Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosimte zadam o radu ja jsem se chtel zeptat kdyz vypalim hru a dam ji do xboxu tak mi najede obrazek xbox 360 mam v halvnim menu play dvd misto play game ?? prosím o radu co dělam blbě nebo co mám udělat dekuji za odpoved dole my napsal ze tu hru mam nejak napachovat ale nevim jak prosimte mohl bys mi tu hodit nejaky jednoduchy strucny navod dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, stala se mi menší záhad, mám novou palírnu na NTbooku -(jsem si vědom že to není úplně košééér), hru projedu přez ABGX - vše ok, vypalování proběhne naprosto v pořádku ale Xko to vůbec neveme - ani nenačte úvodní obrázek hry, pálím 3x pač 2,4x mě na nové palírně nejde, odzkoušel jsem hru i kterou jsem smažil na staré palírně a nejde.

????????

Má stím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím, u moji DVD vypalovačky jsem se dočetl že jde pálit na dvouvrstvé DVD ale bylo tam 12x-16x takže asi rychlostí 8x to nepůjde.Když to vypálím rychlostí 12x bude se mi to hodně pomalu načítat nebo to není zas až tak zlé?Na některých DVD je třeba uvedena rychlost 8x, to znamená že se to dá pálit jen 8x nebo že to dokáže pálit rychlostí až 8x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je na médiu napsánoí 8x, bývá to maximální doporučená rychlost. Pokud je na palírně napsáno 12x-16x, mohly by to oprabdu být podporované rychlosti. Jestli ti hra půjde dobře nebo ne, ti nikdo přesně nepoví, to si musíš vyzkoušet sám. Nastav ve vypalovacím programu 1x, pálit se bude nejmenší možnou rychlostí, kterou podporuje mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no možná blbej dotaz ale zeptám se (na xko pálím poprvé) stáhl jsem si hru konkrétně Fight Night Round 4 a je tam soubor .iso i .dvd ale ten .dvd má jen 1kb i když chci to iso převést v abgx tak mi to vytvoří jen 1kb .dvd soubor... můžete mi poradit jestli mám na to DVD vypálit oba soubory nebo jak? Diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CiD:

Soubor *.dvd jen určuje optimální kapacitu L0 na 1913760 tak, jak to Xbox vyžaduje. Je v něm tedy uvedena pouze tato číselná hodnota a jméno souboru *.iso, ke kterému patří. Proto má tak malou velikost. Samotná hra je pochopitelně uložena v *.iso souboru. V programu ImgBurn sice zvolíš dvd soubor, ale program díky tomu sprváně nastaví L0 a načte pochopitelně přidružený iso soubor. Pokud tedy pálíš v programu ImgBurn, bez obav zvol soubor dvd a vypal, vše by mělo být OK

cause3:

A pálíš soubor iso nebo dvd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu