Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Kprobe samozřejmě znám a zde ti přikládám dva grafy přímo z něj (určitě víš, co je co, takže to vysvětlovat nemusím), obě vypálení jsou pravděpodobně funkční, ale i tak je vidět, na čem se vypaluje s větší jistotou. PayLoad Tool | iXtreme Burner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nj prej to dela nejnovejsi imgburn, varianta je hodit tam ten puvodni pokud reflash nezabere,nemuzu otestovat dosli mi dvd,)

mam ten samej problem:

http://console-forum.net/tema/161082-ihas-najednou-haze-zmetky-porizeno-foto

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, dneska mi dorazila iHAS vypalovačka - konkrétně se jedná o revizi iHAS 124 E. Vše jsem podle návodu nastavil (od ABGX, přes BurnerMax, až po ImgBurn). Vypaluji rychlostí 2,4x na DVD Verbatin, OPC mám zapnuté. Shlédl jsem na YouTube několik videí, ale výsledek pořád stejný - po pár minutách hraní vyskočí "This disc is not supported" a nebo "This disc is unreadable". Už nevím co s tím, nemáte nějakou radu? :roll:

Odesláno z iPhone, přes aplikaci Tapatalk.

Upraveno uživatelem oRmus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po projetí v ABGX stáhnutý soubor vypadá takhle: obrázek. Vypálené DVD mi vyhodilo tohle: obrázek. Dále posílám screen z nastavení ABGX: zde a zde + nastavení ImgBurn: zde a zde. Jediné co mi připadá divné je, že i po spuštění BurnerMAX má stále DVD v ImgBurn kapacitu jen 8,5gb viz. obrázek.

Update: snažím se o vypálení FIFA 14 v české lokalizaci.

Upraveno uživatelem oRmus
Update
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Je tam evidentně problém v BurnerMAXu, takže doporučuju zkusit stáhnout program znova (a ještě by mohl pomoct restart PC). Pokud ani to nepojede, tak bych samozřejmě jako vždy doporučil si sehnat iHas-124B s iXtreme Burnerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvám, zkoušel jsem to už s vypáleným DVD. Když jsem vložil do mechaniky prázdné DVD, vše už bylo ok, viz. obrázek, na forum jsem četl že problémy může způsobovat ten nový ImgBurn, chci se tedy zeptat, jakou verzi by jsi mi doporučil? Momentálně mám verzi 2.5.7.0.

Upraveno uživatelem oRmus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dneska mi dorazila iHAS vypalovačka - konkrétně se jedná o revizi iHAS 124 E. Vše jsem podle návodu nastavil (od ABGX, přes BurnerMax, až po ImgBurn). Vypaluji rychlostí 2,4x na DVD Verbatin, OPC mám zapnuté. Shlédl jsem na YouTube několik videí, ale výsledek pořád stejný - po pár minutách hraní vyskočí "This disc is not supported" a nebo "This disc is unreadable". Už nevím co s tím, nemáte nějakou radu? :roll:

Odesláno z iPhone, přes aplikaci Tapatalk.

Toto mi to psalo když jsem pálil na LG vypalovačce po starym spůsobu s Ihas 124 rev B mi to uz nikdy nenapsalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám revizi D pučenou a teď svojí E a žádný problém. Resident Evil 6 a Army od Two The Devils Cartel jedou v pohodě a no, hraju to už přes deset hodin a nádhera. Zkus vypalovat ještě pomaleji. Burnermax ti to stejně přehodí automaticky na jinou rychlost, ale v img burnu měj jen 2x rovnejch. Já to tak mám, jinak nic nastaveno jinak nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu