Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.21


tekken90

Recommended Posts

Net mas snad na PC pokud nejaky mas...

PS3 tam net vidim jako moznost hrat proste jinak na chat, icq a pod je proste pc.

Proc bys cekal? Na BD filmy dnes mas pc kde to v poho rozjedes i paleny takze co se morit s nejakou konzoly?

Tu muzes pak koupit jako doplnek na ty hry ktery proste jinde nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejhorsi na cele veci je,ze instalaci FW souhlasite stim,ze vam muze SONY, kdykoliv zablokovat vasi konzoli.Tak to je primo narez.Nevim,jestli to byl zamer,ale na Xbox360 je opet moznost instalace her na HDD.Tak mozna dost lidi se zas navraci k Xku.Ja si myslim,ze cesta ted bude k CFW a je to jen dobre po takove dobe je na case,aby CFW zniklo a Sony tak pochopilo,ze holou rukou sahat do vosiho hnizda se nema.

Tak se drzte a nenechte !!! Hoj :)

když tam uživatel nebude mít to co tam bejt nemá tak nevim čeho by se měl bát ...

a ohledně toho cfw... to myslíš vážně? že to je jedině dobře?.. já jsem proti.. už jen z toho hlediska že si ps3ku budu tepv kupovat a nechci aby dopadlo jako PSP, které te´d prodávam... jak píšeš že sony npochopilo že nemají holou rukou .. bla bla bla.. je pěkná hovadina,,mají zkušenosti s ps1+ps2+psp ohledně piráctví tak je snad logické že se snaží zamezit aby ps3 dopadlo stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, právně to nemáte pořešený a i eticky jste svině hnusný, které neospravedlňuje nic! (nepřipomíná ti to sebe, ale i jiné stahujících PSP uživatele?), že by se SONY poučila a volí cestu menšího zla? (pro SONY)

ale jinak máš pravdu, v tomhle případě bych to ale vůbec neřešil, oproti tomu jaký zlo jim to přinese v porovnání nám... (pokud bych ovšem nebyl vysloveně natěšenej až se budou moct hrát pálenky :roll: - a takhle se tady chová asi každej post kterej by je žaloval), prostě někteří tady sou nasraný, že nebudou moct stahovat a tak si vylejvaj zlost takhle...

btw vy ste zase vtipný, děláte jak si nenecháte srát na hlavu kvůli jedný funkci :lol: jenom se tady snažíte dělat drsňáky a táhnout za jeden provaz s tou většinou co by je žalovala ale doopravdy je vám to úplně jedno a tu funkci jste využili tak dvakrát - ne-li vůbec :lol:

Jsem uzivatel, ktery si hry kupuje a Sony mne takto podrazila, za ostatni, se kterymi nemam nic spolecneho. Sony podporuji a oni mi vrazi kudlu do zad? Hry si kupuji, tudiz hraju fer a oni na mne takhle hodi bobek? To ti prijde ok? Takhle se odvdeci legalne hrajicim uzivatelum? Pekne.

A s PSP uzivateli mi to moc podobne neprijde - tam nic legalne poreseneho neni. Kdo hraje stazene ISO hry, tak je to jednoznacne ilegalni - takze ani neni treba resit etiku. Kdezto Sony jedna uplne legalne (takze je uplne zbytecne je nejak zalovat), ale neeticky - tohle se proste nedela. Ikdyz tu srovnani uz bylo hodne, tak stejne dalsi pridam - je to jako kdyby Microsoft kvuli piratum vydal update, kterej na vsech Windows zakaze Internet, resp. TCP/IP vrstvu... A zadna nova aplikace by bez update nesla nainstalovat. Prakticky je to temer nemozne, ale to ted neresme - reste, jak by se vam to libilo, kdybyste si Windows normalne koupili (ja osobne mam vsechny Windows legalni, takze mne by se to tykalo) a najednou by pro vas byly nepouzitelne (pokud nebydlite nekde v lese, bez Internetu).. Je to uplne stejne, jako kdyz nekdo PS3 pouzival misto pocitace, pro pristup k Internetu (youtube, ICQ...) a nyni nemuze. Proste po pravni strance je to ok, ale po strance eticke je to hnusne (pro legalni uzivatele - coz jsou na PS3 vsichni).

Takhle mimo jine Sony vsechny oznacila za zlodeje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, náhodou nešla by ta vlastnost nainstalovat linux vrátit novým finware,který by ji měl už zabezpečenou ?

Dle budovatelského hesla: "Kupředu, zpátky ni krok." si celkem jasně domyslíš jak to funguje. Nebo jinak přečti si znovu důvody a postoj SONY a info od Geohota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tam uživatel nebude mít to co tam bejt nemá tak nevim čeho by se měl bát ...

a ohledně toho cfw... to myslíš vážně? že to je jedině dobře?.. já jsem proti.. už jen z toho hlediska že si ps3ku budu tepv kupovat a nechci aby dopadlo jako PSP, které te´d prodávam... jak píšeš že sony npochopilo že nemají holou rukou .. bla bla bla.. je pěkná hovadina,,mají zkušenosti s ps1+ps2+psp ohledně piráctví tak je snad logické že se snaží zamezit aby ps3 dopadlo stejně...

Co si mate predstavit pod pojmem " Co tam nema byt "!? MP3 , postahovany filmy ? Co takhle vypucovani osobnych kont k stahovani obsahu z netu mezi sebou jak to tak jiste funguje.Co kdyby si rekli,hele .. on nezaplatil a on si tu hru stahl od nekoho jineho.

Tak mu ji smazneme a at si koupi ... pri hrani her,aby vas nekdo ,nebo neco sledovalo a cumelo co mate ve vasich konzolach a treba ani o tom nemusite vedet a pak vas odpoji ... to je vazne hnus a odstranej vas profil.Vazne zlatej Xbox360.

zlate PS3 bude,az se kompletne konzole prolomy a znikne CFW.Tak potom bude mit konzole vetsi smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpověděl jsis víceméně sám..

kdo ti dokáže že mp3 nemáš převedenou z cd nebo staženou z internetu? nikdo.. proč by ti to mazali?

kdo dokáže že film nemáš koupenej a zálohu nakopírovanou na disku.. nikdo.. proč by ti to mazali?

-->pokud ti nepřijde do bytu razije

o tom že jsi si hru zaplatil a stáhl ať už za svoje nebo cizí peníze z ps store bude záznam..

o tom že jsi ji stáhl (ukradl) z warez stránek nikoliv..

to že pro tebe konzole která neni upravená pro piráctví nemá smysl nikoho nezajímá... (:

až nastane nějakej případ kdy to sony udělá.. tak jak to ty popisuješ tak se teprve ozívej a nežvatlej tady k tomuto firmwaru (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem uzivatel, ktery si hry kupuje a Sony mne takto podrazila, za ostatni, se kterymi nemam nic spolecneho. Sony podporuji a oni mi vrazi kudlu do zad? Hry si kupuji, tudiz hraju fer a oni na mne takhle hodi bobek? To ti prijde ok? Takhle se odvdeci legalne hrajicim uzivatelum? Pekne.

A s PSP uzivateli mi to moc podobne neprijde - tam nic legalne poreseneho neni. Kdo hraje stazene ISO hry, tak je to jednoznacne ilegalni - takze ani neni treba resit etiku. Kdezto Sony jedna uplne legalne (takze je uplne zbytecne je nejak zalovat), ale neeticky - tohle se proste nedela. Ikdyz tu srovnani uz bylo hodne, tak stejne dalsi pridam - je to jako kdyby Microsoft kvuli piratum vydal update, kterej na vsech Windows zakaze Internet, resp. TCP/IP vrstvu... A zadna nova aplikace by bez update nesla nainstalovat. Prakticky je to temer nemozne, ale to ted neresme - reste, jak by se vam to libilo, kdybyste si Windows normalne koupili (ja osobne mam vsechny Windows legalni, takze mne by se to tykalo) a najednou by pro vas byly nepouzitelne (pokud nebydlite nekde v lese, bez Internetu).. Je to uplne stejne, jako kdyz nekdo PS3 pouzival misto pocitace, pro pristup k Internetu (youtube, ICQ...) a nyni nemuze. Proste po pravni strance je to ok, ale po strance eticke je to hnusne (pro legalni uzivatele - coz jsou na PS3 vsichni).

Takhle mimo jine Sony vsechny oznacila za zlodeje..

pokud je to ilegální tak to bývá i neetické (zrovna tenhle případ s PSP) - hážem sranec na Sony, proč si kupovat hry když je můžu stáhnout? možná ti to neetický nepříjde protože je to prostě tvoje vlastnost, stejně jako 95% lidí na tomhle foru

jinak souhlasím, ale Sony se nedivím

pokud by tohle Sony neudělala tak by se většina hráčů proměnila v piráty - takže buďto to odserou hráči smazáním funkce nebo Sony a spol. přijde o dost prachů, takže kdo bude mít to co chce - nemůže jednat eticky (pokud nebereme v úvahu ty, kteří by nestahovali)

jo a ty silný kecy Geohota o tom, jak ho naštvalo že zamezily Other OS...škoda psaní, všichni tady víme, že když jste si PS3 kupovali tak jste věděli co všechno v tom bude, Geohot tímhle akorát dostal dost trapnou "záminku" aby to mohl pořádně rozjet a neřikejte mi, že to chcete jenom kvůli homebrew :lol: kdyby to vážně chtěl dělat takhle po dobrym (jak psal, že to nedělá pro pirátství :lol:), tak by (třeba) napsal Sony mail o tom jeho nápadu, proč vůbec nepodporují nějakou homebrew tvorbu, získali by tím i větší zisky, ale takhle?...

Quicksilver: zase takhle scifi to neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ci tak si myslim ze piractvi by furt bylo dost vyrazne "omezeny" .. (dokud by se nedala stahnout hra na flashku popr. primo na disk pres sit...) protoze kolik z vas ma dneska doma BR palirnu ? a kolik stoji jedno BR ? 2-3 ? ... ono i kdyby se to mozna vyplatilo ..

tak nez bych stahnul XX gigovou hru na ps3 ... tak bych si ji sel asi radsi koupit xD

myslim ze to bude dost podobny jako u MS taky odebral funkci instalaci na disk... a za par mesicu ji vratil ... mozna to tady bude to sami ... az se to trochu zklidni ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to ilegální tak to bývá i neetické (zrovna tenhle případ s PSP) - hážem sranec na Sony, proč si kupovat hry když je můžu stáhnout? možná ti to neetický nepříjde protože je to prostě tvoje vlastnost, stejně jako 95% lidí na tomhle foru

A kde jsem prosimte rekl, ze pokud je to ilegalni, tak to NEni eticke.. Vzdyt je to snad jasne, proto jsem napsal, ze to snad neni treba resit xD Nemusis mi to rikat lol. Je jasne, ze kradez eticka neni :D

"pokud by tohle Sony neudělala tak by se většina hráčů proměnila v piráty - takže buďto to odserou hráči smazáním funkce nebo Sony a spol. přijde o dost prachů, takže kdo bude mít to co chce - nemůže jednat eticky (pokud nebereme v úvahu ty, kteří by nestahovali)"

- a pokud lidi nebudou piratit, prijdou o dost prachu - nemuzou jednat eticky... kazda mince ma dve strany lol.

Jak uz tu nekdo psal - kdyz jde o prachy, jde etika stranou.. Je to ale hnus a tenhle krok bych cekal od nejake mensi spolecnosti, ktera si nemuze dovolit zaplatit vyvojare, kteri by to zabezpecili.. Ale od Sony mi to prijde dost leve, slabe a ubohe - proste tim bug neopravila, ale obesla a to uplne nejlehceji, jak to jde - odstranila funkci, kde se bug nachazel lol. Ale porad mi prijde ubohe, ze to odsrali vsichni za jednoho. Co tim Sony chtela rict? "Budete se pokouset piratit? Vase chyba?" .. ale co s tim asi tak hraci mohou delat..

.. no nic, neresit .. asi se muzeme shodnout, ze to eticke neni, ale ze tu jde hlavne u bussiness a ten o etice moc neni.. Asi jsem o Sony mel lepsi mineni - treba ze si muze dovolit funkci opravit, ze si muze dovolit zamestnat vyvojare, ktere to pro ni udelaji, a ne se zachovat takhle trapne. Moje chyba, zil jsem v mylnem presvedceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsem prosimte rekl, ze pokud je to ilegalni, tak to NEni eticke.. Vzdyt je to snad jasne, proto jsem napsal, ze to snad neni treba resit xD Nemusis mi to rikat lol. Je jasne, ze kradez eticka neni :D

"pokud by tohle Sony neudělala tak by se většina hráčů proměnila v piráty - takže buďto to odserou hráči smazáním funkce nebo Sony a spol. přijde o dost prachů, takže kdo bude mít to co chce - nemůže jednat eticky (pokud nebereme v úvahu ty, kteří by nestahovali)"

- a pokud lidi nebudou piratit, prijdou o dost prachu - nemuzou jednat eticky... kazda mince ma dve strany lol.

Jak uz tu nekdo psal - kdyz jde o prachy, jde etika stranou.. Je to ale hnus a tenhle krok bych cekal od nejake mensi spolecnosti, ktera si nemuze dovolit zaplatit vyvojare, kteri by to zabezpecili.. Ale od Sony mi to prijde dost leve, slabe a ubohe - proste tim bug neopravila, ale obesla a to uplne nejlehceji, jak to jde - odstranila funkci, kde se bug nachazel lol. Ale porad mi prijde ubohe, ze to odsrali vsichni za jednoho. Co tim Sony chtela rict? "Budete se pokouset piratit? Vase chyba?" .. ale co s tim asi tak hraci mohou delat..

.. no nic, neresit .. asi se muzeme shodnout, ze to eticke neni, ale ze tu jde hlavne u bussiness a ten o etice moc neni.. Asi jsem o Sony mel lepsi mineni - treba ze si muze dovolit funkci opravit, ze si muze dovolit zamestnat vyvojare, ktere to pro ni udelaji, a ne se zachovat takhle trapne. Moje chyba, zil jsem v mylnem presvedceni.

Jasně, pochopil sem to jinak :D btw ne všechno mimo zákon je neetický

každá mince má dvě strany, nebral sem v úvahu, moje chyba (jako kdo neokrádá stát, okrádá sebe) :D

důvod proč jsme měli každej jinej názor je proto, že já to viděl jako PSP a pandoru (chápu, je to něco jinýho) - pandora nebrala v úvahu softwarovou část ale jenom HW a myslel jsem si, že něco takovýho je i v tomhle případě a nelze tomu zabránit jinak než smazáním, tohle je ten bod kvůli kterýmu tady diskutujeme

v úvahu můžete vzít taky to, že to smazali jenom dočasně, můžou vám to tam kdykoliv vrátit - až vylepší ochranu (taky by bylo lepší kdyby to aspoň předem řekli :))

btw "lol" se do věty obvykle nepíše, vypadá to blbě (:P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amazon byl nucen vrátit peníze za odstraněný Other OS u PS3

Jak jistě všichni víte, Sony odstranila posledním Firmwarem u Playstationu 3 funkci Install Other Os, což namíchlo nejen známého hackera, ale i spoustu hráčů, kteří tuto funkci využívali. Díky odstranění této funkce se tak nyní stala hodně kuriózní událost. Zákazník Amazonu si na tuto pro něj krutou ztrátu stěžoval, přičemž se nezapomněl ohánět evropskými zákony, na které byl bohužel i Amazon krátký. Protože tímto Playstation 3 ztratil na hodnotě, byl Amazon nucen vrátit zákazníkovi část z peněz, které za konzoli zaplatil. Bohužel pro obchod, Sony mu peníze pochopitelně nevrátí, takže šly pouze z jeho kapsy. Uvidíme, jestli podobných zpráv budeme slýchat více. Každopádně, kdo má ještě starou PS3, zkusit svoje štěstí může u svého prodejce.

.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu