Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

JRC Preowned


bafiik

Otázka

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Vykupy jsou jak u kterych her , je to ruzne a posuzovat to bezny amater nemuze .

Podleha to ruznym kriteriim , kvalita titulu , stari titulu , platforma , hry byvaji casto v akci nebo ze se brzy snizi cena napr.

Nejlepsi je si zavolat nebo napsat email na prodejnu kterou mate v okoli bydliste .

Sdelte Titul , platformu a prodavac Vam jiste rad odpovi kolik dostanete za hru bud protihodnotou a nebo hotove.

Je jasne kdyz nekdo napise :

"Dobry den , kolik bych u vas dostal v preowned za avatara ? "

Co je na tom emailu spatne ?

Neuvedl platformu (avatar vysel na vsechny platformy) a ani se nepodepsal .

Takoveto maily mazu a ani se jimi nezaobyram...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikdy bych neživil ty hovada z gamestationů, JRC a podobných. Na aukru hru prodáte mnohem dráž. Byl jsem svědkem toho, že do gamestationu přišel borec, druhý den poté, co si tam koupil Call Of Duty Modern W. 2. Nová hra tam stála 1500 a on mu za ni, druhý den poté, co mu ji prodal, dal 800. Když jsem se pak zeptal, za kolik mi ji prodá, řekl 1300 :) tomu se říka vyjebanost. Pokud máte platební kartu, nakupujte v anglii (ebay.co.uk, www.dbgamez.eu, atd). V životě bych neživil české vydřiduchy! Například Bioshock 2 stojí na dbgamez 38EUR (980kč). V gamestationu 1400 :) To je dost velký rozdíl, uvážím-li, že dbgamez má levnější poštovné, než všechny české rádobyherní obchody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem si chtěl koupit CoD: WaW na PS3. Napíšu e-mail a odpověď nikde.. Volam jim tam, kolik stojí Preowned.. div mě nezabil, že se vůbec ptám.. pak se vyžvejk, že stojí něco kolem 500kč.. tak řikam, kolik by stála, kdybych mu tam nechal CoD4: MW, dva dny starou, jednou hranou? A on: za CoD4 vám dáme 120kč a doplatíte si přibližně 380kč.. OU MAJN GOT! To radši použiju ten disk jako podšálek pod kafe, než jim ho tam nechat za 120kč a oni to prodaj za 500kč.. chápu, že na tom musej něco vydělat, ale tolik ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to banda a nesmí se je podporovat... Radši to dávej na aukce...

3K^;823393']Já jsem si chtěl koupit CoD: WaW na PS3. Napíšu e-mail a odpověď nikde.. Volam jim tam' date=' kolik stojí Preowned.. div mě nezabil, že se vůbec ptám.. pak se vyžvejk, že stojí něco kolem 500kč.. tak řikam, kolik by stála, kdybych mu tam nechal CoD4: MW, dva dny starou, jednou hranou? A on: za CoD4 vám dáme 120kč a doplatíte si přibližně 380kč.. OU MAJN GOT! To radši použiju ten disk jako podšálek pod kafe, než jim ho tam nechat za 120kč a oni to prodaj za 500kč.. chápu, že na tom musej něco vydělat, ale tolik ?![/quote']
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V JRC je nejlepší prodat drahý hry dá se na tom hodně vidělat např. Já jsem si koupil Buzz! master quiz na psp za 200 novej (byl ve slevě v electrworld) a šel jsem ho prodat do JRC kde ho mají za 1200 kč a jako preowed mi za to nabídl 75é tak jsem to vzal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

musíte se na to podívat i z druhý strany, oni na tom musej něco vydělat, proč by to jinak dělali

nikoho se nezastávám, každý to má jinak, někdo to s cenou přehání, někdo ne

jednoznačně bych na prodej her doporučil aukro nebo forum

vykup maj hodne nizkej.. nekdo to tu psal, za za uplne novou minimalne hranou hru za kterou dal 1700 mu o tyden pozdeji na vykup nabidly o litra mene...

a jak to chodí tady na foru? kupující tě tady ještě zmr**, že hra je prostě hraná a o to tady jde, každej se snaží najít záminku, aby koupil co nejvýhodněji, prostě se každej snaží vydělat, nejenom JRC

navíc u JRC ber ohled na to, že oni to musej prodat ještě jednou a musí zvýšit cenu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě nabízeli za H. Pottera Half Blood Prince 120,-, do protiuctu 150,-...

Beru ze to je celkem adekvatni jestli na tom chteji neco vydelat, ale treba v Prostejove otevreli novou prodejnu s hrama a tam vykupuji za hodne solidni ceny. Za toho Pottera mi nabidli 200, nebou 350 protiucet. A to je podle me hodne dobry. btw Stejne sem to vymenil tady na foru :cheesygrin:

V JRC je to na hovno, ze ani ten protiucet se nijak zvlast nevyplati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedoporučuji JRC teda... Aukro, nebo fórko to jistí

Sem tam nabízel GTA IV 2 měsíce starý a nabídl mi 260,- a protiúčet 330,-

Jako já chápu, že pořizovací cena hry není taková, jako výsledná v obchodě, ale odkoupit Assasin Creed 2 (1.600,- novej) za 500,- na ruku (jak psal výše GHOST) a prodat to zase za 1.400 jako preowned je podle mě šílená zlodějina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NEDOPORUČUJI.. jejich směšné ceny!!!

hotovost protihodnota

battlefield 3 160 200

battlefield 4 344 430

call of duty ghost 344 430

call of duty 4 120 150

call of duty modenr warfare 3 200 250

forza horizon 200 250

forza 4 104 130

GTA V 480 600

fifa 14 bundle 240 300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zrovna to co jsi tu vyjmenoval za hry tak uz jsou pomerne stare a skladem se v jrc jen hemzi . Musis se na to podivat taky z te strany ze jrc vykupuje veskere hry , ikdyz jich ma na sklade treba uz mnoho , brani se tim ze snizi vykupni cenu . Hry podlehaji ruznym akcim , precenenim . Ty ji napr. koupis za 1600,- . Ta hra jde treba za dva tydny do akce za 1200,- a za dalsi mesic uz stoji treba 1000,- . Takze kdyz ji jrc vykoupi v dobe kdy stoji tech 1600,- za 700,- a zustane tam po celou dobu pak je prodejni cena dejme tomu 799,- a vydelek je v tahu . Vykupni cena je vetsinou polovina prodejni preowned ceny . Az na vyjimky co jsem psal vyse .

Nejlepsi volbou je kupovat novinky , dohrat a hned vratit a otocit za nejakou jinou novejsi hru , s 15% slevou pak doplacis naproste minimum . Mam v obchode spoustu stalych spokojenych zakazniku ktery si na tento system zvykli a hraji za minimum penez :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Některé ceny na výkup jsou slušné, hlavně u starších titulů, například MW3 - 200-250, vždyť je to super cena, ale jiné ceny jsou hnůj. Dle mě je lepší koupit novinku, na foru ji obrátit za 1000 nebo víc a poté koupit použitou za podobný či menší peníz. Vždy si raději počkám týden a hraju až za týden,než že vezmu novinku, strčím ji za 700 max.800 na protihodnotu do JRC a vezmu si hru za 1799...je to hnus ty ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Některé ceny na výkup jsou slušné, hlavně u starších titulů, například MW3 - 200-250, vždyť je to super cena, ale jiné ceny jsou hnůj. Dle mě je lepší koupit novinku, na foru ji obrátit za 1000 nebo víc a poté koupit použitou za podobný či menší peníz. Vždy si raději počkám týden a hraju až za týden,než že vezmu novinku, strčím ji za 700 max.800 na protihodnotu do JRC a vezmu si hru za 1799...je to hnus ty ceny

jo starší hry se občas vyplatí koupit,třeba před měsícem jsem tam byl prodat far cry 3 za který mi daly protihodnotou 250,- a koupil jsem AC2 a NFS Run za neějakých 150,- s tím že to bylo v akci 2 hry za 400 + ještě sleva na kartu 10% předemnou šel týpek s wolfeasteinem the new order a nechal jim to tam asi za 650,- a oni to tam šoupli za 1300,- jak za novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu