Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

vypal.png

img burn, dvd decrypter, stejná chyba v půlce vypalování, co to je? zbytečný 2 dvdčka ...

Jasně špatná vypalovačka - hází to chybu při přechodu na druhou vrstvu . Obyčejné vypalování ještě zvládne . dvouvrstvé jsou náročnější na vypalování a na to už nemá . Kup si novou vypalovačku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrý návod na IMG burn jen bych tam doplnil jeden krok, a to "Vložit DVD do mechaniky".

Poprvé jsem tam totiž DVD zapoměl dát a půl hodiny jsem hledal ikonku na zahájení vypalování, která se tam pochopitelně z důvodu že DVD nebylo v mechanice neukázala:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý návod na IMG burn jen bych tam doplnil jeden krok, a to "Vložit DVD do mechaniky".

Poprvé jsem tam totiž DVD zapoměl dát a půl hodiny jsem hledal ikonku na zahájení vypalování, která se tam pochopitelně z důvodu že DVD nebylo v mechanice neukázala:cheesygrin:

Ale to uz by bolo pisane pre dementov pre nejake ine forum...aj ked...nic v zlom :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak opět jeden blbý dotaz :) stahl jsem hru z torrenty a chci si ji normalne vypalit přes img burn, ale složka co jsem stahl neobsahuje klasicky 2 soubory iso a dvd ,ale spoustu souboru winrar a k temu nějaké soubory typu R(a číslo).. Když dam img burna a zápis tak se mi ta složka otevře jakoby prazdná.. Nevíte jak to vypálit?? Prosím berte ohled na začátečníka ,zatím jsem vypaloval pouze jednu hru :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš nejprve soubory rozbalit ve winraru. Respektive musíš we winraru otevřít první part a poté někam ***.ISO a pokud je tak i ***.DVD soubor někam do složky,to uděláš tak,že oba soubory označíš a jedoduše je přesuneš do tebou zvolené složky. Není to nic těžkýho i moje malá ségra to vzládne ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky :),

omlouvám se za (pravděpodobně) hloupý dotaz, ale jak jsem kdesi slyšel "není hloupých otázek" :o))..

Dotaz: stáhnul jsem si hru a je tam složka s .ISO(7GB) souborem a .DVD - ale ta má jen 33kb, tzn.to je oproti 7GB souboru asi málo :). Pro vytvoření z ISO/DVD souboru jsem použil ABGX360, ale bohužel po "projetí" prográmkem se mi žádný - NOVÝ - DVD soubor neobjevil?! Můžete mi prosím poradit co dělám špatně? Předem moc děkuji!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to správně . Soubor dvd je jen řídící soubor pro vypalovačku . Při vypalování ImgBurnem sice zadáváš .dvd , ale v podstatě vypaluješ to iso .

..aha myslel jsem ,že se změní označení ,nebo se ve složce "objeví" .DVD...

Děkuju moc za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak vypálení se povedlo, ale stejně jsem neoodolal a koupil si originál :D (to víte jsem odkojený PS3):)... ještě jeden dotaz - překvapilo mě ,že hra se bezproblému spustila (nenahrával jsem, žádný wawe) - je to tím, že mám (asi nejaký poslední) FLASH???

A poslední dotaz, když půjdu s flashlou konzlolí ,ale s originálkou na LIVE, hrozí mi BAN??

Děkuji za rozuzlení :) a přeji překrásné Vánoce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chci se zeptat vím, že se to tady probíralo, ale nějak tu odpověď nemůžu najít :(

..vypálil jsem Alana Wake a po vložení do konzole to píše : This disk i unreadable, clean the disk a soft cloth...restart the console.

Děkuju za pomoc! (typ flashe bohužel nevím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto může mít mnoho příčin . Jaký máš FW flashe a momentální dashboard je ale nutno vědět .

...když ten DASHBOARD zaktualizuju, to by (možná) mohlo pomoct,že? Omlouvám se, že skhle blbě ptám, ale nechci aby aktualizace způsobila případně nejaký problém..

Díky ua odpověd´:) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš jen 9199 a nebo menší a nestojíš o hraní na live ( a nemáš flash LT + ) , tak by byla škoda nevyužít updatování podle tohoto postupu aby jsi mohl hrát i nejnovější hry s ochranou AP 25 :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš jen 9199 a nebo menší a nestojíš o hraní na live ( a nemáš flash LT + ) , tak by byla škoda nevyužít updatování podle tohoto postupu aby jsi mohl hrát i nejnovější hry s ochranou AP 25 :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

...mluvíš mi ze srdce :D ...na "LIVE" mám PS3 a s xkem si "vystačím" na off-line... díky za pomoc - jdu studovat jak na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu