Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.21


tekken90

Recommended Posts

corvette : To ale myslím nemáš pravdu. infrák nikdo nikomu neodpáral doma rok po koupi. Šels do toho s tím, že ho to nemá. Ber, nebo nech bejt.

Nemám moc rád klimu v autě, občas jsem z ní nachcíplej i když je automatická, ale i tak bych asi nebyl rád, kdyby mi jí třeba při nějaký svolávací akci v servisu odstřihli.

Chápeš proč? Protože jsem si ji koupil.

Jestli other OS používáš, nebo ne, je jen tvůj problém, ale koupils ho...

Jinýmy slovy, proč by se nemohl najít zákazník, který si o specifikaci PS3 našel že umí díky téhle funkci používat jiné OS a na základě toho to koupil.

Kašli teď na to že je to absurdní představa. Obchodní zákoník se nezabývá tím, jestli něco zní absurdně. Je to zákon a podle něho máš právo využívat zboží v souladu s deklarovanými vlastnostmi. Na základě toho co jsem napsal, jsem bez větších problémů donesl telefon zpět k Vodafone a vrátil, protože jsem ho kupoval jako čistej a po reklamaci jsem tam dostal customizovanej firmware od operátora, jak jsem popisoval na začátku tohoto vlákna.

"jenze pres to de hacknout PS3, bohuzel..." To je ale bohužel pro SONY, je to jejich problém, ne tvůj ani můj.

Fakticky je mi to jedno. Hry nepotřebuju ani pálený, ani origo. Jde o princip, že nemůžou svůj problém řešit na úkor zákazníka, tím, že mu odeberou funkci, kterou sice nemusí, ale může používat.

Ještě mě napadlo, že mi to vlastně ani update nenabízelo a tak jsem dal update z menu a prý není novjejší FW... zajímavý, mám myslím 3.1.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jaj lidi, no tak co blokli funkci yellow dog, to je fakt hrozný...furt si nestěžujte, nikdo ti nikde negarantuje že to tam budeš mít ať už je to od nich hloupé nebo něco jiného, a ten kdo si PS3 koupíkvůli tomu že tam jde spouštět linux tak je fakt debil. X-Box to taky nemá (asoň myslím :D) a nikdo si nestěžuje, oni ti tak možná akorát garantujou že na tom půjdou spouštět hry, nebuďte tak zmlsaní, stejně s tím nikdo nic nenadělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj lidi, no tak co blokli funkci yellow dog, to je fakt hrozný...furt si nestěžujte, nikdo ti nikde negarantuje že to tam budeš mít ať už je to od nich hloupé nebo něco jiného, a ten kdo si PS3 koupíkvůli tomu že tam jde spouštět linux tak je fakt debil. X-Box to taky nemá (asoň myslím :D) a nikdo si nestěžuje, oni ti tak možná akorát garantujou že na tom půjdou spouštět hry, nebuďte tak zmlsaní, stejně s tím nikdo nic nenadělá.

linux třeba pro mě byla polovička využití ps3 ;)

na xku jde linux ale jen na starších verzích NXE(samozžejmě neoficiální cestou)

taky že xbox lidi kupují se záměrem že to je "jen" herní konzole

EDIT: tekk a co jsem asi napsal ? "že to je jen herní konzole"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj lidi, no tak co blokli funkci yellow dog, to je fakt hrozný...furt si nestěžujte, nikdo ti nikde negarantuje že to tam budeš mít ať už je to od nich hloupé nebo něco jiného, a ten kdo si PS3 koupíkvůli tomu že tam jde spouštět linux tak je fakt debil. X-Box to taky nemá (asoň myslím :D) a nikdo si nestěžuje, oni ti tak možná akorát garantujou že na tom půjdou spouštět hry, nebuďte tak zmlsaní, stejně s tím nikdo nic nenadělá.

Já Linux na PS3 taky nikdy nevyužíval, jen jsem ho zkusil, ale je i spousta lidí, co Linux využívala hodně např. místo PC...

linux třeba pro mě byla polovička využití ps3 ;)

na xku jde linux ale jen na starších verzích NXE(samozžejmě neoficiální cestou)

taky že xbox lidi kupují se záměrem že to je "jen" herní konzole

No u Xka bych řekl, že je to z velký části herní konzole. Multimediálně není tak vybaven jako PS3.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni... a vidis kolik lidi to nepotrebuje .. ;)

ale abych nebyl OT linux se nevyuzil ani jednou.. ale nikdy nevim kdy se muze hodit.. nicmene nijak me to netrapi...

ale jsou lidi ktery to muzou vyuzivat a bejt v jejich kuzi tak sem taky pekne nasra*** ...

berte to tak ze vy to sice vyuzivat nemusite.. ale to ze se nekdo doma hrabe v ps3 .. tak to neni vas problem a vas to nema nijak omezovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corvette : To ale myslím nemáš pravdu. infrák nikdo nikomu neodpáral doma rok po koupi. Šels do toho s tím, že ho to nemá. Ber, nebo nech bejt.

Nemám moc rád klimu v autě, občas jsem z ní nachcíplej i když je automatická, ale i tak bych asi nebyl rád, kdyby mi jí třeba při nějaký svolávací akci v servisu odstřihli.

Chápeš proč? Protože jsem si ji koupil.

Jestli other OS používáš, nebo ne, je jen tvůj problém, ale koupils ho...

Jinýmy slovy, proč by se nemohl najít zákazník, který si o specifikaci PS3 našel že umí díky téhle funkci používat jiné OS a na základě toho to koupil.

Kašli teď na to že je to absurdní představa. Obchodní zákoník se nezabývá tím, jestli něco zní absurdně. Je to zákon a podle něho máš právo využívat zboží v souladu s deklarovanými vlastnostmi. Na základě toho co jsem napsal, jsem bez větších problémů donesl telefon zpět k Vodafone a vrátil, protože jsem ho kupoval jako čistej a po reklamaci jsem tam dostal customizovanej firmware od operátora, jak jsem popisoval na začátku tohoto vlákna.

"jenze pres to de hacknout PS3, bohuzel..." To je ale bohužel pro SONY, je to jejich problém, ne tvůj ani můj.

Fakticky je mi to jedno. Hry nepotřebuju ani pálený, ani origo. Jde o princip, že nemůžou svůj problém řešit na úkor zákazníka, tím, že mu odeberou funkci, kterou sice nemusí, ale může používat.

Ještě mě napadlo, že mi to vlastně ani update nenabízelo a tak jsem dal update z menu a prý není novjejší FW... zajímavý, mám myslím 3.1.5.

No jo mas pravdu ze kdyz jsem to s tim koupil, tak je nefer mi to pak odstranit to je neco jinyho, ja jsem mluvil o tom ze otherOS nedali do SLIM PS3 stejne jako kdyz do novyho PSP uz nedali infraport, proste obe ty funkce Sony prestalo podporovat, nebo nebyli vic vyuzity, tak v novych produktech uz nejsou. To ze to berou i nam ze staryma PS3 neni fer, ale proste si chranej svuj produkt za kazdou cenu a lepsi je pro ne par fnukajicich useru co prisli o Linux nez potom tisice lidi palici si nelegalne hry (v pripade ze by se pres OtheOS nakonec dali hrat palenky a ze k tomu asi neni daleko...) takze krok SONY je sice nefer a mozna castecne nezakonej ale chapu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nez potom tisice lidi palici si nelegalne hry....

ja si paradoxne myslim, ze moznost palenejch her na ps3 by prave ps3 pomohla v prodejich. vem si xbox. tam je vypalovani mozny, microsoft cas od casu udela bububu, nicmene pri prodeji her se stejne hry proda na xbox nasobne vic nez na ps3. nemyslim ted samozrejme exkluzivni tituly.

takze prdejum her by to asi nijak neskodilo, mozna naopak. mozna by se prodalo vic konzoli, protoze by si ji koupili i lidi, kteri by zpocatku jen palili. a to je na xbox moznost palit na obycejny dvd, kterouzto vypalovacku ma kazdej. bd vypalovacku zase kazdej nema. tim padem by se mozna zvysil prodej bd vypalovacek, a tim padem licencni poplatky pro sony.

tim nerikam, ze by se najdenou zacalo prodavat nasobne vic ps3, urcite vypalovani neni to jedine co dela prodeje xboxu vetsi. mozna jde sony take o prestiz, jako zatim jedine "neprolomitelne" konzoli.

nicmene to vsechno v sony asi dobre vedi...;-)

proc cesky menu..? Dyt to je uplne zbytecny

zbytecny to mozna je, vzdyt vsichno kdo mame ps3 bud + - umime anglicky, nebo minimalne tech par veci co v menu je.

ale, treba me osobne by to bylo prijemnejsi, pohodlnejsi. ac s anglictinou nemam zadnej problem, kdyby byla moznost cestiny, tak si to prepnu do ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Je konec spekulacím, zda ohlášení firmware 3.21 pro PS3 na prvního dubna, který má odstranit možnost využívání alternativního operačního systému na konzoli, je jen aprílový vtípek. Bez širšího komentáře tuto informaci potvrdila sama Sony. "

Přímo ze Sony jsem ale dostal azse email, že se jedná o nepovinný update, takže si OtherOS můžete nechat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už nevím co mám o tom všem myslet...jednou, že jo, pak zase že ne...

Jinak včera vyšla zajímavá zpráva.

GeoHot: Don't Update to 3.21, Promises PS3 Custom Firmware ZDE

Mimo jiné tam píše, že se omlouvá všem, kterým způsobil problémy ohledně hacku...cfw nebude o spuštení pálenek, ale o možnosti přidání nových věcí, co sony neche uvolnit...hlavně teda slibuje, ze v 3.21 cfw bude porád podpora other os...dále pak píše o tom, že ps2 emu není nic složitého. maj to všechny konzole a stačí to dát akorat do fw, což by měl umožnit cfw. dokonce i na slimku by měl být funční other os.

Apropo, dá se hrát online i bez aktualizace fw >>> LG5tool <<<

Program + návod

Video návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda musim říct že tohle mě dost nasralo. Beru to od Sony jako podvod na zákazníka. Určitě to má nějak právně pojištěné, takže protikzákonné to neni, ale analogicky je to podobné jako kdyby kdyby zrušili podporu BD, i když jí PS technologicky podporuje. Těžko se budu loučit s mym Archlinuxem, s kterym si hraju už přes rok a víceméně ho používám jako primární PC. Ale hackovat/crackovat/cokoliv konzoli si nehodlám a poctivě si 3.21 stáhnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko říct jestli počkám či ne, geohotův cfv nezní zle, jsme jeden z tý menšiny co linux používáme....jinak co sem se taky dočetl, geohot řiká že bude podpora ps2 na všech konzolích ? to by bylo bomba, mohl bych hlučnou 60gb vyměnit spátky za svojí tichoučkou 80gb.....a to by mě sakra potěšilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu