Jump to content
  • 0

Youtube a jdou vám nahrávat videa?

brians

Question

Ahoj,

Mám takový problém na youtube mi nejdou nahrávat videa a ještě nedávno tuším předevčírem jsem je mohl nahrávat pomocí doplňku google gears ten slouží k hromadnému nahrávání videí, však ho budou znát ti co ho často používali, a teď když chci nahrávat hromadně videa, tak to nejde z jediného prostého důvodu a ten je : tahle volba co slouží k hromadnému nahrávání videí tam z ničeho nic vůbec není chybí tam!!!:!:

Nechápu to jestli tuhle službu pozastavili nebo zrušili je to pro mě velká záhada a dost jí postrádám!

I když tu ještě zbývá možnost nahrát videa jednotlivě, ale tohle mě spíše zdržuje než mi to ulehčí práci.

A navíc mi i tahle služba začala nějak zlobit.

Zkoušel jsem nahrát jedno video, a však se nenahrálo celé a vykazovalo mi to chybu, že nahrávání videa bylo přerušeno takže jsou i problémy s touhle službou!

U těchto položek byla tahle služba teď tam vůbec není!

O nahrávání

• Zaznamenávejte a nahrávejte ve vysokém rozlišení.
  • Nahrát najednou až 10 videí
  • Nejlepší formáty videa pro YouTube
  • Velikost až 2 GB.
  • Délka nejvýše 10 minut.

Potřebujete další informace? Naleznete je v Příručce YouTube.

Problémy s nahráváním? Zkuste to bez ukazatele průběhu.

Zkoušel jsem hledat odkaz na tuhle službu v historii svého prohlížeče a nenašel jsem ji nebo nevím pod čím by mohla být.:cry:

Proto bych uvítal na tuto službu odkaz a za správný poskytnutý odkaz bude samozřejmostí Thanks!!!

A pokud možno bych poprosil i vysvětlení, proč byla tahle služba zrušená nebo pozastavená.

3 answers to this question

Recommended Posts