Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

Ahoj, založil jsem tenhle topic abych se zeptal na vaše dojmy z dema hry Just Cause 2, já jsem touhle hrou abosolutně ohromen podle mě jedna z nejlepších her, i u toho dema bych vydržel pár hodin :)

Tip: Když chcete doletět z padákem dál tak ho ve vzduch furt zapínejte a vypínejte doletí i o několikset metrů dál!

Tip 2: (BUG/GLITCH) Když skáčete ze skály, neotevřete si pádák a nabouráte do skály (prostě se otočte na skálu při skoku a naplácněte si) tak vás to nezabije, ale budete se ze skály kutálet (je to fakt sranda) náraz o skálu vás muže zranit ale jak se kutálíte dolu tak se nic nestane...

Tip 3: Když chcete zabít colonela a on o vás neví tak si prostě vemte pistolku a našijte mu to do hlavy, po dvou zasobnících je dole a to nepotřebujete ani samopal!

Tip 4 : Pokud chcete hrát dál i po časovém limitu dema tak skuste tento GLITCH/BUG --

(tip od Winda)

BTW: Hra vychází již 26.března, takže předobjednávejte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tip: Když chcete doletět z padákem dál tak ho ve vzduch furt zapínejte a vypínejte doletí i o několikset metrů dál!

Tip 2: (BUG/GLITCH) Když skáčete ze skály, neotevřete si pádák a nabouráte do skály (prostě se otočte na skálu při skoku a naplácněte si) tak vás to nezabije, ale budete se ze skály kutálet (je to fakt sranda) náraz o skálu vás muže zranit ale jak se kutálíte dolu tak se nic nestane...

Tip 3: Když chcete zabít colonela a on o vás neví tak si prostě vemte pistolku a našijte mu to do hlavy, po dvou zasobnících je dole a to nepotřebujete ani samopal!

BTW: Hra vychází již 26.března, takže předobjednávejte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste toto funguje to

jinak hra pecková už se na ni tšim nejmin 2 roky a demo fakt stoji za to jen nechapu proc daj do DEMA tu nejtrapnejsi krajinu ze hry.ale ta grafika fakt luxus detaily vody rekl bych ze v podobnym zanru nemam konkurenci.jinak na PC to je rozjet chce taky dobry delo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC mě Demo fakt moc bavilo, ale jen dělat kravinky, jinak mise by mě asi moc nebrali.

Škoda, že ten bug pro hraní po limitu nejde na PC.

Ale jde prodloužit ;)... http://www.eurogamer.cz/articles/prodluzte-si-demo-just-cause-2 sice jsem to nezkoušel(mám demo na PS3), ale snad to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo jsem ani nezkousel a sel jsem rovnou do plne hry, protoze jsem si byl jist ze to bude parada, jelikoz u jednicky jsem se neuveritelne byvil a to jsem ji ani nedohral (jen tak kravit bylo neuveritelne zabavne). A musim ricte ze po uvodni hodince jsem trosku rozpacity, grafika je fajn, ale zadny zazrak to neni, ale co je hlavni- ovladelnost. A ta mi prijde strasna. Popravde receno vubec nevim jak plachtit vzduchem a uz vubec ne s padakem. Mozna je to kiks hry z me strany ale s padakem jako bych jen padal, letel na miste. A proto jsem hned prvni misi udelal jen kvuli bugum. Celkove je ovladani trochu kostrbate, ale naprosto strasna je pak fyzika, kdy napriklad ricco vezi na rimse zaveseny na grapling hooku a kdyz se pritahne bvyleti 10 metru vysoko. Od téhle hry necekam nejoukou extra realnou fyziku, ale vsechno ma sve meze. Tohle my byt hra na odreagovani, o cemz sveci i system strileni, kdy dokaze hordy nepratel pokropit i 2 lete dite.Jinak se chci zeptat, zda taky mate problem s padakem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond, pouzivas vobec pri volnom pade a padaku obidve packy LS, RS??? :D Normalne sa da regulovat smer, tak neviem o com pises. A hra je arkada, to aby si vedel.

Tak to me skutecne nenpadlo, ja myslel ze si jen staci myslet kam ma ricco letet a on poleti sam :) Samozrejme jsem zkousel vsechno mozne, ale i kdyz se ricco nataci jak divi, furt pada proste jen dolu (po ose z). Chci znat nazor nekoho kdo hraje plnou verzi hry, vypalenou, konkretne region free, jeste konkretneji prvni verzi z threadu Just Cause 2 z share-rapid (ci tak neco). A kdy by sis precet muj prispevek cely nebo alespon poradne, vedel bys ze vim ze je to arkadove ladena hra a ze necekam extra realnost, ale ze ma proste vse sve meze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu