Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.21


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nevím jak vás, ale mě už jen to oznámení Sony (že se v dalším firmware odstraní funkce OtherOS) motivovala k tomu, že jsem koupil další PS3 (tentokrát slim 250GB).

Nemám v úmyslu pirátit hry (originálky miluju a mám jich mraky), jen mě zajímá, kam se Geohot a ostatní dostanou, a až to k něčemu bude, chci to vyzkoušet. Docela mě lákaj emulátory všeho možnýho pod PS3 systémem (s bezdrátovým ovladačem, v pohodlí obýváku a velký televize).

Takže jsem svůj účet transferoval na slima - hraju dál s posledním firmware a PS3phat s 500GB diskem a s fw3.15 čeká na věci příští... Pokud homebrew na PS3 nebude mít budoucnost, potom phat asi prodám (nebo nechám na přehrávání filmů...)

(Když už z toho nic nebude, tak jsem alespoň jsem podpořil prodeje PS3 konzole :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jasné že soudit se nebude nikdo, zvlášť s tak velkou firmou - to je v cze nevyhratelné, v USA by to byla jiná kává....Jinak já mam s Alzou nejlepší zkušenosti, pár věcí sem tam už reklamoval dokonce i ty ktere jsem zničil vlastní vinou (pad z velké výšky, utopení) a vždycky mi na místě dali novou věc, takže ja si na ně stěžovat nemůžu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a je to tady... SONY už prokouklo i to s tím bypassem na PSN... Taky neni divu kdyz ti debilove o tom mluvi primo na PlayStation Blog...

Zde je nejaky info:

http://www.ps3news.com/forums/ps3-online-news/psn-error-code-8002a212-help-106738.html

Jak píše jeden typek, mame 2 možnosti:

1) Odhodit zbrane a updatnout na 3.21

2) Parit jako v 90. letech (bez internetu) :D :D a pockat na CFW

Jinymi slovy: Epic FAIL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a je to tady... SONY už prokouklo i to s tím bypassem na PSN... Taky neni divu kdyz ti debilove o tom mluvi primo na PlayStation Blog...

Zde je nejaky info:

http://www.ps3news.com/forums/ps3-online-news/psn-error-code-8002a212-help-106738.html

Jak píše jeden typek, mame 2 možnosti:

1) Odhodit zbrane a updatnout na 3.21

2) Parit jako v 90. letech (bez internetu) :D :D a pockat na CFW

Jinymi slovy: Epic FAIL!

2) Jak v devadesátých xD ja paril offline do roku 2006 než vůbec vyšlo PS3, nahodou ma to svoje kouzlo :)

jinak podle informaci posbiranych z gehotova - twitteru,blogu a disqus.com je CFW skoro hotovy,debugovany ale geohot prave dela dane, coz by mel dneska dodelat, protoze dead line je pro US obcany dnes o pulnoci.

Sledujte:

twitter.com/geohot

disqus.com/george_hotz

http://geohotps3.blogspot.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co stylem psp ale jesli stylem microsoftu, tak se mame na co tesit

já bych byl jedině rád... ps3ku neplánuju hackovat.. ty ceny originálek zas tak strašné nejsou.. psp sice s cfw mam ale to je krapet o něčem jinym.. (:

ale taky jsem docela zvědav co sony podnikne proti pirátům.. každopádně jak to geohot prolomí tka na něm všichni s cfw budou závislí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych byl jedině rád... ps3ku neplánuju hackovat.. ty ceny originálek zas tak strašné nejsou.. psp sice s cfw mam ale to je krapet o něčem jinym.. (:

ale taky jsem docela zvědav co sony podnikne proti pirátům.. každopádně jak to geohot prolomí tka na něm všichni s cfw budou závislí

jde jen o to že tam zůstane OtherOS a ne o hraní her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni dobře ví že to u otherOS nezůstane.. (:

to Anonymous

no narážim na to jak dark alex přestal dělat cfw a bylo období temna, zmatků a chaosu :D (obrazně řečeno)

podle mě si sony cení ps3ky víc než pspa takže postihy budou asi tvrdší a razantnější... ale to jsou jen moje spekulace.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadny ISO nikdo neplanuje, a neubira se to timto smerem je to JEN a JEN pro ty co chteji OtherOS, me osobne uz by nebavilo jen kvuli OtherOS cekat na kazdy update od SONY az bude predelany od Geohota,nevyuziji OtherOS tak ma pro me cenu ofiko 3.21, to samy psal mimochodem i geohot na disqus.com, kdo chce OtherOS bude mit tu moznost, kazdy to ma jinak zejo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu