Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

YLOD - oprava nebo nové PS 3???


pener

Otázka

Snad se někdo ozvete a poradíte co dělat při tzv. žluté smrti (YLOD) na ps3 , co jsem vyhrabal z netu tak je to konec s konzolí , a prý jich není málo , to mě SONY dojalo , mé tři ps2 dodnes u kámošů makaj a tahle slavná ps3 odejde za 28 měsíců , a to nemám čas na hraní (10 hodin týdně), jestli to nebude tím že není na ps3 chip:-):-), máte někdo nějaké zkušenosti či rady ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

google... youtube...

snaž se

Snad se někdo ozvete a poradíte co dělat při tzv. žluté smrti (YLOD) na ps3 , co jsem vyhrabal z netu tak je to konec s konzolí , a prý jich není málo , to mě SONY dojalo , mé tři ps2 dodnes u kámošů makaj a tahle slavná ps3 odejde za 28 měsíců , a to nemám čas na hraní (10 hodin týdně), jestli to nebude tím že není na ps3 chip:-):-), máte někdo nějaké zkušenosti či rady ???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Snad se někdo ozvete a poradíte co dělat při tzv. žluté smrti (YLOD) na ps3 , co jsem vyhrabal z netu tak je to konec s konzolí , a prý jich není málo , to mě SONY dojalo , mé tři ps2 dodnes u kámošů makaj a tahle slavná ps3 odejde za 28 měsíců , a to nemám čas na hraní (10 hodin týdně), jestli to nebude tím že není na ps3 chip:-):-), máte někdo nějaké zkušenosti či rady ???

Tak timhle jsem si prošel, to nejlepší co můžeš udělat je pokusit se YLOD opravit, když budeš potřebovat ptej se už s tim mám nějaký zkušenosti, potom deaktivovat účty a prodat to, pokud to někdo bude chtít na náhradní díly, když YLOD opravíš tak to stejně neni na moc dlouho...

Jinak PS2 rules, prodal jsem svoji kámošovi a po druhé když na ni hrál tak mu mladá zakopla o kabel a letěl na kachličky, stačilo ho rozebrat a dát zpátky závitovku mechaniky na svoje místo a všechno v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
google... youtube...

snaž se

jsem slaboproudař takže z těch videí (již jsem jich několik zhlédnul) je mi jasný že jde o konstrukční chybu kterou žádný féééééén na světě nevyřeší , přesto upřímně děkuji za snahu pomoci , mám kamaráda ve firmě na výrobu plošných spojů , spíše tímto směrem se ubírají mé myšlenky , koupím slim a asi si nechám péesko coby "mladého elektronika"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkusil bych playservice.cz ;)

díky za tip , nevíš jestli to opravujou tím zahříváním nebo výměnou desky ? v druhém případě by to bylo zajímavější , to by mohlo vydržet třeba zase dva roky.....

nicméně už jsem koupil slim , doufám že v něm už to mají ošetřený.....

zkusím dát řeč v SONY servisu jak a za kolik to opraví , nemá někdo zkušenost ? (ale už není v reklamační lhůtě !!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu