Jump to content
  • 0

HD DVD mechanika


Doc-Mac-coy
 Share

Question

Recommended Posts

  • 0
Podstatne bude hlavne rozliseni-tedy kvalita obrazu plnaaa detailu ;) Treba kvuli HD zakazali tocit porno v HD kvalite.. :D

nejakej rozdil oproti treba DVDcku bude ;) pak dej vedet pokudsi ji teda koupis...

Hm...měl jsem ji už doma na jaře,ale je to zbytečný nákup.Nejsou na to filmy apod.Vyhozené peníze.PS: jasně ,že je to rozdíl oproti DVDčku(vidíš každou pihu na těle apod.)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

no tak zase jednoznačné to není.Nejsou na to filmy U NÁS.byl jsem na výletě v Dresdenu/Dražďany/ a tady v obyčejným Karlstadtu/kapitalistický PRIOR/ dva stojany s Blu-Ray a HDDVD - můžu ti říct, že co se týče počtu titulů - oba stojany na stejno a na každém jiné tituly, jako housky na krámě už od 19 euro... to jenom:ziped: tady neseženeš nic.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a ohledně starwars já ho rád ale fpokud to není 2 a 3 tak máš smůlu bude to lepší ale filmi sou ještě ve starý kameře a ty co máš tu nokii v podpisu bych ani neřek on sony ericson co se snaží překonat nokii v takovecj kravinách jako že zatřeseš mobilem jak deb** no tak když vám na tom záleží.......

Link to comment
Share on other sites

  • 0

HD DVD – smrt se blíží

Přestože oficiálně společnost Toshiba stále nic nepotvrdila, podle některých zdrojů vážně uvažuje nad ukončením výroby HD DVD. Prodejní výsledky říkají, že 81 % všech prodaných filmů ve vysokém rozlišení je ve formátu Blu-ray a pouze 19 % zbylo na HD DVD.

Zdroje z HD DVD tábora tvrdí, že oficiální oznámení o konci války HD formátů přijde velice brzy - během několika týdnů. Stále více menších filmových společností ohlašuje svůj úmysl vydávat pouze Blu-ray filmy a také koncoví prodejci spotřební elektroniky jeden za druhým přecházejí do Blu-ray tábora. Posledním je americký Wal-Mart, jenž právě ohlásil na červen tohoto roku ukončení prodeje HD DVD. Jako důvod uvádí to stejné, co před ním společnosti Netflix a Best Buy – prospěch zákazníka.

Podle neoficiálních zpráv v současné době přes nižší výrobní náklady již Toshiba na prodeji HD DVD přehrávačů prodělává.

V oficiální tiskové zprávě Toshiba sice uvádí, že stále považuje HD DVD za nejlepší formát pro spotřebitele, nicméně zároveň dodává, že studuje situaci na trhu po nedávném zlevnění všech HD DVD přehrávačů (v USA klesly ceny o polovinu). Přes přechodný nárůst prodejů se totiž prodejní výsledky nijak nelepší.

zdroj: www.zive.cz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy