Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable III


Jarisak

Recommended Posts

Fable je pecka, a to nejsem zfanatizovanej .Jaky hry dneska dostanou 5-6 /10 ,aji hnuj jmenem nier dostal 8/10 a to byl konec hra jak na ps2 . S fable 3 si lionhead vyhrali copak to nikdo z vas nevidi?Myslim ze tady nikdo neni zfanatizovaneji,ale jini jsou nejspis uz trosku prepareni .6/10 patri hram bez napadu a elegance coz vse fable 3 ma.6/10 si davejte jakysim quantum theory a jinym zgarbum ale fable?Nezajimaji me recenze pc magoru .Kez by bylo vic her s anglickym humorem. Fable 2 me moc nebavila,kvuli detinskymu zacatku ale pak se to dalo,fable 3 mi nabidl hned vse co jsem potreboval pro dobry zazitek ze hry,celou dvojku strcil hratelne do kapsy,mozna jen chyba ta svatyne s inventarem ale na to jsem si uz zvyk.

No tak víceméně máš pravdu, hra je fajn (ta svatyně podle mě taky, jediný co mi chybí je klasickej inventář), ale pokud ti 2 připadala dětinská atohle ne tak to opravdu není v pořádku :D, ale to k Fable prostě patří že jo. Je to prostě skvělá hra ať si kdo říká co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

http://games.tiscali.cz/recenze/castlevania-lords-of-shadow-recenze-54069 Myslim ze tahle recenze castlevanie(hra roku!!!) na tiscali musi urazet spoustu fanousku,co zazili slavne casy segy.7 dat castlevania?To uz je docela solidni mimoza .Docela i potvrzuje to ze recenzent travi cas hranim dooma 3,countera a semtam warcrack .Takze u fable 3 hodnoceni 6/10 na tiscali nemuze nikoho prekvapit,rencenzent - solidni mimoza.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim radu, hral jsem za jednoho hrdinu-chlapa ,ted sem si vybral zenskou nekam dosel ulozil a po znovuspusteni konzole a hry se mi automaticky naloadoval ten chlap! JAK SE KDE MENI HRDINOVE? jako ve dvojce tam byly asi az 4hrdinove za ktery ste mohli hrat! tam jste si mohli na zacatku hry vybrat. Jak vyberu tu druhou hrdinku? schvalne zkuste novou hru a pak si nahrajte znova hru a reknete me kde se to prepina ,jestle nikde tak se du rovnou obesit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fable tři mě neskutečně chytlo , přes zmatečný začátek a menu je to pecka , dle mého názoru stejně dobrá jako 1 a 2 a rozhodně důstojný nastupce ... Sice je mnoho prvků zjednodušeno ale pořád je to Fable a pořád tam jsou skvělé questy ... a pronajímaní domků jako ve dvojce ... Mam už tři domky odehráno asi 4hodky jsem v kameném ujezdě ... je to uplně jiné město za těch padesát let po dvojce :D ... za tři domky nájemné skoro 2000zlatých pěknej přivídělek ... ale co do baráků sem vrazil asi 30K zlatých :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na to abych nevyhladil cely mesto,proste jednou splnit slib ,pak zas ne apod?Abych nasbiral tech 6 mega na zachranu obcanu,kdyz je pak zachranis odvdeci se ti nejak?Nebo te budou mit za tyrana co je zachranil,to se mi totiz nelibi.Chtel bych jim vysvetlit ze se ted budou mit spatne ,ze zacina temnota a po vybojovani nad temnotou ze bude vse ok,to asi nejde co he,nebavi me totiz poslouchat kdyz nesplnim slib ze jsem stejny jako bratr apodobne.Staci byt na pul dobrak a na pul zlej?Opravdu nechci mit prazdnej albion .Nekdo tip jak nevyhladit cely mesto ale splnit i nektery ze slibu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na to abych nevyhladil cely mesto,proste jednou splnit slib ,pak zas ne apod?Abych nasbiral tech 6 mega na zachranu obcanu,kdyz je pak zachranis odvdeci se ti nejak?Nebo te budou mit za tyrana co je zachranil,to se mi totiz nelibi.Chtel bych jim vysvetlit ze se ted budou mit spatne ,ze zacina temnota a po vybojovani nad temnotou ze bude vse ok,to asi nejde co he,nebavi me totiz poslouchat kdyz nesplnim slib ze jsem stejny jako bratr apodobne.Staci byt na pul dobrak a na pul zlej?Opravdu nechci mit prazdnej albion .Nekdo tip jak nevyhladit cely mesto ale splnit i nektery ze slibu ?

ja osobne sem se snazil vyhovet lidem a v nekterejch pripadech proste bylo nutny jit po penezich...skoncil sem s castkou okolo 1-1,5 mega, vyhlazenej albion nemam a spatnou reputaci taky ne...ovsem dohral sem to jen jednou, tak nevim jestli a pripadne jak se to bude lisit at uz v poctu obyvatel podle nasbiranejch penez atd...btw ty mas ten albion uplne bez lidi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dalsi bug. V ukolu Mrtvy, ale nezapomenuty jsem mel za salem s padajicim stropem zlikvidovat vsechny kostlivce. To jsem udelal, ale vrata nad schodama se neotevreli a porad to pise ze musim zabit vsechny nemrtvy. Zadnej tam ale neni videt, prosel jsem celou oblast a vsude kouzlil jak o zavod ale bez efektu. Uz me to prestava bavit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja teda nevim jak ty ,ale ja kdyz tam dam nacist tak se zacne automaticky loadovat jakasi automaticky ulozena pozice, BEZ MOZNOSTI JAKYHOKOLIV VYBERU. a SAMOZREJME MI TO NACTE ZASE TEN PRVNI PROFIL/HRDINU! Takze takhle to urcite nefunguje! :(

sexmax musiš dat start ( jit do svatině ) a tam jit napravo k nastavení a tam dat načíst pak se dostaneš k vybjeru hrdiny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict ze po uvodnim zdeseni ze zjednoduseni si Ted fable celkem uzivam. Hratelnostne prumerne ale ma to fablovskou dusi. Je to opravdu vtipne. U vetsiny questu se rezu smichy. To zjednoduseni se ale odpousti tezko. RPG to videlo opravdu jen z dalky. Muze mi nekdo kdo ma limitovanou edici poradit jak se dostat k bonusovym vecem, kody jsem aktivoval, ted jsem dostal i nejaky novy quest, ale nemuzu si treba vybrat slibovane plemeno buldoga...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu