Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AK2i nefunkční na mém DSi XL


valibuk1

Otázka

Potřeboval bych radu od nějakého profíka (narozdíl ode mne:?), vložil jsem do DSi XL kartu AK2i, která bez problémů chodila na DSi, ale na XL se pouze ukáže v menu a při spuštění to hodí černou obrazovku a chybu. Co jsem četl tady a v zahraničních webech, tak by to ale mělo jít. Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. Jakou verzi FW melo tve DSi a jakou ma ted DSi XL?

2. Fixoval jsi kartu pro chod na DSi s FW 1.4? Mela ikonu DANNY PHANTOM?

Asi si odpovim... Pokud jsi ji fixnutou mel, tak mas nejakou verzi AK2i, ktera ma s XL problemy. (trosku prohlidnu par forek a dam podrobnejsi info, kazdopadne o teto moznosti jsem uz slysel)

Pokud ji fixnutou nemas, tak mi pisni PM a dohodnem se na fixnuti karty (viz muj podpis), popr. pokud mas DSi s FW 1.3 nebo DSL nebo nejakeho znameho s temito konzolemi, tak si to muzes provest i sam... Navod najdes v tutorialech...

EDIT:

Takze pokud jsi mel kartu fixnutou, tak ji musis REFIXNOUT...

Zkus tento odkaz

jedna se o novou verzi fixu, u toho stareho to delalo problemy vice lidem (ted mam na mysli, funkcnost na dsi sla, ale xl uz ne... refix a xl slape i s AK2i)

Navod - kdyby byla potreba

http://console-forum.net/showthread.php?t=80938

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosím o pomoc mám nintendo dsi a flash kartu ak2i vložím do nintendo zapnu jdu na flash kartu a tam se mi oběví: ,,An error has occurred.Press and hold the POWER Button to turn the system off.Please refer to the Nintendo DSi Operations Manual for details.´´

1.) Co to znamená?

2.) Co mám udělat aby mi flash karta fungovala?

3.) Co je to ten fix, update atd. ?

Asi sem de*il ale fak dík. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu