Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

Tak potom mas nefunkcenu packu RS na ovladaci. Inak neviem...skoncil som, uz ma nezaujimas :D

Tak ty uz me nezajimas hodne dlouho coz jsem se ti snazil naznaci slovy "uz to nechci resit" ale ty sis nemohl dat pokoj. A ver tomu ze RS mi funguje, protze na pohyb reaguje, na obou ovladacich :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ty uz me nezajimas hodne dlouho coz jsem se ti snazil naznaci slovy "uz to nechci resit" ale ty sis nemohl dat pokoj. A ver tomu ze RS mi funguje, protze na pohyb reaguje, na obou ovladacich :D

To som rad, ze ti funguje LS, aj RS - cize pri padaku vies ovladat aj pohlad...tak kde mas problem? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holky nehádejte se :D:D:D pokud to autor topicu nechce řešit tak dejte LOCK, jinak kdyžtak sosni hru odjinud nebo jinou verzi (pokud už vyšla) a skus ji vypálit třeba se problém vyřeší.

Nema cenu uzavirat téma jen kvůli tomu, ze si s trezzorem nerozumime. Tohle je tema o hre a ne o mem problemu, ikdyz to tak vypada :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdyby si sem postnul nějaké tvé video ať vidíme co máš za problém...

Jak jsem psal, tohle nemam v planu, jelikoz problem uz asi resit nebudu (v nblizke dobe) a kdy by to tak nekdo mel, tak by to poznal a napsal, postnul bych to leda tak pro trezzora ;) ale i na to jsem liny :)

Hele to je takový problém to prostě znova vypálit ? :dozey:

Si kupte origo a pak se tu o něco serte.

Problém, no tak ani ne, ale musel bych znova stahovat nejakou jinou verzi (cimz nemyslim release trezzore) a krom toho jsem ted bez dvd. (Na just cause jsem promarnil uz ctyri :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drsnak4 napsal.."Grafika na XB360 je trochu slabší oproti PC,ale nevím jestli o tom víte,ale na PS3 vypadá JUST CAUSE 2 hůř"

Ne,to opravdu nevíme.. Zdá se mi to nebo opravdu nemáš rád konkurenta svojí oblíbený konzole,ty kluku ušatá :cheesygrin: Přiznání je polehčující okolnost ;)

DeSmond napsal.."Chtel jsem pomoct s tim jak to udelat aby hra slapala jak ma a ne nejake priblble rady k ovladani, ktere jak uz jsem psal nekolikrat to nevyresili, protoze to ani nelze. Snad uz ti to konecne dojde ".

Chtěl jsem napsat,aby sis pořídil originální hru,díky který budeš mít po problémech a nebudeš se muset rozrušovat "přiblblýma" radama,ale koukám,že někdo byl rychlejší a tuhle variantu Ti už navrhnul :cheesygrin:

Jinak docela zírám kolik je tady "pirátů" a že nějaký admin nedohlídne na vymazání příspěvků,kde jsou uváděný adresy na "stahování" :roll: Ty adresy jsou samozřejmě dávno provařený,ale trocha protipirátský aktivity by neuškodila ;)

No nic,přeju úspěšný vyřešení (vypálení) problému s padákem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem napsat,aby sis pořídil originální hru,díky který budeš mít po problémech a nebudeš se muset rozrušovat "přiblblýma" radama,ale koukám,že někdo byl rychlejší a tuhle variantu Ti už navrhnul :cheesygrin:

Ano opravdu inteligentní reseni meho problemu, pockat....vlastne ne, protoze by akorat pribyl dalsi...problem s penezma :)

Btw - Tady te fakt nikdo nevykopne za to ze palis hry, zvykej si, piratstcí totiz jede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JC2 vypadá parádně :)) dneska určitě začnu stahovat.. Akorát se chci zeptat na opatchování z W6 na Wave3.. Ještě jsem nezkoušel hry s vyšším Wave než W4.. Jaký program používáte? Já mám 360WavesPatcher a na výběr tam mám pouze Wave 1-4,tak si nejsem jistej jestli to opatchuje i z W6 na w4,3..atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JC2 vypadá parádně :)) dneska určitě začnu stahovat.. Akorát se chci zeptat na opatchování z W6 na Wave3.. Ještě jsem nezkoušel hry s vyšším Wave než W4.. Jaký program používáte? Já mám 360WavesPatcher a na výběr tam mám pouze Wave 1-4,tak si nejsem jistej jestli to opatchuje i z W6 na w4,3..atd :)

Opatchujes, W6=W4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic,přeju úspěšný vyřešení (vypálení) problému s padákem ;)

To mam tak chapat, ze problem s padakom ma kvoli spatnemu laseru v napalovacke :D

JC2 vypadá parádně :)) dneska určitě začnu stahovat.. Akorát se chci zeptat na opatchování z W6 na Wave3.. Ještě jsem nezkoušel hry s vyšším Wave než W4.. Jaký program používáte? Já mám 360WavesPatcher a na výběr tam mám pouze Wave 1-4,tak si nejsem jistej jestli to opatchuje i z W6 na w4,3..atd :)

Patchujes rovno na to wave, na ake potrebujes a nic okolo neries.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mam tak chapat, ze problem s padakom ma kvoli spatnemu laseru v napalovacke :D

Ackoliv to autor myslel predpokladam jinak, tady to tak lze chapat, takze by ses vyjimecne nespletl :D Kazdopadne muj laser je zcela v poradku, ale zda se mi posledni dobou nejak preslej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si na tom asi podobne, protoze na prosbu o radu ze chci pomoc s problemem, protoze chci vyhodit do kose co nejmensi pocet dvd mi nepride adekvatni odpoved kup si orginalku

Ty vole, koukám, buď neumíš číst nebo jsi disfunkční ve všem co se očí a mozku týče. Chtěl jsem se zeptata kolik ti je, ale radši jsem se na to vys*al protože bys stejně akorát shodil sebe. Neřikal jsem ti že problém vyřešíš tak že si koupíš origo, ale abys to stáhnul z jinýho serveru...

Jak mi kdosi radil co...ze si to mam stahnout jinde, opravdu myslis ze by mohl byt problem zrovna v tomhle, kdyz mi samotny trezzor rikal ze erze je jen jedna

Verze hry? Co tim jako myslíš? Zajímavé je že jsem hru stáhnul a problém jako ty jsem neměl (ostatně ani nikdo jinej) v patchi asi problém nebude, že, když jsi zbytečně vyhodil 4 dvd??? Takže jako člověk kterýmu normálně funguje mozek a logické uvažování usoudím že bude jednodušší (hlavně v tvém případě finančně) stáhnout to jinde...a pak to teprve vypálit znovu. Druhá věc je, že se tady s trezzorem hádáš jak malý děcko, ale takovýhle info o hře si hned bereš k srdci a argumentuješ tím...

Tak jestlis na to přišel tak ses misto toho navazeni do me mohl taky poradit ty pane chytrej kterej ani nevi jak se previlo vrtulnik :) Fakt ma rad takovy frajery, ktery potrebujou poradit a kdyz to pak potrebuje nikdo jinej, tak se do nej zrovna oni navazej, ze je tak blbej a neprisel na to sam

Já mam zase rád frajery který si neviděj do huby (sám ses čertil že někdo reaguje na tvůj příspěvek ač nebyl adresován jemu - to samý teď děláš ty) Nevim co meleš o vrtulníku, protože z tvojí psané dislektické češtiny to zkrátka nerozšifruju...

Nicméně nebudu to tady už nijak rozpitvávat.

Závěrem: K tvému problému s padákem bylo řečeno už dost, pokud to stále nechápeš a problém přetrvává, vyhoď xko a jdi se zeptat do jedličkova ústavu jestli by se tam nenašel ještě jeden flek pro tebe

A k tobě se radši už vyjadřovat nebudu, protože svými příspěvky to do světa ventiluješ sám a každej to vidí, takže poukazovat na to už je zbytečnost. Jen bych ještě rád poděkoval za zkrácení dlouhé chvíle v práci a teď už se jen modlit aby takový jako ty nedostávali volební lístky do schránky...pac a pusu jantare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si fakt vychutnám

Ty vole, koukám, buď neumíš číst nebo jsi disfunkční ve všem co se očí a mozku týče. Chtěl jsem se zeptata kolik ti je, ale radši jsem se na to vys*al protože bys stejně akorát shodil sebe. Neřikal jsem ti že problém vyřešíš tak že si koupíš origo, ale abys to stáhnul z jinýho serveru...

Tak nejdřív k tomu čtení, o tom asi žádná, protože kdybych číst neuměl tak bych neustále nepokračoval v tomhle tématu (nereagoval), ale řekl bych, že problém bude spíš u tebe, jelikož kdybys uměl číst nebo měl v pořádku oči, což mě samotnému vyčítáš, a nebo měl inteligenci vyší, než je inteligence buran z prdelové lhoty (čemuž jednoznačně odpovídá i tvé chování), tak by ses koukl na levo od mého postu, kde je můj věk napsaný. A chci samozřejmě reagovat na tvou výtku, že jsem o tobě prohlásil, že si mi řekl ať si koupím originálku, což jsem v životě neprohlásil a kdyby sis alespoň letmo prohlížel posty, tak bys zjistil, že má odpověď s orginálkou byl odkaz na trezzora, kteremu jsem napsal, že mi to nepříjde jako vhodná odpověď na otázku zda-li má někdo podobný problém a ví jak to vyřešit, načež jsi ty pochyboval o mé logice, což jsem ti okomentoval tímto postem, doufám že stíháš, ale obávám se že je to na tebe moc. A rád bych se i zmínil, že zrovna ty jsi mi o stahovani z jinyho serveru nic neříkal, zatímco jiní ano a jak už jsem výše odpověděl, byla to moje záložní moŽnost a v brzké době tak učiním.

Verze hry? Co tim jako myslíš? Zajímavé je že jsem hru stáhnul a problém jako ty jsem neměl (ostatně ani nikdo jinej) v patchi asi problém nebude, že, když jsi zbytečně vyhodil 4 dvd??? Takže jako člověk kterýmu normálně funguje mozek a logické uvažování usoudím že bude jednodušší (hlavně v tvém případě finančně) stáhnout to jinde...a pak to teprve vypálit znovu. Druhá věc je, že se tady s trezzorem hádáš jak malý děcko, ale takovýhle info o hře si hned bereš k srdci a argumentuješ tím......

Opět, kdyby sis pořádně přečetl celé téma, vědel bys, co tím myslím, ale buď je to na tebe moc náročný a nebo si prostě línej. Tak jako tak, příští než něco napíšeš si to zjisti a nebo radši vůbec nepiš. To že pár lidí z fóra problém neměli neznamená, že ho nikdo neměl, ale to nebudu řešit, budu spíš řešit tvou logiku uvažování, kdy ti připadá logičtější, že je chyba ve verzi a ne v patchi, protože nikdo jiný problém nemá. Release je jen jeden a proto mi příjde rozumnější hledat důvod v patchi, jelikož ti co hrají bez problému můžou hrát z active iso, ted bez patche. Verzi hry mají ale všichni stejnou, a tak je pravděpodobnější, že je chyba v patchy než ve verzi. A ještě k těm 4 DVD to musím uvést na pravou míru. Tady rád přiznám svoji chybu. Spíš než má inteligence za to může má nepozornost. Chtěl jsem si totiž vypálit nepatchlou veri, ale v počítači jsem nechal i patchlé iso a omylem jsem vypálil to. Potom se mi při správném vypalování hra nevypálila (to se mi občas s img burnerem stane). Potom jsem tedy vypálil nepatchlou verzi a ještě active iso, což nakonec nepomohlo. Takže nakonec vlastně 5 DVD. A k té poslední větě bych se rád vyjádřil, ale přiznám se, že mi trošku uniká její smysl.

Já mam zase rád frajery který si neviděj do huby (sám ses čertil že někdo reaguje na tvůj příspěvek ač nebyl adresován jemu - to samý teď děláš ty) Nevim co meleš o vrtulníku, protože z tvojí psané dislektické češtiny to zkrátka nerozšifruju...

Já mám rád frajery, co jsou tak zoufalý z toho, že si neví rady jak někoho razit, že si vymíšlí. Já totiž nikterak nereagoval na příspěvek který nebyl adresován jemu, alespoň v tomhle případě tomu tak nebylo (a krom toho je rozdíl když, prohlásím, že mi vadí když nikdo odpovídá na něco co mu nebylo adresováno a v tom, že nikdo, čímž myslím tebe, se plete do mé (jak si sám řekl dětsé) hádky s trezzorem a z naprosto nejasných důvodu s zcela neprávem se do mě naváží). Za to jak píšu se omlouvám, píšu ve spěchu, proto bez háčků a bez čárek a občas dojde k překlepu, to by ale nemělo ti zabŕanit to přečíst, respektivě pochopit, pokud si úspěšně dokončil třetí třídu základní školy. Ale pro jistotu ti napíšu přepis:

Tak jestlis na to přišel, tak si místo toho navážení do mě mohl taky poradit, ty pane chytrej, kterej ani neví, jak se přivolá vrtulník :)

Kdyby ti to nedošlo tak to byla reakce na tvůj příspěvek, kdy jsi potřeboval přivolat překupníky. A místo toho abys mi pak poradil s mým problém, tak ses mi vysmál, jak může na tohle nikdo nepřijít. Velmi dospělé.

Závěrem: K tvému problému s padákem bylo řečeno už dost, pokud to stále nechápeš a problém přetrvává, vyhoď xko a jdi se zeptat do jedličkova ústavu jestli by se tam nenašel ještě jeden flek pro tebe

A k tobě se radši už vyjadřovat nebudu, protože svými příspěvky to do světa ventiluješ sám a každej to vidí, takže poukazovat na to už je zbytečnost. Jen bych ještě rád poděkoval za zkrácení dlouhé chvíle v práci a teď už se jen modlit aby takový jako ty nedostávali volební lístky do schránky...pac a pusu jantare

Ano to bylo a kdybys četl co je napsáno výše, zjistil bys, že jsem už několikrát napasal že už to řešit nechci. Svůj problém opravdu nechápu (což očividně nikdo) a doufám že se vše v budoucnu vyřeší jinou verzí. No a ve zbytku věty se už jen projevu tvoje naprosto pokleslá mysl, kdy si do mě zcela uboze navážíš a urážíš mě, a více méně bez důvodně a obvzlášť zcela nevhodně. Jak vidíš všichni se tady snaží držet v mezícha dokonce i já s trezzorem, ačkoliv jsme byli oba dva šílení z toho, že si navzájem nerozumíme, jsme se nikdy nezachovali tak buransky jako ty. A to že se ke mě už vyjadřovat nebuděš je pro tebe vlastně dobře, jelikož tento můj vyčerpávající příspěvek´už by si asi neokecal, i když lidi jako ty si vždycky něco najdou. A k volebním lístkům jen podotknu, že je dobře, že ještě existují zakový jako já (opravdu nechci aby to znělo nějak samolibě), kteří zabrání takovým jako jsi ty, aby vykopali naší zemi ještě hlubší hrob. Pac a pusu tatare

(Za všechny případné chyby se hluboce omlouvám, ale neměl chuť jsem to po sobě kontrolovat, jen aby se PHASE87 nemohl vymlouvat, že to pro mě nepřečte, ale jelikož už to nikterak komentovat nebude, je to vlastně stejně jedno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...blablabla...

Jsem rád že sis to vychutnal...stejně tak sis ale mohl vychutnat to, přečíst to po sobě a zamYslet se nad pravopisem...nevadí- tady ti výmluvy typu "nečetl jsem si to po sobě" nepomůžou. Nicméně je vidět že je ti 18 (pokud je to pravda - protože ve světě internetu můžu vystupovat klidně jako 60letej dědek), že si ještě všecko bereš jako malé dítě ale chceš to řešit jako dospělej (klasickej pubertální problém - spolu s uhry atp.)

Jak jsem řekl, nebudu už víc rozpitvávat. Ale jen k tomu vrtulníku - nešlo mi to protože jsem neměl signál...to mi tady taky kdosi poradil - bohužel jsem 1. díl nehrál, takže jsem se NORMÁLNĚ zeptal, jenže tvůj problém neni v neznalosti hry, ale v malé kapacitě mozku, v čemž se těžko na fóru pomáhá. Klidně tu piš další slohovky rád si počtu...já už nemám co říct - jelikož bych se opakoval a tobě nepomohl...howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že sis to vychutnal...stejně tak sis ale mohl vychutnat to, přečíst to po sobě a zamYslet se nad pravopisem...nevadí- tady ti výmluvy typu "nečetl jsem si to po sobě" nepomůžou. Nicméně je vidět že je ti 18 (pokud je to pravda - protože ve světě internetu můžu vystupovat klidně jako 60letej dědek), že si ještě všecko bereš jako malé dítě ale chceš to řešit jako dospělej (klasickej pubertální problém - spolu s uhry atp.)

Jak jsem řekl, nebudu už víc rozpitvávat. Ale jen k tomu vrtulníku - nešlo mi to protože jsem neměl signál...to mi tady taky kdosi poradil - bohužel jsem 1. díl nehrál, takže jsem se NORMÁLNĚ zeptal, jenže tvůj problém neni v neznalosti hry, ale v malé kapacitě mozku, v čemž se těžko na fóru pomáhá. Klidně tu piš další slohovky rád si počtu...já už nemám co říct - jelikož bych se opakoval a tobě nepomohl...howgh

Panebože, doufám, že si uvědomuješ, jak ubohej jsi. Samozřejmě musíš mít poslední slovo, i když jsi napsal, že už se nebudeš vyjadřovat. Chápu, že nedokážeš přiznat porážku a tak po mě metáš všemi drobnými maličkostmi v zoufalém pokusu se úplně neztrapnit. Pravopis občas ulítne, to se stane a nikterak to nesvědčí o inteligenci člověka, na rozdíl od jiných věcí, které jsou patrné z tvého textu (a tady si to neodpustím a prohlásím, že tvá omezenost pravděpodobně nezná hranic). A přiznám se že radši udělám pár pravopisných chyb ve sdělení, které má smysl, než abych napsal pravopisně správně nějakou kravinu.

Tvé prohlášení o mém pubertálním projevu nebudu brát vážně, jelikož je jen výplodem tvé choré mysli. To, že už makáš a cítíš se jako dospělej ti samozřejmě nedává právo vynášet nad jinými dospělými neoprávněné soudy (navíc tak přihlouplé). I když, dává, každopádně to na jejich hlouposti a nesprávnosti nic nemění. K tomu problému snad jen to, že pravděpodobně pořád nechápeš o čem zde mluvím a totiž o tom, že jsem potřeboval poradit, jak se zaháknout za auto, a TY ses mi vysmál, že i TY jsi na tohle přišel. Ale byl jsi to TY kdo o pár postu zpět potřeboval poradit a někdo mu poradil. A TY místo abys mi poradil (když jsi to věděl) jsi se mi jen vysmál, že to nevím, ačkoliv si k tomu neměl sebemenší důvod. Tak asi tak. Obávám se, že to nepochopíš, ale určitě to nebude nejasností mého výkladu (a jestli se na to odvoláš, tak je to opravdu smutné). Doufám, že teď alespoň dodržíš svůj slib, že už k tomu nemáš co říct a nic neřekneš. Ale i kdyby ano, mě to nevadí, já to ho mám ještě spoustu co říct.

Omlouvám se za tu nesmyslnou hádku, ale nenechám do sebe jen tak rýt. A vůbec bych se nedivil kdyby toto téma bylo LOCKnuto, jelikož se to tady zvrhává v něco úplně jiného, co samozřejmě nemá naprosto nic společného se hrou. Opravdu se všem hráčům omlouvám, kdybych nebyl tak hrdý, tak bych to už dávno ukončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestante se tady hádat, vyřidte si to přes PM/ICQ/SKYPE a nebo ještě líp, když jste všichni tak hrdý, dejte si někde sraz :D.

A ted k tématu ... Just Cause jsem ještě nehrál, vyzkoušim ho až dohraju BF:BC2 a METRO 2033. Podle gameplayu na YT by mě to mělo bavit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

, že pravděpodobně pořád nechápeš o čem zde mluvím a totiž o tom, že jsem potřeboval poradit, jak se zaháknout za auto, a TY ses mi vysmál, že i TY jsi na tohle přišel.

prosím čti to po sobě a mlč už...dík

... Popravde receno vubec nevim jak plachtit vzduchem a uz vubec ne s padakem. Mozna je to kiks hry z me strany ale s padakem jako bych jen padal, letel na miste. A proto jsem hned prvni misi udelal jen kvuli bugum. Celkove je ovladani trochu kostrbate, ale naprosto strasna je pak fyzika, kdy napriklad ricco vezi na rimse zaveseny na grapling hooku a kdyz se pritahne bvyleti 10 metru vysoko. Od téhle hry necekam nejoukou extra realnou fyziku, ale vsechno ma sve meze. Tohle my byt hra na odreagovani, o cemz sveci i system strileni, kdy dokaze hordy nepratel pokropit i 2 lete dite.Jinak se chci zeptat, zda taky mate problem s padakem?

zameť si nejdřív před svým prahem....pak se pouštěj do debat...pac a pusu

hlavně ať si ten problém vyřešíš a můžeš bezproblémů plachtit...dál už to nebudem rozebírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět, kdyby sis pořádně přečetl celé téma, vědel bys, co tím myslím, ale buď je to na tebe moc náročný a nebo si prostě línej. Tak jako tak, příští než něco napíšeš si to zjisti a nebo radši vůbec nepiš. To že pár lidí z fóra problém neměli neznamená, že ho nikdo neměl, ale to nebudu řešit, budu spíš řešit tvou logiku uvažování, kdy ti připadá logičtější, že je chyba ve verzi a ne v patchi, protože nikdo jiný problém nemá. Release je jen jeden a proto mi příjde rozumnější hledat důvod v patchi, jelikož ti co hrají bez problému můžou hrát z active iso, ted bez patche. Verzi hry mají ale všichni stejnou, a tak je pravděpodobnější, že je chyba v patchy než ve verzi. A ještě k těm 4 DVD to musím uvést na pravou míru. Tady rád přiznám svoji chybu. Spíš než má inteligence za to může má nepozornost. Chtěl jsem si totiž vypálit nepatchlou veri, ale v počítači jsem nechal i patchlé iso a omylem jsem vypálil to. Potom se mi při správném vypalování hra nevypálila (to se mi občas s img burnerem stane). Potom jsem tedy vypálil nepatchlou verzi a ještě active iso, což nakonec nepomohlo. Takže nakonec vlastně 5 DVD. A k té poslední větě bych se rád vyjádřil, ale přiznám se, že mi trošku uniká její smysl.

Neviem, ci som to prehliadol, alebo si tu ani o tom nepisal...ty mas fw. 1.6??? Ze si chcel pouzit aj activate iso na nepatchnutu hru.

Ja mam 1.2, resp. 1.4 a hry patchnute na wave2 cez 360WavesPatcher a nikdy som so ziadnou hrou nemal problem.

Skoda, ze sem nedas svoje video ako ovladas padak LS a pohlad RS...rad by som to okomentoval, ked mas s tym ovladanim a pohladom problem - asi jediny z nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu