Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom unite(pro nováčky)


Konviss

Recommended Posts

Ahoj,

zakladam toto tema,protoze tu nic na zodpovezeni otazek pro zacatecniky neni. Je tu pekne udelany tutorial,ve kterem se neco zjisti(spise az k prubehu hrani),ale tod vse.

Tak jsem piste sve otazky.

Ja jich mam rovnou spousty.(jsem teprve na zacatku)

1. Da se jit nejak mimo mesto, kdyz zrovna nemam vzity zadny Quest?

2. Kdyz je nejake brneni "Gunner user" tak ho nemuzu pouzivat, kdyz mam LS? Pro mece je Blademaster?

3. Hned asi 4 quest u babky, je ze mam zabit pop,anteka,ale po ceste mi skrizi cestu,nejaky drak,ktery me udola na jednu ranu,tak nevim co stim?

4. Jak poznam, ktera kocka je bojovna a ktera je na vareni,nebo na co presne? Mam jednu kocku a varimi,nejake jidla kdys zani prijdu:)

5. Na farme muzu rybarit,bez navnady,ale jen trikrat a pak v prubehu questu zas muzu vickrat,ale musim met worm, neda se na farme vickrat? To same s tezenim surovin..

6. Zceho vyrobim potion,vim jen blue mooshrums a to druhe nevim?

7. Kde si koupim skilly na LS?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tyhle témata tu jsou, a tam se můžeš zeptat kdykoliv na cokoliv a vždycky ti někdo odpoví... Koukni se do Sport Clubu, je tam o tom hodně topiků, pro tebe bude nejlepší asi tenhle: http://console-forum.net/showthread.php?t=26479 , ale doporučuje se kouknout i na ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ztama uz jsem vsechny zaklady pochytil, ale nezodpovedeli mi moje otazky. Tak jestli vite, tak bych byl za radu vdecny. Jeste bych se chtel zeptat na jakem principu funguje multiplayer? Jak se pripojim za ostatnimi? A neni jeste nejaka stranka o MHFU, kde by bylo vsechno vysvetlene? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zakladam toto tema,protoze tu nic na zodpovezeni otazek pro zacatecniky neni. Je tu pekne udelany tutorial,ve kterem se neco zjisti(spise az k prubehu hrani),ale tod vse.

Tak jsem piste sve otazky.

Ja jich mam rovnou spousty.(jsem teprve na zacatku)

1. Da se jit nejak mimo mesto, kdyz zrovna nemam vzity zadny Quest?

2. Kdyz je nejake brneni "Gunner user" tak ho nemuzu pouzivat, kdyz mam LS? Pro mece je Blademaster?

3. Hned asi 4 quest u babky, je ze mam zabit pop,anteka,ale po ceste mi skrizi cestu,nejaky drak,ktery me udola na jednu ranu,tak nevim co stim?

4. Jak poznam, ktera kocka je bojovna a ktera je na vareni,nebo na co presne? Mam jednu kocku a varimi,nejake jidla kdys zani prijdu:)

5. Na farme muzu rybarit,bez navnady,ale jen trikrat a pak v prubehu questu zas muzu vickrat,ale musim met worm, neda se na farme vickrat? To same s tezenim surovin..

6. Zceho vyrobim potion,vim jen blue mooshrums a to druhe nevim?

7. Kde si koupim skilly na LS?

Dekuji

1. nevim o tom, takže asi ne.

2. gunner veci jsou pro bow, bowgun. Ale nektere casti brneni jsou gunner i blademaster.

3. vyhnout se drakovi a nechodim k nemu do lokace:-)

4. jedny varej druhy mlatej, to nejde nepoznat:D

5. na farme se da jen omezeny pocet.

6. ja potiony kupoval, ale blue mushroom + herb je potion a potion + honey je mega potion.

7. v tehle hre zadny skilly nejsou co bys postavu naucil, jen muzes ziskat skill z brneni co nosis + dat do nich jewel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky ti, jeste k treti otazce, jine cesty nejsou vsechno je zavalene kameny,tak fakt netusim,je divne aby hned na zcatku hry byl tak silny drak, teda aspon me se zda, kdys mam jeste ty zakladni zbrane.

A jeste se chci zeptat, jaka zbran je tak nejlepsi, jestli to jde posouidit nebo je to objektivni. Me se totiz nejvic zamlouva GS a LS, gs je sice pomaly,ale dava velke rany a LS je rychlejsi a silny a ma i plosne. Vyuziju za celou hru vice druhu zbrani? muzu vyuzit klidne vsechny a nemusim se specializovat, jak v jinych RPG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbraně tu jsou silnejsi když je upgradujes na novou uroven, postavu ničemu novému nenaučíš, ta je stejná od začátku až dokonce (Vylepšuješ ji jen pomocí zbraní, brnění, jídlem a speciální itemy v báglu co zvyšují dmg a def). Ze začátku je dobrý LS ( Iron katana path, docela lehce se de dostat az k Eager cleaver, ktery je celkem silny). Ale určitě využiješ více zbraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky a cim se vylepsuji zbrane?

Anglictinu docela ovladam, takze si to snad prelozim az neco takoveho dostanu do ruky, asi jsem to zatim neziskal.

A je vubec nejaka stranka, venovana primo Monster hunteru, kde by se dalo podivat na combinaci veci atd.? A ti co uz MHFU dohrali by urcite sklidili obdiv,ne jen u me, ale urcite i u ostatnich, kdyby se do neceho takoveho pustily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky,vse jsem tam nasel az na jednu vec, jak chytam brouky? v jakych mistech? tezim u der ve skalach, ale brouky nevim jak?

na farmě máš keř s broukama... a nebo se mrkni na http://monsterhunter.wikia.com/wiki/MHFU:_Areas - zvol si lokaci a klikni na mapku (máš tam zobrazený kde se co nachází)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu