Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD místo UMD


zidd

Recommended Posts

Zdravím... dopředu se omlouvám..:)Hledal jsem ale nic jsem nenašel..:(:( Vzhledem k tomu že umd vůbec nepoužívám max jako skladiště..:) A tak mě napadlo co tam dát hdd na PSP mi nestačí ani 16Gbkarta protože používám psp opravdu na vše!!

A tak jsem se chtěl zeptat je tu někdo kdo to má?? jaký hdd tam de. Jaká kapacita! ATD... prostě nějaký informace..:) To je základ.. nic jsem tu nenašel..:(

P.S: kdyby ste měli pocit že je to FAKE tak to smázněte. A omlouvám se....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vyrábí se tzv HDD SSD jsou to vlastně flešky akorát v mnohem větší kapacitou!! a Musí mít malou spotřebu měl jsem možnost držet v ruce videokameru HDD/DVD Toshiba a měla vlastní pamět pokuď si dobře pamatuji 40GB a baterka měla 890mAh a vydžela natáčet cca4hodiny což neni zlí!! Takže mě nikdo nepřesvědčí o tom že to nejde! Ono to de.. jenom někdo musí vědět jak tyto věci přesně fungují!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou tady zase pani chytraci :roll:

Samozrejme HDD do PSP muze byt. Jedna se pak o 1.8" HDD (ten, co se dava do ipodu). Vetsinou to vsichni resi tak, ze se pres redukci napoji na USB a pripojuje se na nej pak pres irshell, ktery umi i mountovat isa.. Je to sice horsi, nez kdyby to slo do slotu pro pametovky, ale lepsi, nez dratem do oka. Napajeni si to muze brat z baterie (5V)..

Pokud by existovala redukce ze ZIF (tusim, ze tak se nadava tomu konektoru na tom hdd) na memorystick, tak by to slo i pripojit normalne jako pametovka..

ad. SSD (prispevek se tu objevil behem toho, co jsem psal post): teoreticky je to mozne take, ale nejmensi SSD je 2,5" a to je moc velke. Muzete si vyrobit vlastni SSD z CF karta + redukce + redukce na USB.. ale to je redukci az az a tak by se to do slotu asi uz neveslo. (Navic nvm, zda je redukce z ATA na USB nebo SATA na USB v nejake normalni velikosti..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem mod na jedno PSP modding forum místo mechaniky ,reprák ,kameru,16gb karty,další baterku, a takový sračky ... ale HDD ?? To fakt né!

EDIT:// Tady v tomhle videu má HDD vlastní napájení ..

Ten konktor u PSP nevidává tak velký napětí aby dokázalo utáhnout hdd :-!

(možná se dá nějak upravit ..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam rikam, ze to mozne je, ze takove napeti, resp. proud PSP baterie ma.

Dokonce jsem takove PSP s HDD nekde i videl v realu fungujici.

Dytik, ty si tu mel klidne svoje, ja rikam fakta. Pokud stale neveris, tak si rozeber ipod classic a podivej se, co tam je za baterii a pak mozna uveris. Pokud se ti nechce rozebirat, tak http://www.digitalmania-online.com/image-files/vidbat_image005.jpg (to cerne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam rikam, ze to mozne je, ze takove napeti, resp. proud PSP baterie ma.

Dokonce jsem takove PSP s HDD nekde i videl v realu fungujici.

Dytik, ty si tu mel klidne svoje, ja rikam fakta. Pokud stale neveris, tak si rozeber ipod classic a podivej se, co tam je za baterii a pak mozna uveris. Pokud se ti nechce rozebirat, tak http://www.digitalmania-online.com/image-files/vidbat_image005.jpg (to cerne)

Dobře ,ale když by sis teda jakože koupil ten 1,8 HDD tak by tě stál kurev... moc.

A beztak ještě se vtom rejpat a pájet ...

edit//: http://www.acidmods.com/forum/index.php/topic,21818.0.html tady včechny topici kolem HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. 2500Kc za 80GB.. je na kazdem, zda by do toho sel.. Ja bych do toho nesel - ale vyjde to vyhodneji, nez 80GB pametovych karet..

Ale dotaz byl, zda je to mozne - tak odpovidam.

Už bych to uzavřel ...

NA té stránce je plno modu s HDD,chtěl bych vidět někoho kdo se hrabe v PSP + dá 2500kč za hdd :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych vidět někoho kdo se hrabe v PSP + dá 2500kč za hdd :-/

Navštiv Ameriku :lol:

Každopádně taky myslim že je to zbytečný, komu je málo i 32 GB tak ať si těch paméťovek koupí třeba 5 a háže je do UMD mechaniky i když je to vyjde dráž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že z dotazu se stala malá verbální válka co je a co není možný!!

1. Když nemám mladej kluk (Dytik,Connect) pravdu tak je to zbytečný, drahý nebo to nemá cenu!! Omyl pánové všechno má svou cenu. Jak si myslíte že vznikali největší vynálezi?? tak že někdo vymyslel něco co dalšímu přišlo jako nesmysl!!!

2. Beru to i z praktickýho hlediska!!! Všichni z vás nosí flešky nebo jiná záznamová zařízení!! Já nosím u sebe většinou ExHadr...a PSP taky.. proč to nezkusit zkombinovat!!?? 16Gb?? popřípadně 32GB i dneska je to málo. Spočítejte si někdy kolik dat máte v Ps nabo na exterňácích? Hudba,filmy, fotky, atd...:)

P.S.:Já to klidně dám..:) když se v PsP můžete hrabat kvůli blbejm světýlkům a jiným kravinám tak proč né kvůli tomuto! Určitě je to užitečnější!!

Toť můj názor na věc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je zajimave http://www.slashgear.com/witchain-usb-drive-enclosure-for-psp-2832212/ .. jen je dost divne, ze to utahne 2,5" HDD po USB.. to je nejaka blbost.. v PSP snad do USB zadne napeti z baterie ani nejde.

Ale IMHO je mozne pouzit (s irshellem nebo usb iso loaderem) nejaky externi prehravac/uloziste pro fotky, ktere podporuje usbhost a ma vlastni napajeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu