Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Teda nezlobte se na mě,ale fakt nechapu jak ta hra může sbírat takový hodnocení... Je to proste hc tupá rubačka,a jediný co tam člověk udělá je to , ze kropí všechno okolo a jednou za 5 minut zmáčkne nějaký tlačítko :cheesygrin: fakt vtipný..akorát jdeš a kropíš - vlevo-vpravo-nahoře - dole a toť vše...ted jsem to dohrál,a jsem opravdu rád,že jsem za to neutratil peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman ty jsi opravdu a nezlob se hlupák, ty v tom vidíš jen rubačku a masakr, ale kdyby jsi se do toho ponořil tak nejde jen o to, každý má sice jiný vkus ale tohle vážně nechápu.

Jinak umberto, to vim, mě to nevadí - naopak - jsem nadšen, akorát nevim kam to dát :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlupák seš sám - sám to poznáš když si přečteš příspěvky co o tobě píšou ostatní... ale dost napadání...Já vcelku nemám problém vcítit se do hry,ale tady no nevim nevim... Kdyby mi bylo tak 10 tak jsem z toho asi hotovej,ale to se nějak nekoná... toť můj příspěvek k závěru trilogie..více se k tomu vyjadřovat nebudu,protože se tu nechci hádat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, kazdymu to nesedne, ne kazdej je dost chlap na to aby si uzil machovskych Gearsu ;)

Přesně, ale člověk musí hrát všechny díly aby se do toho pořádně vžil a celkově pochopil příběh... ale jen u 3 dílu mě ten konec vcelku zklamal... ale mohl sem tušit že zrovna u téhle hry nebude happy end :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene zlobo, nemusí hrát všechny díly, já např. hrál asi jen první dva akty GoW2, první akt GoW1 a do GoW3 jsem se opravdu vžil a příběh jsem taky pochopil, ten jsem dohrál i do konce protože je to fakt úžasná hra, snad to jednou z kámošem dohraju i na Insane, akorát ty armored kantusové budou pak problém :lol:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no, určitě záleží na tom kdo to hraje, a rozhodně sem nechtěl nějak hru očernit, myslím že to byli dobře utracené peníze :psp: Ale určitě by mi vadilo kdybych pořádně nevěděl co se stalo v GoW 2. :) Ale jestli to tobě tak stačilo... proč ne viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já když jsem hrál porvý GoW2 tak mě to taky nějak moc nenadchlo.. ale postupem času a díky online hraní s lidmi přes Livko mi to přirůstalo ke srdci, takže pak jsem si koupil GoW1 a teď snad o Vánocích i GoW3 (Na videa jsem se nedíval, takže ani pomalu nevím, jakej nářez mě čeká :D) a co se týče Halo série, tak ta jde mimo mě.. Přesně jak psal Umberto a když se mi to nelíbí, tak to není důvod k tomu, abych to hanil =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nemám rád lidi (a ted to nemyslim na onefootmana), kteří si myslí, že když se jim to nelíbí, je to špatná hra a každý, komu se to líbí musí být zaostalý.....každý člověk je jiný a každý člověk má rád něco jiného.....to ale není důvod se opírat do těch co nesdílí váš názor, buďte trochu tolerantní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nemám rád lidi (a ted to nemyslim na onefootmana), kteří si myslí, že když se jim to nelíbí, je to špatná hra a každý, komu se to líbí musí být zaostalý.....každý člověk je jiný a každý člověk má rád něco jiného.....to ale není důvod se opírat do těch co nesdílí váš názor, buďte trochu tolerantní ;)

Přesně tak... lépe bych to nenapsal :) ale takhle to bere dost lidí, nejhorší je na tom to vnucování jejich pocitu ze hry... pak si to nějakej lojza přečte a dá na jeho slova a přijde o krásný zážitek ze hry :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu