Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.03 GEN-C/5.03 Prometheus v7 pro Chickhen/MHUspeed - ISO/CSO hry!


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

ISO/CSO/PSX hry na PSP 2000v3 a 3000!

- Návod na 5.03GEN-C

Pozn.: Je potřeba mít spustěný MHUSPEED (je stabilnější) nebo ChickHEN r2 mod2

- Stáhněte [
]

- Otevřete Archív

- Složky PSP a SEPLUGINS, nakopírujte na kořen/root karty (X:\ - kde X je písmeno vaší jednotky PSP) - pokud Vám vyskoči nabídka o přepsání souboru, zvolte ANO

- V PSP spusťte
QUICK updater 5.03GEN-C

-
Zmáčkněte tlačítko
X
pro instalaci 5.03 GEN-C

- Zmáčkněte tlačítko
X
pro resetování PSP (při příštím spuštění QUICK updater 5.03GEN-C se PSP samo přímo resetuje bez nutnosti mačkat X)

- Až budete v menu PSP, zmáčkněte tlačítko
SELECT
a pro
UMD ISO MODE
nastavte
Sony NP9660
nebo
M33
(pomocí šipek vpravo, vlevo; CLOCK GAME nechte na DEFAULT! nebo nastavte 333 pro plynulejší chod, ale menší výdrž baterie) a pak opětovným zmáčknutím tlačítka
SELECT
VSH menu zavřete

- Hry kopírujte do ms0:\ISO\ a spouštějte v položce GAME v menu PSP.

Upozornění: Pokud budete chtít (potřebovat) z nějakého důvodu nainstalovat 5.03 GEN-C, stiskněte a držte tlačítko L při spuštění aplikace "Quick Updater 5.03GEN-C".

Poznámky k návodu - užitečné funkce

Novinky:

- Opraveno Recovery menu

- Spuštění her vyžadující FW 6.20 bez nutnosti patche

Návod:

Pozn.: Je potřeba mít spustěný MHUSPEED (je stabilnější) nebo ChickHEN r2 mod2

- Stáhněte [
]

- Otevřete archív

- Složku 5.03_Prometheus zkopírujte na kartu do ms0:/PSP/GAME/

- Spusťte 5.03 Prometheus z GAME

  • Pokud už máte nainstalován 5.03 GEN/CFWEnabler/Prometheus, podržte při zapínání 5.03 Prometheus tlačítko L

-
Po spuštění:

  • X - instalace CFW 5.03 Prometheus

  • O - uninstall CFW

  • R - vypnutí aplikace

- Vybráním a stisknutím tlačíka X nainstalujete CFW 5.03 Prometheus v7 a při dalším zapnutí se už rovnou nainstaluje.

- Po instalaci stiskněte X a PSP se restartuje

- Hotovo

Upozornění!
Nezasahujte do FLASH0! Jestli-že si ve VSH menu (stlačením SELECT) nastavíte USB DEVICE na Flash0 a budete měnit soubory, tak dojde k jistému bricku Vašeho PSP!

Nedělal jsem návod na 5.03GEN-B a A, protože se mi zdá už zbytečný a nikdo ho nepoužije.

Děkuji uživateli Anonymous_ za povolení předělání tutorialu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele.. když nastavim tohle:

- Až budete v menu PSP, zmáčkněte tlačítko SELECT a pro UMD ISO MODE nastavte Sony NP9660 nebo M33 (pomocí šipek vpravo, vlevo; CLOCK GAME nechte na DEFAULT! nebo nastavte 333 pro plynulejší chod, ale menší výdrž baterie) a pak opětovným zmáčknutím tlačítka SELECT VSH menu zavřete
pudou mi potom i UMD disk HRY..? :) dík za answer.. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli jsem nekde neco zkonil, ale po instalaci a uspesnem spusteni MHUSped v3 jsem zkopiroval na kartu dle navodu 5.03GEN C. Pote jsem spustil instalaci 5.03GEN C, ktera podle me probehla jak ma. Po restartu jde PSP neskutecne pomalu, displej se chveje a PSP je takrka nepouzitelne.Co jsem mohl kde zmastit? Pripadne jak ted uvedu PSP do puvosniho stavu aby jsem zkusil instalaci znova? Help prosim.. (fw mam 5.03)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Achjo neexsistuje nejaka moznost aby se psp 3000 mohlo vypinat stat se muze cokoliv... Ale i sem to nejak spatne pochopil jakej je rozdil mezi tim QUICK a normalnim jakoze kdyby se mi to nahodou vyplo v kapse nebo tak? tak ze zapnu to QUICK drzim L a ono se to rychle nejak udela nebo jak prosim sem fakt lama nejvetsi na flashe.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg, existuje takovej plugin pro tyhle PSP, kterej ti jakoby zabrani to vypnout uplne, je to samozrejme blbost, ale kdyz treba pouzijes PSP reboot z VSH menu (treba kdyz si chces zapnout plugin) tak to nemusis nahazovat znova

ale jestli se ti ovsem vypne natvrdo psp v kapse, tak to te obdivuju, protoze to slysim poprvy, jestli to ale dokazes tak si kup pouzdro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dnes vyšla nová verze CFW 5.03 Prometheus (v5) (5.03 GEN-C) pro PSP-2000 s TA-088v3/PSP-3000 s oficiálním firmwarem 5.03, která přidává podporu pro nejnovější hry vyžadující firmware 6.20, bez nutnosti instalace patche, nebo použití pluginu. Kromě toho přidal nové DT Recovery Menu s opravenými chybami. Protože se custom firmware 5.03 Prometheus neinstaluje nastálo do flash0 místo původního oficiálního firmwaru, tak stejně jako ChickHEN bude po restartování PSP deaktivován a vy ho budete muset spustit znovu!

Více informací a možnost stažení najdete zde: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010060015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu