Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD6 vs BBC2


Wikin

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no dovol ... před battlem jsme hrál coda furt ale ted hraju jenom battla protože mě baví víc kamoše tam mám ... ale radši hrávám sám :dozey:

No byl si takovej samotář.. A vím, že tě chytla už ta beta.. Uplně v poho, když tě to baví tak proč né.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primátore: Neštve.. :D Dávno už si z toho dělám prdel a každej tu hned rozjíždí flamewars.. lehání není potřeba, lehání je potřeba, stejně by tam nemohlo být, protože by toho každej využil a podobné blbosti.. :D Stejně si myslím, že se tu sešla banda buzíků, co maj Battlefield, ale nemají to s kým hrát a tak se snaží zlákat nějaké hráče s COD.. :D Ale víte co? :D My Vám na ten Battlefield z vysoka kašlem.. :D

A pak kdo tady pise za kazdou vetu smajlika vid? ne, ty opravdu nejsi starsi nez ja, to je vec kterou sem si uplne jistej.

Ale jak sis tak mohl vsimnout tady ti vsichni kaslou na CoD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dojel singl a musím říct, že začátek se mě asi ze všeho nejvíce líbíl, zbytek byl nadprůměrný až průměrný.. Možná by stálo za zamyšlení, zda by nebylo lepší jít opačnou cestou než konkurence, tj. zpět kde to vše začalo.. Některé exteriéry byly silné, některé však hodně slabě, interiéry byly hodně slabé.. Celkově jsem cítil potencionální sílu Frostbite enginu, ale k čemu to vše je, když většina map byla v tunelu, který byl ke všemu užší, než je tomu u MW2.. Takže taktika a vše podobné šlo v podstatě uplně stranou. Příběh lepší než v jedničce, ale na sérii COD to může uplně v klidu zapomenout.. Občas jsem měl pocit takového wolfovského nádechu.. Speciálně s tím truckem.. :D Ale prostě celkově ten příběh byl strašně slabej. Velkou slabinou hry je nemožnost úkroků při sprintu, práce s nožem, dále si nemyslím, že by lehání ve hře nějak výrazně ovlivnilo mulťák.. Prostě je hra skoro perfektní, ale chyby, o kterých se vědělo už v jedničce, se nevyřešily.. Určitě se najdou nadšenci, kteří si párkrát mulťáček zahrají, každopádně a skálopevně stojím za tím, že pokud máte rádi MW2, tak Vás možná BC2 na začátku trochu nadchne, postupně se však tento příjemný pocit změní v pachuť, jelikož je ovládání hry opravdu neohrabané.. Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim te opravdu pochvalit za krasne napsanou zaujatost. Ty tady pises jako kdyby MW 2 by nakej lety neprekonanej sperk a BC2 jen nakej chabej pokus. Myslim ze tady vsichni vime ze v soucasnou dobu je MP BC2 na spicce. Vubec nechci hanit MP MW 2, ale BC2 v soucasnou chvili vede.

Vetsina map v tunelu..? Tys byl snad sjetej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naposledy.. Desetkrát sem o lehání nic nepsal, byl napadnut můj názor, za kterým si stojím.. Copak sem hned nejhorší člověk, když napíšu, že mě lehání u Battlefieldu chybí? :D Za druhé, to že si založil téma ještě neznamená, že si i jeho moderátorem.. Za třetí a opravdu naposledy ti každej kašle na to, co si koupíš.. :D Dávno už byly odpovězeny otázky co je lepší a co komu víc vyhovuje.. Dávno už si řekl, že deš do battlefieldu, tak do něj di.. Tím to prostě haslo a dál už se toto téma toho netýká.. Týká se toho, co a jak je lepší na obou hrách.. Tak už se na to vykašli.. Protože za chvíly bych od tebe poslouchal, jak ti desetkrát píšu o tom, že si můžeš koupit co chceš..

Primátore: Neštve.. :D Dávno už si z toho dělám prdel a každej tu hned rozjíždí flamewars.. lehání není potřeba, lehání je potřeba, stejně by tam nemohlo být, protože by toho každej využil a podobné blbosti.. :D Stejně si myslím, že se tu sešla banda buzíků, co maj Battlefield, ale nemají to s kým hrát a tak se snaží zlákat nějaké hráče s COD.. :D Ale víte co? :D My Vám na ten Battlefield z vysoka kašlem.. :D

pěkně jeniczech souhlasim cod je proste kvalitni hra a je konec nebudem diskutovat:D i když bc se mnohem zlepšiloale abyste se nehadali tak obě hry( firmy) maji jiné chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je problém v tom, že MW2 bezesporu šperkem bohužel pro tebe je.. Prochází totiž stejným postupem.. U codu se nejdříve objevila jednička, no a pak už se drahokam vybrušoval.. Kdežto u Battlefieldu se objevila jednička, pak se vybrousila dvojka (která byla naprosto super), pak se objevila BC (která měla spousty chyb a docela dobrej potencionál), pak přišla BC2, která opravila a zlepšila spoustu, ale bohužel, není to dostatečné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele MW2 je bezesporu dobrá hra, ale taky to není žádná výhra. Oproti skvělýmu COD4 MW je MW2 spíš takovej přeplácanej a nepovedenej datadisk. BBC2 toho podle mě nabízí daleko víc.

taky mi přijde neplácanej ... proto mě battle baví víc ... prostě battle má lepší pocit války ... cod je spíš pocit přepadení jednoho menšího uzemí xD ...

a co se týče přesnost zbraní je v codu6 přehnaná a rychlost hry je přehnaná ... battle mi přijde zábavnější už kvůly toho že vypadá reálněji ... taky díky gravitaci která na kulky působí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem rozjel BC2 a fakt je to paráda, destrukce s fyzikou jsou skvělé a ta grafika je famozní hlavně ta gžungle, MW2 byla taky dobrá, spíš soustředěná na svižnější akci ale přeci jenom v BC2 se dá více taktizovat jak v singlu tak v multáku a hra nabízí daleko více. A grafika je překvapivě taky lepší v BC2 než ve MW2. Už se nemůžu dočkat s čím dojde Medal of honor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, nevim pro jakou hru se zakladatel topicu rozhod, ale za sebe můžu doporučit COD: MW2, sám hru jak píše už měl možnost hrát online, takže ví, že je to pecka. Killstreaky, otevírání nových emblémů a titlů, to vše skvěle zpříjemnuje hru a hráče na dlouho zabaví..A to nemluvim o přídavkách na zbraně atp., kdo hrál ví o čem píšu..BFBC2 jsem měl možnost hrát u kámoše, tak tejden zpátky..za prvý nás hra furt vykopávala (asi přetížený servery, takže na vyhožení ovladače z okna). Za druhý jsem tam snad půl hodiny lítal, než sem narazil na nějaký hráče.. Špatná hra to není, ale pokud ještě nemáš doma COD: MW2, tak se není o čem bavit a až Tě možná někdy COD omrzí, tak teprv pořid BFBC2.. COD je prostě akce, jak má být..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec nic proti ale je videt ze sis MP BC2 vubec neprojel a nevis co a jak, protoze jinak bys nemoh rict ze si lital po mape a na nikoho nenarazil. Zrejme si hral zabirani uzemi (Conquest), to chapu, dej si Rush (branit a nicit M-COM stations) a budes mrtvej nez se stacis posadit, to je vrava.

Jinak co se tyce vykopavani a pretizeni serveru se mi nestalo ani jednou v prubehu hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je možný, že jsem hrál to jak píšeš.. Možná to padání bylo i netem, těžko říct. Každopádně tu hru nehatim, to vůbec, sám taky uvažuju o koupi..Jen jsem chtěl říct, že za MW 2 jsem rád a neměnil bych a myslím si, že je to vše o zvyku. Klidně i věřim tomu, že když BF budu hrát dýl, tak se mi to zalíbí natolik, že nebudu chtít nic jinýho. FPS mám rád, takže jedině dobře, že je tu zase něco novýho. Už se těším na novýho medala, to by mohla bajt taky pecka..

To WaRDoG: To bylo myšleno jako obrazně, pro méně chápavější dám příště do závorek vysvětlivky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

BBC 2 sem neskousel zatim jenom jednicku ale v Cod 6 MW 2 jde o víc než jenom o válku jde tam o grafické pojetí hry a myslim ze je to nej hra roku 2009,sice je jenom kratka kampan coz je minus teto hry ale zase je nutno zminit skvěle story a rozmanitost prostředí a misí,možna je blbe že v hodne misich nemate moznost bejt velitelem akce a take to že při hodce hrani denne ji amater dohranou za dva tydny ale stejne hlasuju pro tuto hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu