Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit HDD od X360tky k PC? + Xport pro práci se soubory


<^KeNnY^>

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, když budu chtít dát na HDD z Xboxu360 např. updaty her a vůbec s HDD pracovat např. programem Xport 360 nebo Xplorer360 tak jestli je na to možno mít origo - Microsoft transfer kit - nebo neoriginální transfer kit - jdou tyto "neoficiální" operace s HDD uvedenými programy dělat na obou typech transfer kitů nebo jen na neoriginálním? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat, když budu chtít dát na HDD z Xboxu360 např. updaty her a vůbec s HDD pracovat např. programem Xport 360 nebo Xplorer360 tak jestli je na to možno mít origo - Microsoft transfer kit - nebo neoriginální transfer kit - jdou tyto "neoficiální" operace s HDD uvedenými programy dělat na obou typech transfer kitů nebo jen na neoriginálním? Díky.

Myslím že si děláš zbytečné starosti . Jestli je to originální a nebo neoriginální tak to na přenos dat nemůže mít vliv . Hlavně že funguje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem ten dotaz nepoložil srozumitelně. Jde mi o to zda ten originální Microsoft transfer kit to vůbec umožňuje provádět tyto neoficiální operace za pomocí těchto programů když je určen jen na přenos savů z jednoho HDD na druhý HDD bez pomoci PC...

Funguje to naprosto bez problémů v PC . Můžeš v PC dělat v HDD úpravy ( třeba savů ) , vkládání Dem , můžeš si dělat zálohy savů v PC a podobně . Používej ale Xport 360 - Xplorer mi nefungoval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Já vím, že to není HDD PC :), stáhl jsem si Demo NHL 2012

Tady máš návod kam to dát - je to návod na flešku , ale platí to i pro HDD :

http://console-forum.net/tema/110067-js-kvypalit-vic-dem-na-1-dvd

Zde i kam se ukládají jiné věci :

http://forum.xbox-360-shop.info/demo-na-flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle ja všechno vím, ale mě to tam nejde prostě zkopírovat, když tam myší chci přetáhnout ten soubor tak se mi tam ukáže takový to přeškrtlý kolečko a nic, ale když to dělám na Flash disk tak mi to jede v pohodě, tak mi to přijde divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu