Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja mam iny problem a neviem ho vyriesit.

Mam napalovacku Toshiba Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S222A ATA Device (DVD+R9:16x, DVD-R9:12x, DVD+RW:22x/8x, DVD-RW:22x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

bohuzial ked nastavim napalovanie na rychlost 2x alebo 2,4x aj tak napaluje 4x

Neviete co urobit aby napalovala 2x?

Skusal som aj update firmware a nepomohlo

Skusal som Nero, cloneCD, img burn, infra recorder, alkohol120 a vsade to iste

Hry sice idu ale dllllho ich nacitava kym mi dovoli dat spustit hru

Kamaratovi napaluje 2x a jeho hry mi nacita skoro okamzite

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam iny problem a neviem ho vyriesit.

Mam napalovacku Toshiba Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S222A ATA Device (DVD+R9:16x, DVD-R9:12x, DVD+RW:22x/8x, DVD-RW:22x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

bohuzial ked nastavim napalovanie na rychlost 2x alebo 2,4x aj tak napaluje 4x

Neviete co urobit aby napalovala 2x?

Skusal som aj update firmware a nepomohlo

Skusal som Nero, cloneCD, img burn, infra recorder, alkohol120 a vsade to iste

Dik

Nejdu ti hry, ked ich napalis, ze si sa tu rozpisal? :D

Napalovacky a media "spolupracuju", ked si to napalovacka vyhodnoti, ze to medium je pre nu min. 4x, tak ju bude palit 4x, aj ked nastavis 2x.

Ved napalovacky a media sa vylepsuju!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi úplný čáryfuk.

Myslím, že není čáryfuk...

Jde o to pochopit základní význam souboru iso a dvd... Zatímco v iso je uložená samotná hra, v dvd je uložen pouze L0 size pro DVD a to je specifické pro XBOX hry a pro všechny stejné... Pokud tedy zvolíte např. v ImgBurn soubor dvd, on pouze načte L0 size a název iso, které má pálit, takže v konečné fázi pálí iso. Pokud tedy nastavíte v menu programu (DVD decrypter i ImgBurn) velikost L0 size natrvalo, klidně vesele pálíte iso a výsledný efekt je stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vse jsem vypalil podle navodu (v abgx360 jsem udelal soubor dvd), pouzil jsem imgburn, vypalovani problehlo bez chyb, ale po vlozeni dvd do xboxu se to zacne chovat jako dvd film. takze mi to nabidne prehravani ale nic to nedela. Jedna se o tekkena 6 pro xbox. nevite nekdo kde jsem udelal chybu? vse jsem palil podle navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém, včera jsem vypaloval hru tekken 6, pomoci imgburn na dvd +r dl, vše probíhalo v pohodě ,zadal jsem dvd soubor a začalo vypalování ,ale při 6 procentech se to jakoby kouslo a přestalo to jit ,jen pořad běžel čas jakoby vypalování ,ale z těch 6 procent už se to nehlo :? Mám už starší vypalovačku Asus tak možna proto ,ale nevim. co si o tom myslíte??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tedy jasně tou starší vypalovačkou.Budeš si muset koupit novou - nejlépe LG . Budeš potom moci vypalovat i na levnější DVD . Zde třeba za 13 Kč : http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1 : Já je používám naprosto bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka.. zkousel jsem dneska palit Fable 3. u hry se pise **6th Wave** palil jsem to klaiscky jako predtim v IMG burn. Bohuzel mi to napsalo v jednom pripade eror pri vypalovani a v druhem sem to sice vypalilo dvd pri kontrole probel nejaky eror (nemam ho zkopirovany) ale ve vysledku napsalo, ze je to OK. Dam do Boxe. (samozrejme nejdriv aktivacni dvd) ale nenacetlo mi to hru a psala hlasku at si vycistim mechaniku a restartuji konzoli. Nevim jestli u tech novejsich her mam delat neco jinak pri paleni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu