Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Smutná zpráva pro všechny Evropany:

LBP2 US Collector´s Edition bude obsahovat:

LittleBigPlanet 2 Sackboy Plyšovovou hračku

2 podpěry pro PS3 krabičky

9 různých kostýmů DLC, které pocházejí z pre-order programu + 2 exkluzivní oblečení

5 exkluzivních avatarů pro váš profil PSN.

A teď ta Evropská :

LittleBigPlanet 2 ve steelbooku

5 PSN avatarů z tématem LBP

7 DLC kostýmů z Disneyho Toy Story, TRON apod.

Evropská je ochuzená tedy o to nejlepší z celé hry, což je podle mě velká rána pod pás. Osobně si chci koupit LE z USA, takže pokud by měl někdo zájem, a šel by do toho se mnou, koupíme to. Cenově to vyjde jako evropská klasická (cca 1600 kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já musím říct, že na tu původně oznámenou, ted tedy americkou LE jsem se fakt těšil ty věci jsou tam úžasný. Problém je co potom s DLC, když nakupuji z CZ storu, tak to budu potom muset kupovat věci na US storu nebo jak se tohle řeší?

Prostě si udeláš / uděláme US účet, na který koupíme US kredit, a z toho budem kupovat a stahovat :) Nebo můžeš prodat US verzi a koupit EU, a mít LE jen kvůli těn mvěcem navíc (i když, přijdeš o oblečky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

U Sackboy Prehistoric Moves mě zklamalo dost blbě vymyšlené ovládání, nevim zda to děla i někomu jinému ale když hraju s DS3 + MOVE tak mi akční tlačítka (X-skok atd..) fungují pouze na DS3 což je v některých levelech nemožné zkombinovat :(

Jednou rukou pohybuji levým analogem a zároveň mačkám X (nebo R1), a v druhé ruce držím a pohybuji s MOVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu