Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD místo UMD


zidd

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Toto je zajimave http://www.slashgear.com/witchain-usb-drive-enclosure-for-psp-2832212/ .. jen je dost divne, ze to utahne 2,5" HDD po USB.. to je nejaka blbost.. v PSP snad do USB zadne napeti z baterie ani nejde.

Ale IMHO je mozne pouzit (s irshellem nebo usb iso loaderem) nejaky externi prehravac/uloziste pro fotky, ktere podporuje usbhost a ma vlastni napajeni.

Do USB určitě musí napětí jít - kamera, GPS, TV Tuner... ;)

// Anonymous_: nojo, pravda.. ale nejak se mi nezda, ze by tam slo tak velke, ze by roztocilo 2,5" HDD.. ale tak tezko rict :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nwm nwm ale toto: We're sorry, but the requested URL does not exist. But not to worry! It is possible that this product has become de-listed by the manufacturer or that we have moved it to another section of the enhanced Gameseek web site! není to co jsem chtěl..:D:D:D

už jsem to spravil dík.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si slot na 2 micro SD ne?

http://www.alza.cz/omega-platinet-ms-pro-duo-na-2x-micro-sdhc-d146113.htm

dej si tam 2x 16 gb a je.

ale hdd bych tam necpal. Muselo by bejt moc maly.

A to vetrani :(.

skus zavolat do NASA nebo CIA mozna neco take maji ale v realnem svete je to jen fake nebo sen.

PS. s tou CIA a NASA sem si delal prdel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jurasek32.: Ty jsi, ale chytrej. Proč by to nebylo možné? Jak již bylo zmíněno... zkus 1,8" HDD zapojit do USB a je to. Pomale to urcite nebude a s teplotou to tak hrozne taky nebude.

zidd: v kamerach se pouzivaji SSD, takže nevím zda by to pomohlo... to spise ta 1,8ka.

vypada zajimavě, když se to dava ješte do slotu na pametovky, ale je to teda dost velke :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekujte co sem nasel ja.

Nevim jake PSP ma ten co se na to HDD ptal ale tohle je vymakanost.

Proste UMD akorat ze se do toho daji kraty.A je to jen na PSP 1000. Jako ze si to povídá jen s PSP 1000. (Bohuzel pro nas ostatní :( )

http://www.playcentrum.cz/umd-umemd-psp-535901.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no usb v PSP je jen na čtení? to se mi nezdá.. snad externímu HW musíš zadávat příkazi co má dělat ne ? :-D např foťák aby vyfotil:-D atd to musí snad taky vyslat signám :-D nebo se tolik pletu? takže mi neřikejte že nejde zapojit něják flashku ... :-D ale tak třeba sem vedle jak ta jedle :-)

Ale tenhle poslední odkaz je cool eště že mam psp fat :-D

EDIT: ten odkaz mě zm átl, ale pokud se nemejlím je to jen pouzdro niko-li čtečka na karty :-D koukni na obrázek :-D takže to je na hovno si ty karty mužu stejně dobře dát do kapsy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaa to je podvod ja myslel ze je to ctecka :( taky me to zmatlo tak prominte jestli sem spletl jeste nekoho ale je divne ze tam pisou ze je to kompatibilní s PSP 1000.

Ale myslíte ze je nekde na trhu kabel USB jakoze vstup? Nebo si ho mám udelat vlastnorucne?

(

kabel USB jakoze vstup?
= z meho prispevku. Tim sem myslel jako ze kabel vstup a 2 koncovka do PSP abychom predesly omylum!)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal sem a zde = http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=ipod+hdd

je hromada HDD z ipodu ale nevim no bylo by to urcite fajn tak akorat do UMD

napajení taky OK.(5v baterie z nokie jak uz tu nekdo psal) ale jak to udelat jako ze vyrobit jestli pospojovat s nejakejma drátama z jádra PSP. 1. Chyba a PSP nebo to HDD je ztraceno a kdo to bude riskovat a udela to? Myslím ze zadneho profu bychom na to nesehnali. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už aby byla 128gb memory a bude vystaráno:-D

PS: nechápu proč by psp nemohlo utáhnout 1.8 hdd nebo i 2.5 :-D dit psp GO tahá 16hb hdd ne ? .. sice zabudovaně, ale i tak to tahá baterka.. a iphone to má to samé akorát z 36hb a ipod je na tom stejně :-) jen to nějákej koumák propojit :-D a může si to nechat patentovat .-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už aby byla 128gb memory a bude vystaráno:-D

PS: nechápu proč by psp nemohlo utáhnout 1.8 hdd nebo i 2.5 :-D dit psp GO tahá 16hb hdd ne ? .. sice zabudovaně, ale i tak to tahá baterka.. a iphone to má to samé akorát z 36hb a ipod je na tom stejně :-) jen to nějákej koumák propojit :-D a může si to nechat patentovat .-D

PSP Go nema HDD, ale 16GB integrovanou FLASH pamet...

iPhone v sobe taky nema HDD.. a 36GB nema, ma 32GB...

:roll: :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu