Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD6 vs BBC2


Wikin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle mě obě dvě hry jsou sračky... jako opravdu jsou overrated... Víc než 7/10 bych jím nedal. Resistance 2 a Killzone 2 jsou MNOOOOOHEM lepší než tadyty dvě....

Hmmm ? myslím že si vedle CoD a je jedno který je bomba supa eno nuno :o) vřele doporučuju a Bf Bc2 momentálne nevlastním mám jenom 1-ku ale porovnávat Resistance by sem si netroufl stemato hrama vlastním 1,2 ale co nedoporučuju je Flash point vědší hloupost sem ani nehrál dokonce ta grafika hrúúúúza kdo bude chtít založit tým na MW2 napište mi rád se přidám vlastním i příposlech :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Všechny cody maj luxusní kampaň to jo, ale mp je fakt o ničem, kdo má rád zběsilí a nepřetržitý kropení tak je to pro něj jak dělané. Ale battlefieldy jsou odjakživa multiplayerovky takže tam zas pokulhává kampaň ale mp,mp je nejvíc luxusní ! Kampaň je tam fakt jen takovej zákusek jak už tu tuším někdo psal. Navíc v bf jsou také hodnosti,časem si odemčete nové zbraně,dostáváte vyznamenání... a bylo to tam daleko dřív než u cod (pokud vím) takže cod to jen okopírovalo.. A bf je daleko víc taktičtější, pokud ale narazíte na dobrý lidi, občas chytám nervy ztěch idiotů co to hrajou, ale takový retardéři se objevujou i v cs1.6,samp,cod prostě ve všem a vždycky ten mp maximálně poserou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBC 2 sem neskousel zatim jenom jednicku ale v Cod 6 MW 2 jde o víc než jenom o válku jde tam o grafické pojetí hry a myslim ze je to nej hra roku 2009,sice je jenom kratka kampan coz je minus teto hry ale zase je nutno zminit skvěle story a rozmanitost prostředí a misí,možna je blbe že v hodne misich nemate moznost bejt velitelem akce a take to že při hodce hrani denne ji amater dohranou za dva tydny ale stejne hlasuju pro tuto hru

Tady jde vidět, že jsi BC2 málo nebo nikdy nehrál.

BC2 má taktéž zajímavý příběh, grafika je určitě na lepší urovni.

Jinak každá hra má něco do sebe, já se Multiplayeru nacucal dost už u CoD4 a teď mě už na moc dlouho nezakousl, ale BC2 hraju jak mám čas a pořád mě to baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnávat MW2 a BC2 je jako porovnávat motorku a auto.

MW2 má příběh, značku, zábavu, která nikdy neomrzí, zato ale je poměrně přeplácaná, plná blbostí a lam

BC2 má příběh, grafiku, destrukci, vozidla, neutuchající zábavu, zase ale pro mně nepřehledné HUD (info o zabitích apod.)

na BC2 se mi líbí, že není tak casual jako MW2. v MW2 prostě získávám zbraně podle levelů, všichni máme stejné. v Bc2 si můžu získávat zbraně cíleně.

Graficky sou na tom obě hry dost dobře, MW2 má svou filmovou, BC2 svou destrukční.

Nemůžete něco takového srovnávat, to nejde.

Mimochodem, mám BC2 i MW2, ale víc mě asi baví BC2. MW2 poměrně rychle omrzelo.

Ale hlavně, v BC2 nepotkám lamu s gránátometem, last standem a kulometem. BC2 je víc o taktice a týmu, MW2 sólo. V MW2 potkám zakempenou lamu, co se jen hemží killstreakama a hází to všude kolem. Taková hra je o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

codmw je prostě nepřekonatelná pařba ... na pc jsem 2jku prošel tak 10x,4ku tak 5x, a mw2 ani nevím kolikrát prostě ty kampaně nemají chybu :D a battlefielda 2 hraju už nějakej ten rok online a furt se nemůžu nabažit.. vždycky zažívám stejnej orgasmus když mi nad hlavou proletí stíhačka a sejme nepřátelskej tank kterej tam neskutečně kropí naše vojáky :) už mám na ps3 objednanej bc2 tak jsem zvědavej jestli u toho budu taky stříkat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

codmw je prostě nepřekonatelná pařba ... na pc jsem 2jku prošel tak 10x,4ku tak 5x, a mw2 ani nevím kolikrát prostě ty kampaně nemají chybu :D a battlefielda 2 hraju už nějakej ten rok online a furt se nemůžu nabažit.. vždycky zažívám stejnej orgasmus když mi nad hlavou proletí stíhačka a sejme nepřátelskej tank kterej tam neskutečně kropí naše vojáky :) už mám na ps3 objednanej bc2 tak jsem zvědavej jestli u toho budu taky stříkat :D

gay ??????

davam prednost BBC 2 pred mw2 ale je pravda ze black ops slibuje vetsi a hlavne delsi parbu a take pro multak xD proste best :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej gay ? jestli myslíš stříkání ? ... okej další inteligentní dement co musí ze židle udělat nadzvukovou stíhačku, stříkat se může užít pro něco na co čumíš jak vejr a nehorázně se ti to líbí, a jestli to neznáš.... jiný kraj jiný slovník.... a slibovat můžou, ale splnit, to je něco jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej gay ? jestli myslíš stříkání ? ... okej další inteligentní dement co musí ze židle udělat nadzvukovou stíhačku, stříkat se může užít pro něco na co čumíš jak vejr a nehorázně se ti to líbí, a jestli to neznáš.... jiný kraj jiný slovník.... a slibovat můžou, ale splnit, to je něco jinýho...

sice pises "orgasmus" z chlapu co behaji v uniformach xD

ne fakt to byla jenom taka mala provokace neber to vazne proste je to kalba a u toho to konci XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš těch provokací je na mě v poslední době moc a už nemůžu rozpoznat která je malá a která nenávistná, člověk jen řekne psp je shit (což skutečně je a stojím si za svým :)) a hned se na mě navalí 20lidí na foru že jsem malý rozmazlený dítě co nikdy nevidělo psp :D (a psp jsem vlastnil, a je to shit), no a nebo mě hodně pobavilo když jsem zmínil že mi záleží na grafice tak hend všeci, jenom debílek by si vybíral hry a konzole podle grafiky a na odpověď že dodnes hraju na pc nes emulátor jsem se nestačil divit co na mě vysolili :D prej jsem asi velkej kokotek když hraju nes emulátor.. že se to nedá .. a jestli hraju i windows xD :D :D :D EDIT : tak sry teda myslel jsem že seš jeden znich ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu