Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.21


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdarec, mě to taky nechce pustit na PSN bez update. Jde to nějak obejít?

Jak dlouho trvá stažení update na 3.21?

Díky J.

Zbavit PS3 60GB možnosti hraní PS/PS2 her updatem nemůže jít...

Jde to, viz předchozí strana, kde je odkaz na návod i video návod... A že kompatibilita nejde odstranit updatem? To víš že jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle nezmáknu, mám PS3 60GB 2 týdny a bral jsem ji hlavně kvůli kompatibilitě s PS/PS2 hrama.

Když to updatuju na 3.21 přijdu o kompatibilitu s PS2 hrama nebo je to apríl???

Jinak jak dlouho se 3.21 stahuje, dal to někdo na 60GB.

Díky J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten byl trosku v hajzlu, protoze mu kvuli tomu dneska prej kazdej volá :D prej to mam napsat pisemne a on to preposle na managment :D jako podle me kdyz si neco koupis tak z toho důvodu jaky ti ten vyrobek nabizi vyuzití a oni ti ted nedovoli ho naplnou vyuzivat, takze mam pravo na nejakou kompenzaci nebo odstoupení od kupní smlouvy. Mě sere ze se mnou sony snaží vy***at a to se mi samozřejmně nelíbí, zvlast kdyz mám doma 4x dualshock, BD remote, HS a asi 50her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle FW je od Sony vazne drzost, uzivatele kteri nemaji pristup k internetu si nezahraji nove hry ? jojo zlaty casy PSone kdy neexistovaly zadny fw a game add-ony =(

...

Uživatel, co nemá přístup k internetu si nezahraje nové hry ? Duh.. ? Bez Updatu se jen nemůžeš přihlásit na PSN, což ti může být stejně jedno, když nemáš připojení k internetu a nehraješ onlinovky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den pane Suchy,

Dekujeme za Vas e-mail tykajici sa nove verze system software pro PlayStation 3.

Je nam lito, ze jako uzivatel jineho operacniho systemu jste zklaman nasim rozhodnutim vydat novou verzi system softwaru ktery tuto funkci odebira. Sony Computer Entertainment Incorporated (SCEI) udelalo toto rozhodnuti aby chranila bezpecnost PlayStation 3, i kdyz mame na vedomi fakt, ze toto rozhodnuti muze rozzlobit nektere uzivatele, i presto jsme nuceni tak ucinit kvuli obavam o bezpecnost spojenou s touto funkci.

Jak mozna vite, vzhledem k samotne podstate PlayStation 3 a neocenitelnemu rozsahu, ktery updaty system softwaru umoznuji, jsme schopni trvale vylepsovat i funkcnost systemu a souvisejicich funkci uz po cele tri roky. Ve skutecnosti baleni PlayStation 3 uvadi, ze „Design a specifikace podlihaji zmenam bez predchoziho upozorneni“ k poskytnuti zmen. Bohuzel, museli jsme vypnout nektere funkce z duvodu zachovani jedinecniho zabezpeceni systemu PlayStation 3.

Bylo to pro nas velmi tezke rozhodnuti, avsak vzhledem k velmi malemu poctu uzivatelu pouzivajicich funkci „Jiny operacni system“ v porovnani k celkovemu poctu uzivatelu s puvodnim OS, citime ze se jedna o rozumne bezpecnostni opatreni k probihajicimu vyvoji vyrobku, ktery bude nakonec prinosem pro vsechny uzivatele vyrobku PlayStation 3.

I kdyz sdilime Vase zklamani v teto veci, verime ze jsme prijali primerene opatreni a je nam lito ze Vam nemuzeme poskytnout jakoukoliv nahradu nebo kompenzaci.

Verime, ze jsme Vam vysvetlili nas postoj k teto zalezitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den pane Suchy,

Dekujeme za Vas e-mail tykajici sa nove verze system software pro PlayStation 3.

Je nam lito, ze jako uzivatel jineho operacniho systemu jste zklaman nasim rozhodnutim vydat novou verzi system softwaru ktery tuto funkci odebira. Sony Computer Entertainment Incorporated (SCEI) udelalo toto rozhodnuti aby chranila bezpecnost PlayStation 3, i kdyz mame na vedomi fakt, ze toto rozhodnuti muze rozzlobit nektere uzivatele, i presto jsme nuceni tak ucinit kvuli obavam o bezpecnost spojenou s touto funkci.

Jak mozna vite, vzhledem k samotne podstate PlayStation 3 a neocenitelnemu rozsahu, ktery updaty system softwaru umoznuji, jsme schopni trvale vylepsovat i funkcnost systemu a souvisejicich funkci uz po cele tri roky. Ve skutecnosti baleni PlayStation 3 uvadi, ze „Design a specifikace podlihaji zmenam bez predchoziho upozorneni“ k poskytnuti zmen. Bohuzel, museli jsme vypnout nektere funkce z duvodu zachovani jedinecniho zabezpeceni systemu PlayStation 3.

Bylo to pro nas velmi tezke rozhodnuti, avsak vzhledem k velmi malemu poctu uzivatelu pouzivajicich funkci „Jiny operacni system“ v porovnani k celkovemu poctu uzivatelu s puvodnim OS, citime ze se jedna o rozumne bezpecnostni opatreni k probihajicimu vyvoji vyrobku, ktery bude nakonec prinosem pro vsechny uzivatele vyrobku PlayStation 3.

I kdyz sdilime Vase zklamani v teto veci, verime ze jsme prijali primerene opatreni a je nam lito ze Vam nemuzeme poskytnout jakoukoliv nahradu nebo kompenzaci.

Verime, ze jsme Vam vysvetlili nas postoj k teto zalezitosti.

to nezni moc pratelsky :D :D ale celkem na to cumim jak si to ted sony dava :D :D za chvili zacnou banovat PSN a bude :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorez, to jsou kecy.. to snad neni mozny.. takze proste rekli hovno.. vlastne pockat - rekli, ze se vse muze menit a tak ty nemuzes ceknout, ani kdyby vydali fw, kterej ti brickne PS3 (aneb to, co jsem tu psal). Skvela strategie Sony. Uzasne, jak to obalili do libiveho kabatku. Hnus hnus hnus.

Jedinecne zabezpeceni?! Zajimalo by mne, jak ochrana proti warezu chrani tebe, jakozto uzivatele? Fakt vtip.

Velmi maly pocet... coze? Oni maji snad nejake statistiky nebo co? Chodi od domu k domu a ptaji se: "pane vyuzivate tuto fci?".. anebo se z vaseho PS3 odesilaji snad nejake statistiky? Fuj!

Fakt by mne zajimalo, jak muze byt prinosne odebrani urcite funkce! Jaj, ja zapomnel, vlastne ta bezpecnost.. Kdyby jsi naaahodou nekdy chtel hrat warez, tak nemuzes - oni te tou jejich unikatni originalni ochranou ochrani.

Posledni radky jsou super: sereme na vas, protoze muzeme. Nic od nas nedostanete. (Aneb to, co jsem psal vyse - z pravniho hlediska jsou pojistene... z etickeho hlediska jsou to svine).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu