Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Máte přitekyni/přítele?


defuckto69

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co ze ti to dela s prstama?:D to bylo mimo.je mi 17 a ty dve sestricky byli skoro sestricky coz znamena ze meli praxi a ty asi nevis ceho vseho sou schopne studentky mediciny :) a je to fakt pravda volove

kámo ty si nic o praxi nepsal :) víš tak asi pocyhbuju že za tebou příjdou dvě 25 holky a řeknou ooo sme nažhavený chceme to :) , jinak co dovedou slečny ze zdrávky sem si vědom mám s tim živé zkušenosti :) asi tak

pro ty 2: co chtěj tu fotku mám po ruce jen do občanky mám jí pravidelně v peněžence

bejba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty si to spatne pochopil ja sem nerekl ze sou obe moje a nerekl sem ze sem je vydrbal na tom pokoji :)a taky sem nerekl ze jim je 25 ach tady je zbytecne neco psat :) asi to poslu do BRAVA nebo co :D

do brava tos to jo :D:D a tak s prstama no tak jaloze jse to tezko popsat :D:D ale je to hrube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty si to spatne pochopil ja sem nerekl ze sou obe moje a nerekl sem ze sem je vydrbal na tom pokoji :)a taky sem nerekl ze jim je 25 ach tady je zbytecne neco psat :) asi to poslu do BRAVA nebo co :D

věk a co se dělo bylo jen tak sem plácnul , jestli se ti to stalo tak N1 jinak zdrbal s jí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ze ti to dela s prstama?:D to bylo mimo.je mi 17 a ty dve sestricky byli skoro sestricky coz znamena ze meli praxi a ty asi nevis ceho vseho sou schopne studentky mediciny :) a je to fakt pravda volove
ale ty si to spatne pochopil ja sem nerekl ze sou obe moje a nerekl sem ze sem je vydrbal na tom pokoji :)a taky sem nerekl ze jim je 25 ach tady je zbytecne neco psat :) asi to poslu do BRAVA nebo co :D

ja ti verim ;)...a navic jsi psal ze jim bylo stejne jako tobe...tak nechapu co kecaj..je to zajimavy mno :D

narliza: tak je ta holka v tvym avataru teda tvoe nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešní doba je na h.....spíš ty dnešní holky...dřív sem je balil na básničky:D ....ale dneska...dneska mi na básničky všeci ser....:).....sou prostě jiný:DDD

takže prostě nemám.....ale třeba eště náký,kerý bych na tu básničku sbalil sou..kdo ví..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešní doba je na h.....spíš ty dnešní holky...dřív sem je balil na básničky:D ....ale dneska...dneska mi na básničky všeci ser....:).....sou prostě jiný:DDD

takže prostě nemám.....ale třeba eště náký,kerý bych na tu básničku sbalil sou..kdo ví..:D

ale jo sbalis, zalezi s jakou holkou chces chodit :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnooo konecne zajimave tema:D (ne ze by psp nebylo:P) muj nejdelsi vztah byl asiik 3tydny:D proste sem to dyl s jednou holkou nevydrzel mno... prestala me dycky bavit...ale ted mam holku asik necely tyden a sme 30km od sebe...vidavame se jednou tydne a je to mazec!!je naprosto dokonala ve vsem a jen tak brzo me teda neomrzi :):) (snad:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo vase vztahy bych chteli mit...my co mame manzelku uz 19 let my vime to byli casy kdyz mi bylo 15 a nemel jsem zadnou holku...dnes v mych krasnych 38 letech to je jine...

hehe :D :D :D nejak podobne ted uvazuju i ja :D vsichni mi uz rikaji ze bych si mel najit holku ze pak ve 30ti se probudim a zjistim ze jsem sam a ze zkysnu sam atd :D a pri tom nevim proc , ale kdyz mi bylo 15 tak jsem se do toho hrnul a rikal si ze uz nemam cas. A cim jsem stasri tim vic sam sebe presvedcuji ze cas mam ... s takovym pristupem nakonec asi zustanu sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo vase vztahy bych chteli mit...my co mame manzelku uz 19 let my vime to byli casy kdyz mi bylo 15 a nemel jsem zadnou holku...dnes v mych krasnych 38 letech to je jine...

co to tady kecas woe?:D dyt ti je 15 a jediny co delas je objimani se se Stefanie :lol::lol::lol:

edit: nebo to predpokladas jak budes pemyslet za 19 let ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu