vylepsenych weaponu udelal sem si equip pro bow a delam si rare equip pro swordy. Nicmene hraju to cca mesic a jeste porad se trapim s prestupem na Hunter rank 2 :D (HR je neco jako levely). Takze urcite je dulezita trpelivost a nervy prootze kdyz zabijite tejden Rathalose a pokazde kdyz zacne kulhat (uz je skoro mrtvej) tak vas potreti zabije (vetsinou sou na kazdej quest 3 pokusy potom je quest failed) tak to je dost o nervy. A to muzu rict ze kdyz clovek pouziva Bow tak se ten boj muze natahnout treba na dobrou pul hodinku az hodinku a kdyz potom chcipne tak to chce opravdu pevny nervy :) takze zkuste to ;)

P.S.: Enjoy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to hraju asi půl roku (in game [ve hře] nahrábno 180+ hodin) a je to fakt pecka.. začátky sou fakt težké, ale potom.... to je prostě potom úplně neuvěřitelné.. naprosto tě to vtáhne do té hry, jak lovíš monstra, děláš si nové zbraně a EQ (eqip - to co nosíš na sobě).. není to tak low jako v ostatních hrách, že ti to přímo padne z nestvůr, ale tam ti z nich padá třeba šupina, kel, zub, roh, krunýř atd. a pak si z toho u obchodníka uděláš zbraň, takže NIKDO kdo to začíná hrát - NEKONEČETE S TÍM! PTEJTE SE ODBORNÍKŮ A POČKEJTE NA VTÁHNUTÍ DO DĚJĚ, STOJÍ TO ZA TO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký z MH byste doporučili díl?

v tomhle případě není co řešit - MHF Unite

vše o hře - http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/943356.html

kde co najít - http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/55031

monstra a jejich slabiny - http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/57318

pro řezací zbraně - http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/53725

pro impact (hammer, hunting horn) zbraně - http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/53724

hra je nechutně chytlavá a svědčí o tom i 600+ nahranejch hodin

ty tvoje ceske preklady su fakt zajimave ale trosku divnejsi!! no ale kveci!! MH je hra ktera zabere neuveritelne casu! jak v multiplayrtu tak v singlu!! zbrane su nerealne ale prave to vtakovychto hrach kde su prisery atd jde snad ne?? hra vas nezacne bavit dokud nepochopite zacatek, principy ruznych cinnosti a podle mna jednoducheho ovladani!! takze nez zacnete takovu hru odsuzovat prvni to zkuste hlavu aspon trosku zahrat :D

a jaká hra je reálná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem se právě do toho snažil tak 4x dostal a vždycky sem to prostě smazal.Né že bych to nějak nechápal nebo by me to nebavilo ,ale furt nevidim tu pointu te hry.To celou hru budu u babky brat q splnim je vylepsim se a zas dalsi q?A hra skonci tim ze splnim posledni q?To by byl pak pro me stereotyp a nemohl bych to hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem se právě do toho snažil tak 4x dostal a vždycky sem to prostě smazal.Né že bych to nějak nechápal nebo by me to nebavilo ,ale furt nevidim tu pointu te hry.To celou hru budu u babky brat q splnim je vylepsim se a zas dalsi q?A hra skonci tim ze splnim posledni q?To by byl pak pro me stereotyp a nemohl bych to hrát

takže skoro stejnej princip hraní jako u wowka, guild wars, lineage...

chtěl bys u týhle hry příběh? na wii to takhle je a nevim co si o tom mam myslet, protože hrací doba singlu je okolo 100 hodin, což je u MH hodně málo, nejspíš je to dělaný pro lidi, který by si furt stěžovali, že příběh je jenom o tom, že "na vesnici útočí tohle a tohle monstrum, běž ho zničit", pro ně by to byl příběhovej stereotyp, ale pokud je to dělaný tak jako na psp tak si lidi nestěžujou (nebo alespoň minimálně)

proč tak populární hry jako třeba wow nepotřebují příběh? hra je nutí být lepšími, stejně tak jako v MH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě u her jako wow,L2 a pod. se snažíš být pořád lepším ,abys mohl být lepší v boji proti jiným hráčům a až to dotahneš až na poslední lvl otevřou se ti nové možnosti kvůli kterým to vlastně hraješ.A jelikož podle toho co sem se ptal u posledniho q hra konci ,takze porad nevim v cem je ten tah a ta pointa hry:bash: Jsou tam třeba aj jiné možnosti hry?nevím nějaké profese ,nebo nějaké další vedlejší věci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu