Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

Jo tak hra je parádní mám full verzi a jsem nadšen ovládání mi příjde jednoduchý a grafika je trochu slabší oproti PC,ale nevím jestli o tom víte,ale na PS3 JC2 vypadá hůř.Fyzika je taková rozpačitá,ale s tím já si nelámu hlavu:D Jediné co mně fakt sere je,že mrtvoly a vybuchlé dopravní prostředky během 10 sekund zmizí to my fakt leze na nervi.Ale hra je úžasná nevím jestli jste to už zkoušeli,ale zkuste normálně vzít ňákého člověka a pomocí háku u připevněte k motorce třeba a normálně ho vláčíte je to fakt sranda takových věcí a srandiček tam je fakt haba děj.Zábava šílená a to nedělám mise,protože fakt se musím bavit :D:D 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo tak hra je parádní mám full verzi a jsem nadšen ovládání mi příjde jednoduchý a grafika je trochu slabší oproti PC,ale nevím jestli o tom víte,ale na PS3 JC2 vypadá hůř.Fyzika je taková rozpačitá,ale s tím já si nelámu hlavu:D Jediné co mně fakt sere je,že mrtvoly a vybuchlé dopravní prostředky během 10 sekund zmizí to my fakt leze na nervi.Ale hra je úžasná nevím jestli jste to už zkoušeli,ale zkuste normálně vzít ňákého člověka a pomocí háku u připevněte k motorce třeba a normálně ho vláčíte je to fakt sranda takových věcí a srandiček tam je fakt haba děj.Zábava šílená a to nedělám mise,protože fakt se musím bavit :D:D 10/10

Co si stahoval za verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Verzia vysla zatial iba jedna - od Allstars...a ta je na roznych serveroch. Uz chapes co je verzia? :D

1) Neptal jsem se tebe

2) Vim co je verze, tak ze me nedelej blbce, otazka mela znamenat odkud stahoval, protoze se snazim zjistit, proc mam zrovna ja problem s padakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahoval jsem to tady od PCmakera z loadfiles. Možná se ti to špatně vypálilo skus to znovu vypálit.

Jo to asi udelam, ale stahnu to od jinud, neumim si predstavit, ze by se to vypalilo tak, ze by to bylo hratelny a delalo to tohle, mozna jsem to nejak blbe patchnul, ale o tom taky pochybuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha to bude asi jádro pudla

To asi nebude, napadlo me to, ale neni mozny abych vubec neletel, nemuzu udelat ani druhy ukol, kdy maz s padakem doletet do jakysi zakladny, dostal jsem se pres nej jen kvuli bugu, krom toho jsem videl video kde v demu lital s padakem dopredu tak, ze asi dvacet metru nad emi uletel asi pul kilometru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky furt bugy a padaky,hru jsem si hodinu skilloval.Po te mi hra nabidla neuveritelnou akci .Chvili to skilluj a uvidis sam,pro me patri mezi nejlepsi hry.Jednicku jsem prosel a takhle jsem si ani nepredstavoval dvojku ,fakt mazec hra.Nevim co mas za problem,ale ja kdyz litam padakem pritahuju se nebo vypnu padak pritahnu se a zase napnu padak,to se mi zda nejrychlejsi.Jinak se normalne rozhoupat s padakem.Mam odehrano 6 hodin a garantuji vam ze jsem nemel ani jeden bug.Fyzika aut je zajimava,stejne tak fyzika lidi apodobne ale ne zas spatna.A ver ze v dalsich misich ti vojaci daji slusne zabrat oproti jednicce.Nevim co vidite spatnyho na teto hre,ja se skvele bavim.V dobe vydani jdu si pro original,ta mi za to stoji.Just cause rulezzz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky furt bugy a padaky,hru jsem si hodinu skilloval.Po te mi hra nabidla neuveritelnou akci .Chvili to skilluj a uvidis sam,pro me patri mezi nejlepsi hry.Jednicku jsem prosel a takhle jsem si ani nepredstavoval dvojku ,fakt mazec hra.Nevim co mas za problem,ale ja kdyz litam padakem pritahuju se nebo vypnu padak pritahnu se a zase napnu padak,to se mi zda nejrychlejsi.Jinak se normalne rozhoupat s padakem.Mam odehrano 6 hodin a garantuji vam ze jsem nemel ani jeden bug.Fyzika aut je zajimava,stejne tak fyzika lidi apodobne ale ne zas spatna.A ver ze v dalsich misich ti vojaci daji slusne zabrat oproti jednicce.Nevim co vidite spatnyho na teto hre,ja se skvele bavim.V dobe vydani jdu si pro original,ta mi za to stoji.Just cause rulezzz

Nerikam ze musis mit ten problem taky, ale ja ho proste mam o vim ze to neni normalni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn Mercenaries 2 ale kdo pořadně hrál GTA San Andreas tak jsi uvědomí že Just Cause 2 není tak blbá, když já jsem skákal se CJ z letadla bez padáku a nezabil se (health na max). Je to dobrá arcadovka, ale doufam že v delším postupu se hra nebude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra baví, ale je to normálně okopírované Mercenaries 2. Ať už se jedná o různé frakce na mapě, tak třeba mačkání tklačítek při krádeži vrtulníků atd. Ropné plošiny a já nevím co ještě...

Normálně okopírované Mercenaries 2 ? Si snad děláš srandu ne ? Just Cause tady bylo dřív než Mercenaries ( aspoň myslim :D )

btw : hrál jsem pouze demo , zejtra dostáhnu Full takže uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo ma to sice lepsi grafiku na PC jen ze je tam problem uz nejde hrat na XP a proto to moc PC hracu nehraje dost jich ma porad jen XP a to je podle me duvod proc je malo ohlasu na PC

Za tohle me chtel kamarad zabit. Jednicku mel opravdu rad a na dvojku se tesil, ale na xpecku si to nezapari, zavisti me div neprizabil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu