Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

Prosím o radu s jednou z posledních misí v JC 2 – jestli jste to už někdo dohrál . Doletím helikopterou na CARCAVODA MOUNTAIN PEAK rozbiji sochu a mám dopravit její hlavu na bod vzdálený 1,73 km daleko . Ale jakým způsobem , na to jsem nepřišel . Poradí někdo ?

Ehmm . takhle daleko jsště nejsem ale použij " double hook " sežeň si vrtulník a zahákni tu hlavu za ten vrtulník a doporav jí tam kam máš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ehmm . takhle daleko jsště nejsem ale použij " double hook " sežeň si vrtulník a zahákni tu hlavu za ten vrtulník a doporav jí tam kam máš .

Tak to je tam i napsáno , ale nemohu přijít na to , jak se používá a jak tu hlavu zaháknout . Ať mačkám jakákoliv tlačítka na ovladači , tak se nic neděje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu s jednou z posledních misí v JC 2 – jestli jste to už někdo dohrál . Doletím helikopterou na CARCAVODA MOUNTAIN PEAK rozbiji sochu a mám dopravit její hlavu na bod vzdálený 1,73 km daleko . Ale jakým způsobem , na to jsem nepřišel . Poradí někdo ?

Lanom cvaknes hlavu a potom ho spojis na helikopteru...ved pocas hry to asi davalo aj tutorial. Takto sa mozes v hre zabavat, prenasat napr. auta helikopterou, zhodit ich z vysky na zem - vybuch, atd...:D

PS. tlacidlo RB sa bud klikne, alebo podrzi a vtedy to dava rozdielnu funkciu. Ine tlacidla sa pri tom zahaknuti nepouzivaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem začal hrát tuhle hru a připadá mi to strašně stereotypní...dojdu na úkol postřílím otevřu bránu, postřílím, zabiju snipera, kulomet, dojedou 2 auta a pak doletí vrtulník...přesně takto už je to 3 mise...bude to tak i dál?? Jo a co znamenají ty % ?? jak dosáhnout 100% ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem začal hrát tuhle hru a připadá mi to strašně stereotypní...dojdu na úkol postřílím otevřu bránu, postřílím, zabiju snipera, kulomet, dojedou 2 auta a pak doletí vrtulník...přesně takto už je to 3 mise...bude to tak i dál?? Jo a co znamenají ty % ?? jak dosáhnout 100% ??

Stereotypne? Potom aka hra stereotypna nie je? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dneska jsem s bráchou narazil na docela zajímavý problém. Chtěl si zahrát Just cause2 (zálohu, ikdyž tomu nepřikládám důležitost), a když si přihlásil svůj profil tak mu vyskočila tabulka, že zařízení na ukládání je plný s dvěma možnostma(hrát bez save, zvolit save device, přičemž to druhý nic nedělalo, jen ta tabulka odjela a zase přijela) přitom 1) na disku je přes 50GB místa 2) mě save fungují normálně 3) jemu v jiných hrách taky. Jediný rozdíl mezi profilama je že jeho je jen lokální na hdd, a můj je i Live. Setkal se s někdo s podobným problémem? vygooglil sem akorát kotel PCčkářskejch problémů. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu