Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP vs PSP GO


Mekster

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

VÝHODY HW

1000 - Infraport,mechanika otvírána pomocí klávesy

2000 - Lepší RAMka(64MB),a je to slim

3000 - mikrofon

N1000 - Bluetooth,je menší,16gb

VÝHODY FW

1000 - PANDORA a CFW

2000 - PANDORA,HEN,CFW

3000 - HEN,CFW

N1000 - žádné výhody

NEVÝHODY HW

1000 - je to fat,nemá bluethoth,nemá mikrofon,malá RAMka (32MB)

2000 - nemá bluethoth,nemá mikrofon

3000- horší display,nemá bluethoth

N1000 - chybý UMD mechanika

NEVÝHODY FW

1000 - není možný HEN

2000 - žádné nevýhody

3000 - není možný flash přez PANDORU

N1000 - není možný HEN,CFW ani flash přez PANDORU

celkové výsledky podle mně

1. místo PSP 2000 SLIM

2. místo PSP 3000 BRITE

3. místo PSP N1000 GO

4. místo PSP 1000 FAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2000 - nemá bluethoth,nemá mikrofon,malá RAMka (32MB)

nepsal si nahodou ze 2000 ma 64 mb ram ?:roll:

protirecis si ale nevadi pises: "VÝHODY HW:2000 - Lepší RAMka(64MB),a je to slim" a potom "

NEVÝHODY HW :2000 - nemá bluethoth,nemá mikrofon,malá RAMka (32MB)" jinak si myslim ze FAT je nejlepsi akorat mu chibi Bluetooth

no tak jsem se překlepl o řádek no snad každému by bylo jasné že bo to mnělo být u 1000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má 2000...napíše že je 2000 Nejlepší

Kdo má GO...napíše že je GO Nejlepší.

Já mám FATko, a myslím si že je hodně dobré...je Tlusté...takže hezky "Pasuje" do Dlaní. A na všech FATkách jde udělat Flash..Na 2 Dny jsem Měl půjčenou 2000 (Slim), ale Špatně se mi držela (V rukou) [Klouzala]..A nelíbila se i UMD ROMka (ten plíšek na UMD se tak divně vyklá) A ten Slot na Memory Stick...No Hrůza :D . Takže u mě vítězí FATko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam model 3000 a ten bych neměnil. Výhoda oproti starším modelům je akorát plnohodnotnej flash, jinak nic. Tohle má lepší barvy, mikrák na Skype integrovanej a oproti Fatu se dá připojit na TV a má 64 MB RAMky - prostě novější HW model. :) Akorát teda nemá IrDA, ale ten se asi ani moc nechytal když ho zrušili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem všechny PSP a podle mě je nejlepší PSP Slim.

Je menší, lépe se drží (nemá ostré hrany), má lepší display a větší RAM než PSP Fat a má lepí display a dá se flashnout narozdíl od PSP Brite. Ten mikrofon zas takový minus není, pokud ho potřebuju, koupim si s nim sluchatka a je to. PSP Go je taky skvělý, kdyby šlo flashnout. U mě 1. PSP Slim, 2. PSP Go, 3. PSP Brita a PSP Fat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 3004(viz.podpis)a myslím že je nej, sice nemá lepší displej, ale má větší ram, mikrák ap...A PSP Go bych teda nechtěl, je to až moc malý, strašně drahý hry na PS Store(taky je kupuju,ale je rozdíl jestli dám 600,-za UMD nebo 1000,- a víc na PS Store za LBP), a ty tlačítka...fuuj...1.-PSP Brite 2.-PSP Slim 3.-PSP Fat 4.-SNES 5.-PSP Go :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem do nedávna měl taky 3K model a taky jsem furt mlel že bych neměnil, ale teď jsem měl možnost ho porovnat se Slimem a co se týče toho displeje tak u 3K je to fakt výjeb... Až budu PSP pořizovat znova tak jednoznačně jdu do Slimu s flashnutelnou deskou, nejlepší volba! Jinak mikrák že nemá mi nevadí bo jsem ho ani nepoužíval a ramku mají s 3K modelem stejnou no a co se týče GO tak radši no comment, malý a příšerný ovládání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quote_icon.png Původně napsal kure221 viewpost-right.png

je sice zatim neflashnuté

čéče víš o čem mluvíš? každý fatko se dá flashnout

;)

Ty vole ty si hled svych 23 přízpěvků (neříkám ze ten kdo má míň přízpěvků je méně skušený než já ale...)

Hele on neříkal že se flashnout nedá ale že ho nemá flashnuté :D a v tom je rozdíl.

A hele já myslel že PSP 3004 má lepší Display nez PSP 2004. Viz zde je foto.

post-37927-14687154776913_thumb.jpg

Nahore PSP 2004

Dole PSP 3004

Tak nevím v čem má PSP 2004 lepší display možná že to jen nechápu tak my to vysvětlete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jurasek 32 :Ty vole ty si hled svych 23 přízpěvků (neříkám ze ten kdo má míň přízpěvků je méně skušený než já ale...)

Aha, a ty si myslíš že když topicy zaspamuješ příspěvkama, ža pak můžeš vyskakovat kolik máš příspěvku, že si jako zkušenější?!Ty se sakra vzpamatuj!

Sorry za OT...

EDIT:A když už otravuješ ostatní v ostatních topicích, jak neuměj psát česky, tak "MY" se píše s měkkým "I"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jurasek 32 :Ty vole ty si hled svych 23 přízpěvků (neříkám ze ten kdo má míň přízpěvků je méně skušený než já ale...)

Aha, a ty si myslíš že když topicy zaspamuješ příspěvkama, ža pak můžeš vyskakovat kolik máš příspěvku, že si jako zkušenější?!Ty se sakra vzpamatuj!

Sorry za OT...

EDIT:A když už otravuješ ostatní v ostatních topicích, jak neuměj psát česky, tak "MY" se píše s měkkým "I"!

hele kdyz nekoho citujes tak se to dava do quote :)

a já sem neříkal že sem lepší to je tam i napsané.

Ty vole ty si hled svych 23 přízpěvků (neříkám ze ten kdo má míň přízpěvků je méně skušený než já ale...)

a kde vidis ze bych spamoval?

A proc mi neodpovíš na moji otázku?

To by bylo lepší než kdyby si tu kydal ty sve picoviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem nechápu proč pořád dáváte nemožnost flashe PSP GO jako velkou nevýhodu ...

Měla by se hodnotit konzole jako taková a né možnosti pirátství na ní... Já osobně mám 3000 a asi přejdu na Go, protože se mi prostě líbí jeho zpracování a protože flash je mi celkem u zadnice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Go

-překlápí se v ruce (horni cast je tezsi nez dolni)

-drahé hry (ted nemluvím o piráctví)

-menší display

-pro ty co mají větší ruce : tlačítka L a R se spatne mačkají. (jsou za displayem a tak je spatná dosažitelnost...)

-uz sem videl video ke borec oteviral PSP go horni cast, display mu uletela. :D

PSP Go

+blutucko

+luxusni face

+pekne hodiny

+vice do kapsy

Ale stejne mam raci PSP 3004 a PSP 1004. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu