Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 4: Modern Warfare


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Ja sem hral demo na pc a je to fakt bomba,neni to ani moc naročný jak to vypadá,s nejnišima detailama si myslim že to rozjede i slabší počitač.Ja to mel zhruba na střední detaily na počitači z grafikou gf 7600gt a jednojadrovim procesorem a šlo to dobře.Jinak si ymslim že i kdž to neni 2. světová tak je atmosfera uplně jiná než jak sme zvyklí,prostě chaos,všude se střílí,a při nošení nočních brejlí to vypadá jako na záběrech z cnn :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
jaky to je hrat COD4 na ps3 ? je to těžký ? já mam totiž pc, takže hraju s myší, tzn že je to v pohodě..ale zajimalo by me, jak težce se to ovladá na tom ovladači k PS3 ( nebo klidně i xbox360)..

Je to uplne skvely daleko lip se to ovlada naz na PC podle me...zamerovani je zvyk ale jinak supr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to uplne skvely daleko lip se to ovlada naz na PC podle me...zamerovani je zvyk ale jinak supr..

tak to je skvely, ja si to na tom gamepadu (nebo jak se tomu rika)nedovedu predstavit....právě přemejšlím že si určitě pořídím nějakou konzoly.přemejšlím nad ps3 nebo xkama360..ale jeste se nemuzu rozhodnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

hra se ovladacem ovlada vyborne, !multiplayer je jednim z nejlepsich co jsem v zivote hral! to uz mluvi za vse.

singl je v pohode, libil se mi treba ten konec, jak ti hodi bouchacku a ty zastrelis toho vudce a je to zpomaleny a slysis tlukot srdce. v nekterych castech hry je to velice realne, treba 1. kapitola ( na ty lodi nebo jak vas popravi (husty! ty emoce :)))

EDIT: daxter: neboj, ja taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jo to je fakt jak v tý poslední misi zastřelili toho Gase tak sem se skoro rozbrečel

jj,tak to mi nieco pripomina :) a este za titulkami ta pesnicka,hned som to vyhulil (na Z-5500D) cely blok vedel,ze som dohral CoD4 :bash:

Inak,hravate tu niekto este on-line?Mal som problemy s netom,ale daval som celkom slusne:6prestige Lv55,Golden AK-47,nejaky 6k v killoch na svete :blink: Davate niekto,poradte kam... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno cod4 mulťák fakt uber, teda až na pár velmi retardovaných perků alá martydom nebo laststand, claymore, c4, rpg... když mě ucpe jedna z těhle vyjmenovaných věcí, tak bejvám neskutečně naštvanej...

Opravdu nevím kterej vůl vymyslel takovou blbost jako nafasování snipou do palice, poté z něj zčistajasna vypadne koláč, nebo ještě hůř leží na zemi jak kripl a kropí me flusačkou, ale co je největší kravina, jsou raketomety či granátomety - borce, co nasaděj na respu jednu z vyjmenovanejch rozprskávaček, fakt nesnáším...

Btw hraje to tady někdo jako progaming? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu