Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry s tématem Star Wars


fajnokelma

Recommended Posts

Zdravím,

sem fandou Star Wars (hlavně původní série). Kterou hru na DSko s touto tématikou byste doporučili - hodnocený nejsou dobře vůbec žádný, což mě zaráží. Našel jsem na netu tenhle seznam a ještě sem nezkoušel ani jednu - díky za odpověď.

Lego Star Wars: The Complete Saga (DS)

Lego Star Wars II: The Original Trilogy (DS)

Star Wars Battlefront: Elite Squadron (DS)

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (DS)

Star Wars The Clone Wars: Jedi Alliance (DS)

Star Wars: Lethal Alliance (DS)

Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes (DS)

Star Wars: The Force Unleashed (DS)

LEGO Star Wars III: The Clone Wars (DS) (ale to výjde až na konci roku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne ti muzu doporucit veskere LEGO hry na motivy jakehokoli filmu - a co se tyce primo SW, tak THE COMPLETE SAGA je asi nejpovedenejsi, i kdyz THE ORIGINAL TRILOGY je taky bomba (ber to ale jako muj nazor, treba se ti libit nebudou)

Co me ale celkem zklamalo bylo FORCE UNLEASHED. Nevypada to spatne, ale po case me zamrzelo, ze se clovek dokaze "ztratit" a nepohne se z mista (jakesi mrtve body)... A pripada mi to trosku moc preakceny...

(osobne jsem ale zvedav na pokracovani - chysta se druhy dil a nekdy v tomto roce bude i jeho vydani)

Ostatni hry jsem nehral, pouze zkousel, a u nekterych me nechytil pohled zhora na postavy... (mam pocit, ze to byl ELITE SQUADRON nebo LETHAL ALLIANCE, ale to si nejsem jist)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já testnu ty Lego hry, hrál sem je na ps a docela mě to bavilo - trochu mě teda nudili pasáže, kde bylo přehrše kooperace s druhým charakterem... Doufal sem že ten battlefront by mohl bejt dobrej - ten možná taky testnu.

EDIT: Tak jsem to odzkoušel a Complete Saga je úplně super hra - oproti tomu Original trilogy je fakt děs a to jak graficky tak hratelností a zpracováním - jak si říkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu