Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone OS 4.0 bude predstavený 8. 4. 2010!


ScRyX

Recommended Posts

jura555 > Presne tak. :-D Ale me se libi, jak muj "deda" telefon predci i pristroje, ktere jsou vyrobeny ted. :-)

Jinak jsem nasel toto, takze podpora pro 2G bude, ale asi placena.

According to leaked information Gadgetine.com can proudly present a rumor about upcoming Apple iPhone OS 4.0. Sadly, but this update will be available only for iPhone 3G and 3Gs users, and maybe to 2G users but not for free.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady vsechny otazky + odpovedi > http://iclarified.com/entry/index.php?enid=8737

Kdyz na to koukam, tak nic novyho oproti JB telefonum, jen par funkci povolili. :-D

Necetl jsem to cely, tak kdyby se tam nekdo docetl o podpore iP 2G na OS 4, tak dejte vedet. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli podpora 2G bude placena, tak bych to do tech cca 10 dolaru zaplatil..

Multitasking ze neni, je mi celkem jedno, stejne by se to nevyuzilo s touhle RAMkou..

Breaker > myslim, ze az vydaj iP novy generace - ale Apple muze prekvapit.

edit: Takze podpora iP 2G a iTouche 1G konci. :-( viz. http://www.macrumors.com/2010/04/08/apple-lists-iphone-os-4-compatibility-excludes-original-iphone-and-1st-gen-ipod-touch/ A uz jen cekat na iP nove generace. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu