Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flashdisk na PSP?


jeenik

Recommended Posts

Flash disk musíš napájet a mám zato že mini usb na psp to snad neumí

Hlavni je, ze konektor musi podporovat funkci USB Host - a tuto funkci PSP nema:-( Kdyby melo, nebyl by problem pripojit nejen USB klicenku, ale hlavne mys, klavesnici, nebo externi joypad;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatá pravda to mě už nedošlo :)

Me taky, kdyz jsem se zamyslel nad tim, co by mohlo byt v nove verzi PSP pridano:-) Tohle je teda zrovna vec (a ne nijak slozite aplikovatelna), ktera by v te nove verzi (bude-li nejaka) mohla byt.

Predstav si to. Logitech Playgear Pocket, v nem PSP, polozene na stole jako pri sledovani filmu. V USB (s funkci USB host) zastrceny bezdratovy analogovy ovladac - to by byla jizda;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky, kdyz jsem se zamyslel nad tim, co by mohlo byt v nove verzi PSP pridano:-) Tohle je teda zrovna vec (a ne nijak slozite aplikovatelna), ktera by v te nove verzi (bude-li nejaka) mohla byt.

Predstav si to. Logitech Playgear Pocket, v nem PSP, polozene na stole jako pri sledovani filmu. V USB (s funkci USB host) zastrceny bezdratovy analogovy ovladac - to by byla jizda;-)

NO jestli PSP2 takhle vychytaj tak to budu muset koupit mazlíka číslo 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavni je, ze konektor musi podporovat funkci USB Host - a tuto funkci PSP nema:-( Kdyby melo, nebyl by problem pripojit nejen USB klicenku, ale hlavne mys, klavesnici, nebo externi joypad;-)

tj o tom sme se tu kdysi bavili, ale jelikoz sony to hodne dlouho nevyda tak jedina moznost je zatim nejaky prostredni zarizeni (nejlip vyhovuje NB).....ale kdysi tu byl jeden mini hdd (nebo velky flashdisk) treba 40GB ktery pripojils pres usbcko, ale je tak 2x mensi nez psp takze porad jeste veliky...je to jak karta a psp pres usbcko normalne cte data, ale problem je ta velikost a vlastne neprakticnost...pred nejakym rokem tu byl odkaz i na cz shop kde to stalo kolem 4 tacu pokud me pamet nesali, takze tohle je jedna varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu