Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čau prosím o jakoukoli radu. chtěl sem vypálit dvě hry a obě se na 50% sekly předtím jsem vypaloval uplně normálně a teď to v 50% sekne a vyhodíattachment.php?attachmentid=16780&d=1334684305&thumb=1

Ahoj , takovýto problém jsem měl pokud jsem rozbalil hru a projel ji ABGX vždy v 50% sek a konec. Nebo to dojelo do konce a hra nefungovala. Tak jsem hru abgxkem nprojížděl a hle hry mne fungovaly ihned po opětovném vypálení všechny :-) Zkus uvidíš (pokud už tedy tak nevypaluješ.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypalovačku mam novou 3 měsíce a dvd jsou memorex vypaluju na ně přes 2 roky bez problémů. Pokud by vypalovačky byla na odpis ta na ni nepujdou vypalovat ani ostatní dvd nebo cd třeba filmy nebo písničky

DVD DL je kapitola sama o sobě, nezapomeň, že mají 2 zápisové vrstvy hned pod sebou. Vyzkoušel bych to vypálit na ty memorex na jiné vypalovačce. Pokud vypaluješ XGD3 hru ani nemá cenu se o tom bavit, víš že na to máš používat BurnerMax. Jinak bych ještě zkusil přeinstalovat ImgBurn a neškodilo by vyzkoušet vypálení v CloneCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mam maly problem,ktery uz tu mozna byl psan.Chci vypalit Forzu nebo Batman a imgburn mi hlasi ze dvd nema kapacitu dostatecnou pro hru...Nevite co s tim?Ostatni hry sli normalne :(

Ahoj, pokud mas LT+2.0 tak hra Batman jede v pohode s pouzitim Tranculate pri paleni v ImageBurn bez nutnosti pouzit iHAS mechaniky, vyzkouseno na palirne Samsung a pohoda, pri stejnem paleni ale s pouzitim LT+3.0, kontrole ABGX a doplneni topodat mi nejdou zadne XGD3 hry !

Kdo nechce vrazet do dalsi mechaniky reflashe a jinych sracek, doporucuji zatim ponechat LT+2.0 a palit hry ktere jsou. Zatim mi nejde pouze Forza 4 pouze hrani z DVD bez instalace a Mass Effect 3 taktez play z DVD.

Pro hardcore hrace doporucuji RGH, dela ho treba sikula drak3go http://console-forum.net/tema/126495-p-siroka-nabidka-produktu-xecuter-pcb-pro-mechaniky-9504-0225-0401-1071-a-dalsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucujes lt 2,0 zajimavy a co az budou chtit upgrade a zjistej ze ihasky se uz nevyrabej todle jsou rady s odpustenim na houby cesta vypalovani je celkem jasna a bez ihasky a burner maxe nic jinyho nez rgh nebo jina emulace nebude v postate mozny pokud budou chtit hrat novy gamesky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, pro hardcore hrace doporucuji RGH, flese a mechaniky jsou jen docasny zpusob ktery se porad dokola opakuje... Toto nema jiz vyznam vzhledem k brzkemu prichodu nove generace konzoli a M$ podle me bude ted smerovat veskere sily tam.

Navic zatim vim jen o dvou hrach ktere jasou takto udelane, coz si myslim, ze kdyby mel M$ v planu vyuzivat, tak to dela naprosto u vsech her :roll:

Samozrejme nikomu iHAS mechaniku neberu, klidne at si ji koupi, ja jen ze ctu ze i s ni to neni tak ruzove u X uzivatelu.

Navic grafy z me mechaniky vychazeji oproti iHAS o 100% lepe co se tyce kvality napalovani 8)

Mass E. 3 jsem stejne dohral na PC s rozhodne lepsi grafikou, xbox mam rad, ale uz nestiha... :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu, nikomu to necpu, jen pisu co je z meho hlediska pro ne-hardcore hrace idelani. Samozrejme LT+3.0 je posledni verze ktera je ale zatim ji nepotrebuju a tak se podeluji o zkusenosti s ostatnima, proc porad neco resit kdyz to jde a pokud nepujde, tak bude jine reseni :-) Nova generace je za rohem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu