Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

prosím čti to po sobě a mlč už...dík

Nevidím problém a mlčet bys měl spíše ty, když už si to několikrát slíbil.

zameť si nejdřív před svým prahem....pak se pouštěj do debat...pac a pusu

Popravdě řečeno vůbec nechápu co tím myslíš, asi jsi naleďenej na nějakou jinou vlnou (mou iteligencí to nebude)

hlavně ať si ten problém vyřešíš a můžeš bezproblémů plachtit...dál už to nebudem rozebírat.

To taky doufám, ale hru teď hraju s problém, protože se to dá a řšit to budu až po maturitě, teď dávám hraní na čas útrum.

A už prosím nereaguj, kdyz tak PM :) fakt to tady timhle nechci zaplňovat takovými žvásty.

Jo a nevíte někdo jak je to s nakupováním zbraní. Nejsem si jistej jestli u překupníka jen vylepšujete nebo i nakupujete, nechtěl jsem utrácet (i když vím, že bych to pak mohl loadnout), ale radši se zeptám. Mám totiž permanentní nedostatek střeliva :)

Neviem, ci som to prehliadol, alebo si tu ani o tom nepisal...ty mas fw. 1.6??? Ze si chcel pouzit aj activate iso na nepatchnutu hru.

Ja mam 1.2, resp. 1.4 a hry patchnute na wave2 cez 360WavesPatcher a nikdy som so ziadnou hrou nemal problem.

Skoda, ze sem nedas svoje video ako ovladas padak LS a pohlad RS...rad by som to okomentoval, ked mas s tym ovladanim a pohladom problem - asi jediny z nas.

Mám

Fakt se mi to nechce točit, ale možná že se přemůžů, abyste mi to uvěřili :) Teď to každopádně neplánuju, jelikož na prázdniny jsem pryč a po nich začínají maturitní písemky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar, sem se rozhodl letet stihackou na ten nejvetsi ostrov na mape, tak tam letim a najednou jaokby nejake ochranne pole mi znici stihacku tak se katapultuju a tak... pak sem sel tu jejich hlavni zakladnu jak tam maj nejaky ty věže a chci se zeptat co tam muzu delat nebo znicit? jestli nevite... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ostrov z Lost (serial) . Daji se tam najít věci ze serialů. Např poklop, na pláži napis + trosky letadla. A na videu jsem slyšel zvuk toho monstra (jakési troubení)

:D hele nedelas si pr*** ze je 1dubna?:Dto tam jako fakt neco takovyho je jako easter egg??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě na tom ostrově z LOST je jak kdyby pobřeží z 2. světové války jak bylo vylodění v Normandii a na té pláži jsou ostnatí ježci, kulometná hnízda a chodí tam vojáci :) a uprostřed ostrova,ta největší šedá skvrna na mapě, tam je taková divná základna :) a to pobřeží je na té mapě ostrova vpravo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě na tom ostrově z LOST je jak kdyby pobřeží z 2. světové války jak bylo vylodění v Normandii a na té pláži jsou ostnatí ježci, kulometná hnízda a chodí tam vojáci :) a uprostřed ostrova,ta největší šedá skvrna na mapě, tam je taková divná základna :) a to pobřeží je na té mapě ostrova vpravo :)

jo jak za 2 s.v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, hele mám problém s dvěma ajchama:Conqueror of Panau- splň 9 stronghold takeovers misí, A Trusted Ally-splň 49 misí od frakcí, na mape mam vsechny místa zabraný frakcema az na ostrovy v pravo dole, když dám mapu Lt a hide all a ukázat jen fraction misons a stonghold takeovers nic na mapě není. nevité co stim pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu s jednou z posledních misí v JC 2 – jestli jste to už někdo dohrál . Doletím helikopterou na CARCAVODA MOUNTAIN PEAK rozbiji sochu a mám dopravit její hlavu na bod vzdálený 1,73 km daleko . Ale jakým způsobem , na to jsem nepřišel . Poradí někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu