Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diskuze: Share servery (CZShare, Rapid-Share, Share-Rapid, ...)


<^KeNnY^>

Recommended Posts

Protože se v threadech s uploadama v X360 neustále objevují nějaké stížnosti nebo prosby o pomoc okolo všech různejch share servrů, zakládem tenhle thread, kde můžete diskutovat o kvalitě serverů a dalších problémech, které se jich týkají.

Prosím, žádný flame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Czshare - Až na to že mi občas blbne upload přes ten jejich Manager tak je to OK.

RapidShare - To je kvalitka, akorát mi vadí že ty party jsou většinou po 200 MB místo 1 GB třeba...

Share-Rapid - Ten moc nepoužívám, ale nemám s ním problémy.

E:// A jako Downloader používám FreeRapid, doporučuju. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZShare - už nikdy, proboha... vůbec nechápu, že se to ještě používá.. stejně tak hellshare a obecně všechny CZ share servery

Používám RS, najdu tam všechno, co potřebuju. Když ne, tak torrent (ale to je tak jednou za rok :D A to sháním opravdu specifický věci ;))

Navíc, když si to člověk spočítá, tak vyjde nejlevnějc :)

Jinak jako DL manager používám IDM a jako upload manager http://z-o-o-m.eu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejčastěji používám CZS(CZshare) patří ke špičce share serverů u nás, sice poslední dobou pokulhává, ale to se spraví. Za to fakt nedoporučuju share-rapid, protože se setkáte často problémem , že když chcete něco stáhnout tak vám to napíše ''Disk na kterém se soubor nachází je dočastně odpojen'' a to celkem nasere.:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retardin To si toho asi s CZshare zažil hodně málo, protože ten server je jedna velká komedie :)

jak jednou řekl Rixcz : "Czshare je projekt s cílem zjistit, jak dlouho si lidi nechají srát na hlavu a ještě si za to budou platit" ;)

Hodně částí? A co? To je nějakej ohromnej problém?

Navíc pokud hledáš specifický věci, tak toho mnohem víc najdeš na RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, náházím RS linky do Internet download manageru a neřeším. Nic lepšího neznám. Mám premium account, stahuju plnou rychlostí a nemusím různě čekat a opisovat kódy. Bohužel je tu stále hromada dalších lidí, kteří si na rapid stěžují kde se dá a řídí se motem - Když už kradu, tak zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Bohužel je tu stále hromada dalších lidí, kteří si na rapid stěžují kde se dá a řídí se motem - Když už kradu, tak zadarmo...

Přesně tací tu jsou ..

Nejlepší je, že co zaplatíš na RS za měsíc a stáhneš, to by si měl na Czsharu asi 10x dražší :D ale to Oni asi nějak nevědi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RapidShare - můj nejpoužívánější DL & UP server (fakt nejlepší share server)

Czshare - používal jsem ho tak rok, dva zpátky, teď nepoužívam (tragikomickej server)

Share-Rapid - stahuju přes něj jen někdy, 1x za týden (dobrej českej sever)

A jako Downloader používám IDM -> Internet Download Manager - mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS asi nej share server .... ( ´to, že je to na spousta části nijak neřeším, za mě to řeši DM)

Share-Rapid..... celkem dobrej CZ server ale poslední dobou často vídám hlášku : ''Disk na kterém se soubor nachází je dočastně odpojen''

CZshare ...... mám tam ješte cca 60 GB , až to dostahuju tak "Aloha Czshare" !

Hellshare.... dobrej CZ server ale pokud nemáte kredity tak je to na prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje Vám upload na ulozto.cz ?

Mě to dycky jede celý v pohodě, ale na konci kdy má vypadnout link tak mi tam skočí toto

ERROR: Failed to open /home/sys/ulozto/tmp/5/55323b6efe74c9085c7ba0c0de70abbd.params (/home/sys/ulozto/tmp/5/ 55323b6efe74c9085c7ba0c0de70abbd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě nejede ani teď , jsem přihlášenej, a dělá to to samý co ráno a už i včera

Tak mě už to dělá taky

ERROR: Failed to open /home/sys/ulozto/tmp/7/7ab100e596f78276dc3ff030461e2627.params (/home/sys/ulozto/tmp/7/ 7ab100e596f78276dc3ff030461e2627)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

CZShare je totálně na 2 věci, páč když vám zmizí kredit (a nebylo to tím jejich debilním časovým omezením), administrátor vám sice jednou napíše, že se na to podívá, ale pak hraje mrtvýho brouka a sere na to. A kredit v háji, asi aby si vynutil další platbu.

Takže tenhle server silně NEDOPORUČUJU a přecházím jinam.:banned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

CZshare je na tom fakt bídně, ale zas jeho plus je, že za zhruba 80 korun máte 250GB (teď nemysim, pokud kredit kupujete přímo přes ně), ale katastrofa. Share-rapid jakž takže šlape. Já teda jedu hlavně přes hellshare a ulozto a maximální spokojenost. Dřív jsem jel i přes rapidshare, ale to jejich věčný čachrování s využíváním kreditu atd mě docela odradilo.

P.S. Hellshare mi je navíc hodně sympatickej tím, že když se z nějakýho důvodu třeba vypne počítač, nebo cokoliv při stahování většího počtu velkých souborů a není možnost znova navázat, můžete všechno začít stahovat znova, ale kredit to neodečte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu