Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prasknutí a poté vypnutí psp


Pepa1468623586

Otázka

Zdravim, jak už napovídá nadpis, mám problém s náhlým vypínáním psp. Když na psp hraju SSX on tour, tak třeba po pul hodině hraní v psp praskne a poté se celé vypne, a musím vyndat a zase vložit baterii. Dřív mi to nidky nedělalo, tak nevím, jestli to je chyba v psp, nebo třeba něco s tou hrou, ale to bych řekl že ne. Nebo jestli to nemůže být redukcí na micro SD, kterou jsem si nedávno koupil. Ta redukce je přesně takováto, i z tohoto e-shopu. http://www.alza.cz/omega-platinet-ms-pro-duo-na-2x-micro-sdhc-d146113.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vytáhnout baterku je největší blbost, co můžeš udělat - dá se tím i bricknout PSP. Jinak tohle dělá jen PSp 2k a 3k co vím. Pokud ti to dělá jen SSX, tak bude chyba ve hře. Zkus stáhnout jinou verzi nebo pokud používáš (jako že nejspíš jo) 5.50GEN-D3/5.03GEN-C, tak bych zkusil hru patchnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu