Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde sehnat software pro flashkartu?


penthaler

Recommended Posts

Jelikoz vetsina flashkaret do nasich domovu dorazi bez CD ci jineho media se systemem, a najde se par lidi, kteri zmatene hledaji stranky, kde by system (kernel, FW atd) mohli stahnout, pripravil jsem zde drobny seznam...

TAK TOHLE JE FAKT SUPA -> VSECHNY LINKY NA VSECHNY KARTY A SYSTEMY -> LINFOXDOMAIN

Pokud jsem na nejaky dulezity odkaz zapomnel, nebo sami znate dalsi alternativy (nejlepe oficialni stranky - funkcni), prispejte do tohoto tematu, nebo mi poslete PM a ja link doplnim.

Zamerne zde neuvadim nazvy jednotlivych karet, tudiz se neptejte, ktery odkaz pouzit v pripade, ze mate doma napr. DSTTi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi toto, ne? http://www.cyclopsds.com/cgi-bin/cyclods/engine.pl?page=support

to ze zrovna ten link na aktualni nefunguje je sice bug, ale neni duvod, proc tu tento ofic link nedat

jinak posledni 1.58, pokud by ji nekdo chtel je tady: http://filetrip.net/f10036-CycloDS-Evolution-Firmware-1-58-Stable.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

zdravim rad bych se k tomuto tema zeptal kde v teto dobe najit firmware pro r4 revolution deluxe ...

po dlouhe dobe jsem si zapnul ds .. vsechno funguje jak ma .. ale kdyz chci hodit nove hry tak mam akorat bilou obrazovku tak me napadlo ze bych updatoval firmware ... ale kde nic tu nic stranku jsem nenasel .. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu