Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry s naj grafikou. :)


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

monster hunter - rozhodně tam si stim vyhrály sice třeba dále do přírody nemůžete ale stále se vše hejbe jako zvířata v dálce nebo mraky na obloze...

a samozřejmě gta protože tam je velké město takže tam to chtělo dost vychytávek...

a také v toca 3 tam vypadají naprosto úžasně ty káry co se týče psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

monster hunter - rozhodně tam si stim vyhrály sice třeba dále do přírody nemůžete ale stále se vše hejbe jako zvířata v dálce nebo mraky na obloze...

a samozřejmě gta protože tam je velké město takže tam to chtělo dost vychytávek...

a také v toca 3 tam vypadají naprosto úžasně ty káry co se týče psp

Ouuups na Moster Hunter sem zapoměl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po vcerejsi seanci musim rict ze bezkonkurencne nejlepsi grafiku na psp ma wipeout pulse...sice to jeste neni plna,ale i ta promo verze vypada neskutecne dobre

to musim taky uznat ... navic je neuveritelne chytlava ... uz jsem ji dojel vsechny na gold

ale co jsem cekal bylo mnozstvi budu ... to je prece jasne vzdyt to jeste neni hotova verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh taky jsem je dojel vsechny na jeden zatah...akorat zkousels to na phantom v single race? to je teprve masicko...rekl bych ze je to este o kus rychlejsi nez phantom v pure

to mas recht ... nejak jsem to nezvladal ... navic ty trasy jsou daleko lepsi v pulse ... dokonalejsi .. loopingy , vyvyseniny ... ale co me stvalo byly nedodelane trate , kdy byl nejaky kopecek a vjel jsem tam vysokou rychlosti tak jsem proletel texturou a vyhodilo me to z trate ... ale to se do finalni verze spravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi grafiku ma bezesporu Ratchet & Clank: Size Matters ;) Lepsi jak PS2 :)

Si asi nehral Ratcheta na PS2 ze? Ja to ted hraju porad a muzu rict ze na PSP je to skaredsi a na PS2 je to plynulejsi ( divne kdyz psp dokaze jet pod samym taktem jako ps2 a je to neplynule porad )

Jinak na psp nejlepsi grafiku ma Daxter jednoznacne ( viz treba level na vznasedle v prirode )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu