Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Colin McRae Rally DiRT 3


For_est-5

Recommended Posts

Na těch dlouhých asfaltových cestách to docela jde, akorát že se tam vždycky opřu o hrazení, a pak ztratim rychlost neo směr jak mě to rozhodí (což mě hrozně sere, jen se toho dotknu, kamera sebou zamává že nic nevidim a sem otočej o 180 stupňů).

Tak se zeptej kámoše, a uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sector.sk/novinka/55540/dirt_3_priblizuje_svoju_ponuku.htm :OOOOOOOOOOO a ten 3screen?libice WRC auta/trate plus ostani trate a auta premena dne a noci,dest,snih splitscreen atd... at jde ta hra wrc nekam na tohle to mit nebude :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se chci omluvim za ty mé tři příspěvky, byla to nějaká má chyba.

A k těm volantům, mám Logitech driving force pro, to je ten o kterém píšete, takže se klidně ptejte mě. Koupil jsem ho asi za 1800 kč nový. Je to myslím to nejlepší po g25 a g27, které jsou podstatně dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho projížděl před čtyřmi dny, a pokud tě to nějakým způsobem se*e tak se buď nevyjadřuj nebo mi pošli PM, takhle tady jen vytváříš zbytečný SPAM... a když tak, jsem se v předchozím příspěvku omluvil, jestli jsi to nepobral tak tě lituji hlavně k vůli tak vysokému IQ, nemíním se zde dál hádat, protože to nemá smysl,byl by to jen další OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu