Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2GB karta MS micro !


tomaash

Otázka

Čau všichni,

budu rád, když mi řeknete názor na tuhle kartu, terou plánuju koupit: http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=37349&stiplname=sandisk-2-gb-memory-stick-micro-m2-vcetne-adapteru

Jde o to, že bych ji chtěl používat jak v telefonu, tak i v PSPčku (s adaptérem)

Myslíte, že by to mohlo fungovat?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
půjde ti to...ale zas mít jen jednu kartu pro psp a telefon je dost málo hlavně když je to 2gb..a telefon si tu kartu asi sám naformátuje takže když ji pak dáš do psp tak tam nic nebude :D

telefon ju sam nenaformatuje,

ja ked som na zaciatku este nemal usb kabel k psp som data prenasal cez bt telefon. Btw aj som tak robil downgrade : ) ale bal som sa : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
telefon ju sam nenaformatuje,

ja ked som na zaciatku este nemal usb kabel k psp som data prenasal cez bt telefon. Btw aj som tak robil downgrade : ) ale bal som sa : )

já když dal kartu do SONY ericsonu z PSP tak mi to změnilo strukturu karty (adresáře) a pak mi nešly celej den ISA ve škole :D....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to je blbost.. KDyž jí hodíš do SE.. Jak do K750-W810 tak ti ten mob akorát vytvoří složky,který nezasahujou do složek PSP..

Protože ten mob má mp3 atd.. takže tam máš o tři pr**le víc složek,ale všechno jede v poho :roll:

presne tak jak rika dolik,ja mam k750 a udela to akorat nejaky slozky navic ale kartu to urcite neformatuje ani to nemeni slozky ktery tam uz sou ;)

tak já nevim....ale fakt se mi to stalo :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu