Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!! sháním flashera PSP Chrudim/PCE a okoli, popř. Brno !!


FaNa

Otázka

Zdravim,

potreboval bych nejakeho zkuseneho flashera, ktery by mi flashnul moje PSP 2004 (FW 6.10, deska TA-088 ) pomoci Pandory na nejnovejsi gen v nejblizsim okoli nebo primo v Chrudim/Pardubice, popřípadě v Brně (vse osobka), ale to by bylo možné jen do čtvrtka! Dost na to spěchám, potřeboval bych to mít flashlé nejdýl v sobotu (uplne nejlepsi by to ale bylo uz v patek!!). Piste mi na tady na foru PM nebo na moje ICQ 283532095 ....na cene se domluvime (NEnabizim smesne castky)....spěchá

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3

- zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !

tuším že máš tuto základní desku a jak píšeš takk máš fw 6.10 takže asi to půjde jen těžko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3

- zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !

tuším že máš tuto základní desku a jak píšeš takk máš fw 6.10 takže asi to půjde jen těžko

Sry za OT ale ty víš od kdy to PSP má ?? má tam desku která lze flashnout ( TA-088 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu