Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kam s tim videem?


Pistacie

Otázka

achojky tak mam zase jeden dementni dotaz..stahl jsem si od tud videa http://console-forum.net/showthread.php?t=7207 pisou tam ze to mam hodit do 100ANV101 v MP_root nebo jak to slozka je ted nwm...ale at ty videa hazu kam chcu tak se mi to v psp neobjevi...mam psp slim 5.50 gen-d3...pls kdo vite tak poradte...taky me napadlo jestli to nemuze byt tim ze v normal video mam slozku filmy a v tom filmy a ze by se to nak rusilo ale to je asi blbost co?:D kdyby jste chteli tak vam muzu 1 dil nekam upnout a muzete si vyskouset co delam spatne...predem dik :)

EDIT:jo a jeste jsem zapomel kdyz si to hodim do psp/VIDEO tak mi to pise unsporeted data(nevim jak se to pise :D) ale to je naky divny kdyz ostatni pisou ze jim to jde ne?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
myslím že keď tam to MP_ROOT nemáš tak si to proste vytvor, a potom vytvor 100ANV101 a malo by to šľapať...

ale mne sa tuším tie zložky vytvorili samé po formátovaní karty cez PSP (nie cez PC)

MP_ROOT tam mam a tu slozku jsem si tam vytvoril ale v psp se neukou jak slozky tak ani videa :(

kdyz to hodim na root do slozky video tak mi to pise ze to nelze prehrat...

jeste skusim znovu naformatovat pametovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu