Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone HD


Galaxy

Recommended Posts

Zavorka: Kdyt bily iPhony jsou.. :D Navic HD telefonu uz je ted dost, tak by podle meho nazoru to meli dohnat i u Applu. :D

jura555: Odpudivej? Kdyt je o dost hezci nez iPhony, co jsou ted. :D

... Fake to bude, hlavne kdyz iPhone 4G je ohlasen na cerven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me real uz jen ten napis na konci vypada jako od apple ale nepripada mi to takovy hezky designovy jako iphony/ipody nynejska ja bych si ho osbone nekoupil cerny by byl hezci a chybi mi tam klasicky ctverecek do menu

a je nejaky prohnuty jinak jediny plus vidim tu kameru opravdu dobra podle kvality a to je jen predni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT:

Co mají lidi pořád s tím, že se další iphone bude jmenovat 4g ? podle mě se tak jmenovat nebude...

presne tak 3g je jen druh site a 2g to je jen nazev kterej si nekdo vymislel je to jen iphone... novej se muze jmenovat HD ikdyz toto je fake..

proc by apple udelal video a ani neohlasil novej model....u 3gs byly nejdrive spekulace potom az to apple oficialne oznamil spolecne s videem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude fake, ale byla by to paráda, kdyby nebyl :)

presne tak 3g je jen druh site a 2g to je jen nazev kterej si nekdo vymislel je to jen iphone... novej se muze jmenovat HD ikdyz toto je fake..

proc by apple udelal video a ani neohlasil novej model....u 3gs byly nejdrive spekulace potom az to apple oficialne oznamil spolecne s videem

A Classic 3G je taky podle sítě ... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o ipody se moc nezajímam, ale pokud vím tak, u ipodu to označuje generace... Iphone 3g se jmenuje 3g, protože přidali původnímu iphonu podporu síti 3 generace... Myslím, že u iphonu to neoznačuje generace, ale je to můj názor a nemusí být nutně pravdivý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze Apple se do novych veci nehrne, protoze vi, ze jeho produkty se budou prodavat i bez nich. Napriklad multitasking - vec, co by si hodne lidi pralo, ale oficialne na iP neni (pry ma byt na OS 4.0+). Pricemz Android i Win mobile multitasking ma, ale stejne se prodavaji mene nez iPhony.. Myslim ze to u Applu maji dobre spocitane a uvidime, jestli novy iPhone bude obsahovat site 4. generace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1, apple ukazuje svoje zbozi poprve na svych prezentacich. Nikdy driv. Do posledni chvile to taji.

2. Urcite ho nepojmenuji HD. Z jednohoho prosteho duvodu. Protoze microsoft uvedla na trh svuj prehravac Tune HD.

3, ten design mi napomina novy design mysi, moc ostry na to aby to byl design pro iphone.

4G iPhone se uvede na trh za par mesicu. Kazdy iphone byl uveden v cervenci, takze pocitam s tim ze i novy iphone bude na trhu v teto dobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu